پول خود را: فوتبال و امور مالی — آنچه در بازی می توانید با ما آموزش

به یاد داشته باشید سوپر باول ؟ پس از این هفته آن را احساس می کند مانند Kansas City Chiefs’ خطر ناک باز گشت پیروزی بود ماه پیش.

بروس Helmer و میخ Webb

برخی از مردم به تماشای سوپر باول به تشویق تیم مورد علاقه خود را. دیگران برای تبلیغات. برخی فقط می خواهند بهانه ای برای خوردن بال مرغ.

ما برای تماشای این استراتژی است. نشانی از یک تیم سعی کنید بازی اجرا شه زود ؟ چه نوع پوشش آنها با استفاده از ؟ چگونه آنها را تنظیم و پس از حاصل کار دو تیم? هنگامی که استعداد در این زمینه است که تقریبا برابر با این حال تصمیم گیری است که به معنی تفاوت بین برنده و از دست دادن.

همان می رود برای امور مالی خود را. این یک چیز به پول است. آن یک چیز دیگر به یک استراتژی در محل به آن را برای شما کار می کنند.

آیا به دنبال تگرگ مری

هر کس لذت می برد خوب Hail Mary تصویب به پایان نیمه اول. اما بیایید خودمان یادآوری کنیم که چرا آنها آن را که. این رفت و آمد مکرر گذشته هنگامی که زمان است پیچ در پیچ پایین. اگر شما را دیدم یک کارفرمایی پرتاب تگرگ مری در سه ماهه اول شما تعجب که چگونه آنها تیم خود را به سوپر باول در وهله اول.

وقتی که می آید به امور مالی می توان آن را وسوسه انگیز به تعقیب “داغ سهام” به امید سریع و فوری سود. در حالی که رویکرد است که قطعا هیجان انگیز آن را نیز تقریبا هرگز کار می کند.

در راه همان شما نمی خواهید برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید. اگر تمام پول خود را گره خورده است تا در یک نوع دارایی شما در معرض خطر از دست دادن تمام خود را در آینده. و بر خلاف touchdowns وجود دارد مالیات بر “امتیاز” به شما کسب درآمد به دوران بازنشستگی است.

همیشه باید یک طرح پشتیبان

تا به حال متوجه چگونه به خوبی مربی تیم است که می افتد در پشت در نیمه موفق به ساقه جزر و مد پس از نیمه اول. که تصادفی نیست. مربیان مشاهده آنچه اتفاق می افتد در این زمینه و ایجاد تنظیمات بر این اساس اغلب قرار دادن دیگر تیم دفاعی (ظاهرا و به معنای واقعی کلمه).همان می رود برای امور مالی خود را. شما نیاز به برخی از عمق مایع, پس به صحبت می کنند. اگر چه اقتصاد به رکود است ؟

تا به حال متوجه چگونه حذفی تیم به نظر می رسد برای اضافه کردن بازیکنان به سمت پایان فصل ؟ این همه در مورد عمق. شما نیاز به یک طرح به مطمئن شوید که شما نمی مجبور به تخلیه وجوه خود را هنگامی که بازار در حال پایین. چه در مورد از دست دادن شغل و یا از کار افتادگی طولانی مدت? آیا شما پول خود را پس انداز برای اجتناب از نیاز به سازش بازنشستگی خود را استراتژی ؟

کارکنان است که می تواند به شما کمک کند

اگر شما به عنوان خوانده شده ما ستون به طور منظم, شما می دانید که ما مدافع داشتن یک مشاور شما می توانید اعتماد برای رسیدن به اهداف مالی خود را. اما در حالی که یک مربی قابل رویت ترین فرد در حاشیه هر سازمان دارای یک تیم اختصاص داده شده به ساخت مطمئن شوید که یک جرم اجرا می کند هموار.

شما باید متخصصان موجود در هر منطقه از جمله سرمایه گذاری, مدیریت مالی, برنامه ریزی, برنامه ریزی املاک و بیمه و مالیات. البته یک مربی بزرگ روابط است که همه با هم و می تواند کمک به تراز همه که تخصص با اهداف مالی خود را.

نظرات ابراز شده در این مواد هستند و فقط برای اطلاعات عمومی در نظر گرفته شده و به ارائه مشاوره خاص و یا توصیه هایی برای هر فرد است.

بروس Helmer و میخ Webb مالی مشاوران در افزایش ثروت و میزبان خود را “پول” در اخبار رادیو 830 WCCO در صبح یکشنبه. ایمیل بروس و میخ در yourmoney@wealthenhancement.com. اوراق بهادار ارائه شده از طریق LPL مالی عضو FINRA/SIPC. خدمات مشاوره ای ارائه شده از طریق افزایش ثروت Advisory Services, LLC یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده. ثروت افزایش گروه و ثروت افزایش خدمات مشاوره ای در حال جدا کردن اشخاص از LPL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر