این روز ولنتاین, جست و خیز دسته گل به نفع یک گل, دسر, با, بنفش, اسفنج, بابونه, gelee و گل رز و شکلات, گلبرگ, عسل شکننده و شکوفه پرتقال و بستنی در چوب مقررات. کاترین Tonner / چوب مقررات

ما می دانیم شما نمی توانید فقط در هر نقطه برای ولنتاین خود را به مقدار زیادی از گوشت بنابراین ما گرد کرده ام تا تمام روز ولنتاین وعده های غذایی در شهر (از یک شام رمانتیک در چوب مقررات به مرغ سرخ شده و دونات pop-up در روز خوب پیراشکی) به طوری که شما می توانید ماجراجویی خود را انتخاب کنید. دنبال لینک زیر به صورت کامل منوها و رزرو لینک کلیک کنید و حتی برای الهام بیشتر, چک کردن کامل ما روز ولنتاین تقویم.

فوریه 10-16
Tutta بلا
در علاوه بر این به طور معمول خانه, منو, ناپلی پیتزا فروشی های زنجیره ای را در خدمت ویژه “عشق ممنوع” کوکتل (مارتینی شکلات شامل Dorda دو شکلات لیکور بیلی ایرلندی و کرم و ودکا و شکلات تراشه) و پرتاب در یک تعریف Baci Perugina (ایتالیایی تحت پوشش شکلات-فندق “بوسه” با یک نقل قول عشق پنهان در لفاف بسته بندی) برای به اشتراک گذاشتن با تاریخ شما. $1 از هر کوکتل فروخته شده را به مواد غذایی و تاسیسات.
مکان های مختلف

چهار شنبه, مه 13
Pomerol
Pomerol آشپز Preeti Agarwal میزبان ویژه ولنتاین نسخه از هند pop-up Meesha این بار با تاثیر از شهر Jaisalmer در راجستان با ظروف مانند daal bati (تاپیک-چاشنی کوفته عدس), dhundhar مورگ (پخته مرغ) safed maas (لغو احکام صادره ی گوشت بره) و malpua rabri (شیر کلوچه) برای دسر با زعفران و پسته. بستنی چوبی با الهام از انبه دسر شناخته شده به عنوان aamras خدمت خواهد کرد به عنوان یک طراوت کام شوینده در بین دوره های آموزشی.
فریمانت

صدا و مه
فراموش لسلی Knope افتخار توسط بسیج یک گروه از بهترین دوستان خود را و مزه شش شراب با هم. رفتار از الکساندرا Macarons نیز در دسترس خواهد بود برای خرید.
غرب سیاتل

فوریه 13-15
Altura
آشپز ناتان Lockwood را بالا فصلی رستوران را ایجاد مزه منو شامل “آرایه ای از هیجان انگیز مواد” برای روز ولنتاین.
کاپیتول هیل

Carrello
انتخاب خود را از سه وعده غذای از انتخاب antipasti, پاستا و دروس اصلی از جمله گیاهی pescatarian و گزینه های فاقد گلوتن و انتخاب کردن برخی از شیرینی از غربت دسر سبد خرید پس از آن.
کاپیتول هیل

آبراه دریایی
باید امر به یاد داشته باشید لحظه ای—یا اولیه-صحنه تایتانیک لحظه شما را انتخاب کنید—در این رمانتیک شام چهار دوره کروز.
فریمانت

فوریه 13-16
Bottlehouse
دنج Madrona نوار شراب و بطری فروشگاه خواهد شد که غذا و نوشیدنی ویژه تمام آخر هفته و شراب گازدار ویژه در روز پنج شنبه برای خود Galentine روز جشن است.
Madrona

چوب مقررات
به اشتراک گذاری آشپز کیمبرلی Cosway عاشقانه شش دوره شام برای دو نفر با غذاهای مانند پادشاه خرچنگ لابستر, دودی, حلزون اسکالوپ, یک zaatar-چاشنی رک بره و دسر “دسته گل” با شکلات گلبرگ های گل رز و شکوفه پرتقال بستنی. نوشیدنی مدیر آماندا نی را ارائه اختیاری جفت شراب.
مرکز شهر

روز شنبه, مارس 14
آدا
Nosh در تاول shishito فلفل سرخ شده کلم بروکسل, بادمجان caponata کبابی پنیر بز dolmas portobello “استیک” frites و شکلات فندق ترش در endearingly درس خوان ویژگی های کتابفروشی همه گیاهی چهار دوره جایزه بزرگ-fixe شام برای دو نفر. تخصص کوکتل نیز در دسترس خواهد بود برای خرید.
کاپیتول هیل

Addo
به دنبال چیزی کاملا غیر منتظره ؟ آشپز اریک ریورا را تجربی آشپزی انکوباتور و فضای رویداد Addo برگزار خواهد شد “بیست و البته مزه منو با مفهوم” خود Insanis pop-up. اگر شما واقعا می خواهید به بیرون رفتن با آنها به پایان همه-دسر مزه منو.
بالارد

Agrodolce
دریافت دنج با یک عاشقانه چهار دوره جایزه بزرگ-fixe شام برای دو نفر در جنوب این, ایتالیایی, سبک trattoria با ظروف مانند قارچ دنبلان risotto چغندر pappardelle خشک سالمندان نقاشی تپه ribeye کبابی کل branzino و limoncello tiramisu.
فریمانت

Alderbrook توچال & آبگرم
فرار به کانال هود را Alderbrook رفت و آمد مکرر و ناهار خوردن در ظروف مانند لیمو حفظ و ricotto آرانچینو یا سینه اردک محلی به عنوان نوازنده Tarik Bentlemsani serenades شما با گیتار اسپانیایی.
هود کانال

نوار Taglio
تقسیم یک منحط کباب اردک غذا برای دو نفر و یک ویژه, دو شکلات s’mores بستنی در آشپز برندان مک گیل روم-style bar و پیتزا فروشی. دیگر ارائه شده شامل کوکتل ویژه شراب گازدار پرواز و صدف در نیمه پوسته.
مرکز شهر

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Shirlee
رنه اریکسون را, مدرن, راحت واسوده, فرانسه-تکیه محله اغذیه فروشی و مشروب فروشی را در چهار دوره جایزه بزرگ-fixe ایجاد شده توسط آشپز Devin Adams.
Laurelhurst

کتابفروشی بار و کافه ولنتاین
شام خوردن در یک جایزه بزرگ-fixe منو با آرامش ظروف مانند خرچنگ مک و پنیر و cote de boeuf در دنج کتاب-صف کتابفروشی نوار.
پیشگام مربع

کافه Juanita
کرکلند را ایتالیایی-تاثیر سنگ را در خدمت یک مزه منو با اختیاری جفت شدن شراب و غیر الکلی جفت شدن با گیاه خواری و pescatarian گزینه های در دسترس بر اساس درخواست.
کرکلند

Cicchetti
دیرین ایتالیایی مورد علاقه Cicchetti—Serafina بیشتر گاه به گاه (و بیشتر سرگرم کننده) خواهر کوچک—باید چهار دوره جایزه بزرگ-fixe منو به عنوان به خوبی به عنوان یک جداجدا سفارش داده شده و منو در نوار اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.
Eastlake

Coltiva
ملکه آن را گرم و نرم چوب-اخراج پیتزا فروشی را به یک وعده غذایی چند دوره با خون پرتقال, سالاد فصلی پنیر ایتالیایی هیئت مدیره و پیتزا (البته). جرعه افتخاری درخشان شراب خود را با تاریخ و پایان غذا با شکلات بستنی یا فیالبداهه.
ملکه آن

Copine
آشپز شان McCrain آماده خواهد شد و پنج دوره جایزه بزرگ-fixe غذا با خلاق فرانسوی-آمریکایی ظروف مانند گوجه فرنگی مارمالاد تورتلینی خوش طعم پنیر ترش و پرتقال معطر کیک اسفنجی به همراه چند “هدیه از آشپزخانه.”
بالارد

Cortina
اتان Stowell را در مرکز شهر رستوران ایتالیایی خدمت چند دوره جایزه بزرگ-fixe. شروع با غذاهای به صورت جدول مانند چغندر panna cotta و گوشت carpaccio و سپس حرکت به وحشی راویولی قارچ, سیب زمینی, gnocchi, دریا, حلزون اسکالوپ, سینه اردک, کدو تنبل, ریزوتو و گردو و شکلات, terrine.
مرکز شهر

توت اغذیه فروشی و مشروب فروشی
به سبک اروپایی اغذیه فروشی و مشروب فروشی را در خدمت سه دوره جایزه بزرگ-fixe غذا با گزینه های گیاهی و شراب جفت شکلات با مضمون دسر و تعداد زیادی از شراب گازدار را انتخاب کنید.
Belltown

شیرجه عمیق
رنه اریکسون را moody مغرور نوار کوکتل در داخل اعماق آمازون حوزه خواهد شد از ویژگی های چند دوره منو با ظروف مانند هشت پا carpaccio پاریس gnocchi و کیک پنیر با اسپرسو سس شکلات.
مرکز شهر

دینو را پای گوجه فرنگی
دم قشنگ برش و شیار به آهنگ از رقص کلیسا دی جی ها تا ساعت اندکی. کمک های مالی بهره مند خواهند شد جشن مرکز زنان.
کاپیتول هیل

انجیر و قاضی
این رستوران در طبقه دوم از رنسانس سیاتل هتل را ارائه می دهد ویژه سه دوره جایزه بزرگ-fixe, منو, روز ولنتاین در علاوه بر این به طور منظم خود را ارائه.
مرکز شهر

روز خوب دونات
هیچ چیز می گوید: “عاشقانه” مانند مرغ سرخ شده و دونات. این الگوی رفتاری محبت, انگشت lickin’-خوب pop-up کوکی کشور مرغ سرخ شده را با تیم سفید مرکز روز خوب دونات به صورت ویژه همکاری از جمله “نوازش combos” و شیرینی-مرغ-ساندویچ (از جمله با مرغ “با صدا غذا خوردن dab در وسط یک ترشی قطعه قطعه کردن”). آنها وعده اضافی و دستمال ارائه خواهد شد.
سفید مرکز

هیچکاک
ماهوت پاک کن زدن تاریخ خود را دور در یک کشتی سوار باین بریدج ایسلند و پهلو به hyperlocal هشت دوره منو با ظروف مانند غذاهای دریایی “charcuterie” صفحه اردک تخم مرغ tagliatelle و خشکیده foie gras. یک گیاه بر اساس گزینه های موجود برای هر دوره.
باین بریدج ایسلند

چگونه به طبخ یک گرگ
بازدید اتان Stowell M. F. K. فیشر-الهام ایتالیایی رستوران برای دلچسب چند دوره جایزه بزرگ-fixe وعده غذایی که شامل گوشت گاو tartare, فرنگی لوله لوله و کوتاه بو لغو احکام صادره ی گوشت بره و tiramisu. وگان گزینه نیز در دسترس هستند.
ملکه آن

Il اغذیه فروشی و مشروب فروشی
پایک محل زیرزمینی trattoria خواهد اسراف شما را با ریشه بلند red rose live jazz و چهار دوره جایزه بزرگ-fixe منو.
Pike Place

جک کباب جنوب دریاچه اتحادیه و جک کباب SoDo
گوشتخواران در عشق می توانید ناهار خوردن آهسته بو دنده نخست با خوشمزه طرف.
جنوب دریاچه اتحادیه و SoDo

شوخی
بسیاری از ولنتاین روز وعده های غذایی لادن با بیش از حد غنی, غذاهای سنگین. اما در این میان روح-کشنده سیاتل فوریه شوخی را جیمز ریش برنده جایزه آشپز جان Sundstrom آماده خواهد شد چهار دوره جایزه بزرگ-fixe ولنتاین وعده غذایی سرشار روشن و پر جنب و جوش طعم: پرتقال خون شاهی و frisée سالاد; یک اختاپوس کبابی tostada با مول سس; اسفناج بوکاتینی با قارچ دنبلان سیاه و سفید ریکوتا و کدو در فصل زمستان; ساعتی sorbet با نارگیل نشاسته کاساو یا مانیوک و خوش طعم گریپ فروت صورتی. شما ترک احساس revivified و تغذیه—نه پر به نقطه نا توانی.
کاپیتول هیل

ملخ شراب و آبجو
غش کردن بیش از یک پرواز سرخ-صورتی شراب یا آبجو و رفتار از گیاه شناسی نانوایی سیاتل.
مکان های مختلف

Loulay
سرآشپز اجرایی تیری Rautureau و chef de cuisine Mike J. Landon را طراحی کرده اند و شیک سه دوره جایزه بزرگ-fixe غذا با گزینه های مانند دودی سینه اردک hamachi crudo قرقاول roulade, کدو, en croute و یک Meyer lemon mille-feuille با ارل گری موس.
مرکز شهر

لوک
در Thierry Rautureau مدیسون دره رستوران شما می توانید بین سه دوره جایزه بزرگ-fixe با گزینه های مانند رندولف خرچنگ سالاد اردک, سینه خشکیده حلزون اسکالوپ و pavlova ساعتی با کشک یا یک شام برای دو نفر با رنگ تپه côte de boeuf, soufléed سیب زمینی و کلم بروکسل.
مدیسون دره

ممنون
در علاوه بر این به طور معمول یک جداجدا سفارش داده شده منو براق خاورمیانه مورد علاقه ارائه خواهد شد yellowtail kibbeh neyeh و گردن بره کباب ترکی کوفته برنجی به عنوان فوق العاده به علاوه یاقوت-قرمز Campari کوکتل ویژه, ویژه, شراب و شراب جفت.
کاپیتول هیل

Maximilien
لذت بردن از یک عاشقانه فرانسوی الهام گرفته از شش دوره منوی غذاهای مانند قارچ وحشی velouté مین خرچنگ و دریا و باس و genoise, کیک با توت فرنگی و گراوند در حالی که serenaded با آکاردئون موسیقی از بانی توس.
مرکز شهر

میلی بار
تحسین نمایش از میلی بار در پشت بام, اتاق ناهار خوری و لذت بردن از چند دوره خاورمیانه/جدید آمریکا وعده غذایی با اختیاری شراب و کوکتل جفت. واقعا بیرون رفتن اضافه کردن یک دسته گل سفارشی از بوتیک و فروشگاه گل ورد سیاتل طبقه پایین. Blendiana جونز خواهد چرخش و آهنگ.
جنوب دریاچه اتحادیه

نل را
این اروپایی الهام گرفته از جدید آمریکا نقطه سبز دریاچه خواهد شد که یک جایزه بزرگ-fixe منو و شراب گازدار.
Green Lake

هیچ لنگر
اگر شما در جستجوی یک quirkier بیشتر laidback روز ولنتاین و ترجیح می دهند آبجو بیش از درخشان شراب Belltown نوار را در خدمت ویژه سه دوره جایزه بزرگ-fixe منو از “راد غذا و آبجو.”
Belltown

Oddfellows کافه + نوار
این همیشه شلوغ کاپیتول هیل کافه را سه دوره جایزه بزرگ-fixe منو با حریصا-بو هویج radicchio و منداب سالاد کل بوداده branzino با سالسا ورد, red-شراب پخته کوتاه دنده و flourless شکلات انجام. به علاوه بیکر آنی پنجره خواهد بود تا پخت اذوقه و نوشابه کوکی ها به شکل قلب با رویه خامهای کیک یا شیرینی و sprinkles در, ساخته شده با محلی چوپان را در آرد.
کاپیتول هیل

پرت
مرکز شهر هتل بار و رستوران پرت را در خدمت یک منو با مات و متحیر کردن-bouche و سه دوره از جمله گوشت گاو carpaccio کلم کانلونی گوشت و کمر و بادام کیک شیفون برای دسر.
مرکز شهر

Patagon
بازدید از این مدرن و مجلل آرژانتینی-الهام رستوران برای یک جایزه بزرگ-fixe منو جفت شراب و موسیقی زنده از آکوستیک گیتار مایکل مارتینز.
مرکز شهر

نمک صورتی
ماگنولیا را مجلل پرو رستوران و سالن ویژه ای داشته باشد یک جداجدا سفارش داده شده برای شام تعطیلات.
ماگنولیا

محل Pigalle
این فرانسوی الهام گرفته از رستوران واقع در پشت معروف ماهی-ثرورس در پیک جای وعده “منحط” جایزه بزرگ-fixe در علاوه بر این به طور منظم خود را ارائه.
مرکز شهر

آلو اغذیه فروشی و مشروب فروشی
جست و خیز گوشت این روز ولنتاین و برای آشپز Makini هاول در سبک “گیاه-loving” آشپزی با سه روش متفاوت گزینه های منو را انتخاب کنید از: “نیمه شب قرار ملاقات گذاشتن” (70 دلار) به “Bon Appétit” ($65) و “Sugar & Spice” ($68). همه می آیند با یک پیش غذا غذای اصلی و دسر.
کاپیتول هیل

قرمز, گاو
Madrona قرمز گاو خدمت مجلل چهار دوره منو با خرگوش croquettes تند سرخ شده گوشت گاو تاندون پان خشکیده رودخانه کلمبیا ماهیان خاویاری و لیمو beignets.
Madrona

سوار
مزه Baywater شیرین صدف با خیار granita, کبابی, کدو ماکارونی با chicories و محلی اورگان زمستان سیاه و سفید قارچ, 45-بعد خشک سالخورده نقاشی تپه 22 اونس است. نخست ribeye استیک با رندولف خرچنگ پوره سیب زمینی و یک وال رهبری manjari شکلات تیره انجام در سوار منحط شام داخل هتل تئودور.
مرکز شهر

Rione XIII
آشپز دانی Adams آماده خواهد شد چهار دوره روز ولنتاین غذا با کلاسیک, ایتالیایی, گزینه های مانند hamachi crudo, گلابی و pecorino سالاد sunchoke سوپ کوتاه, دنده ragu بیش از tagliatelle, کدو, ریزوتو و شکلات گردو terrine.
کاپیتول هیل

RN74 روز ولنتاین
بالا پایان, مدرن, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی را نشانه عاشقانه روشنایی خود را برای چهار دوره جایزه بزرگ-fixe شام با اختیاری جفت شراب.
مرکز شهر

Serafina روز ولنتاین
درجه یک-دنج Eastlake, ایتالیایی, آماده به کار را ارائه می دهد چهار وعده غذای برجسته غذاهای مدیترانه ای (“فکر می کنم قارچ رندولف خرچنگ و خیلی بیشتر:” آنها می گویند). الکس Guilbert سه نفر بازی خواهد کرد زندگی می کنند.
Eastlake

اصلی & فانتزی
جزء اصلی و فانتزی طراوت صدایی چهار دوره شام شامل مواردی مانند گیدر با Meyer lemon granita کرفس, ریشه, راویولی, حلزون اسکالوپ و لیمو ریکوتا پنیر با خون نارنجی کمپوت.
بالارد

سوشی Kappo Tamura
آن را به یک سبک ژاپنی تعطیلات پنج دوره Omakase (که ترجمه را به “من آن را ترک به شما”) است که می آید با یک پیش غذا chawanmushi (یک eggy کاستارد ظرف) با پادشاه خرچنگ و Uni, سس, انتخاب, سیاه, cod یوان-Yaki و یا گوشت گاو wagyu دامن konabe, nigiri و دسر.
Eastlake

Tavolata Belltownو Tavolata کاپیتول هیل
Tavolata خدمت خانه-درمان salumi قارچ, راویولی porchetta خامه farro با سوخته تره فرنگی و لیمو zeppole (دونات) به عنوان بخشی از خود را در چهار دوره منو در هر دو مکان خود را.
Belltown و کاپیتول هیل

ترا پلتا
آشپز تامارا مورفی “زمین به صفحه” رستوران را در خدمت یک جداجدا سفارش داده شده منوی برای تعطیلات.
کاپیتول هیل

کشت
سرآشپز اجرایی جو Panlilio آماده خواهد شد به صورت محلی منابع چهار دوره جایزه بزرگ-fixe غذا با گزینه های مانند allium-گلابی سوپ چغندر دودی سالاد گل کلم ریزوتو و لیمو روغن زیتون کیک.
والینگفورد

کوه وحشی کافه
بالارد عجیب و جالب خانه-تبدیل-کافه میزبان روز ولنتاین شام مرغ های خود را امضا “عسل بوسید فر-مرغ سرخ شده” با سوپ یا سالاد و کیک قرمز مخملی یا شکلات-پوشش میوه کباب برای دسر. اگر شما کتاب رزرو خود را برای صرف شام آنها حتی پرتاب یک بطری شامپاین به شیرین معامله.
بالارد

فوریه 14-15
Tulio
مرکز شهر رستوران در خدمت یک منوی جداجدا سفارش داده شده است که شامل ویژه مانند صدف در پوسته نیم قارچ خوراکی دنبلان, قارچ risotto چوب-فر branzino, گوشت خوک, گوشت ماهیچه با ریکوتا شلاق سیب زمینی و پنیر سوپ زرت.
مرکز شهر

فوریه 14-16
بهشت هیل
سه بار جیمز ریش Rising Star فینالیست Maximillian خرده را ایجاد شخصیتی بازیگوش و مبتکر هفت دوره منو با اختیاری جفت شدن شراب در بهشت هیل که با توجه به فشار مواد, همچنین شناخته شده به عنوان “خانه رمان.”
ملکه آن

Eques در هایت ریجنسی Bellevue
روز ولنتاین شام فراوانند اما فراموش نکنید که در مورد مهم ترین وعده غذایی روز: حفاری به برخی از توت فرنگی نان روغنی پنکیک یا استیک و تخم مرغ برای صبحانه.
Bellevue

سن ژوئن Seltzery
کراوات در ماهیگیری و پهلو به یک مین خرچنگ جشن در سن ژوئن Seltzery با صفحات کوچک مانند جگر مرغ موس و تن ماهی tartare طرف مانند خلیج سیب زمینی سرخ کرده و سالاد کلم و گرم پای گردو با لوبیا وانیل بستنی برای دسر.

پنج شنبه, مارس 15
منبع شراب مزه کردن اتاق
اگر شما “فصل روابط خود را با خرج کردن از تلخی و خشم” و به دنبال یک بدبینانه روز ولنتاین وعده غذایی سعی کنید این “ضد ولنتاین روز” شام روز پس از تعطیلات چهار دوره غذا را با ظروف مانند زیره سیاه دانه و شکل سوپ گوجه فرنگی و اردک confit با آلبالو و پورت کاهش به علاوه جفت شراب.
پیشگام مربع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im