راهنمای خود را به سیاتل بازارهای کشاورزان: تابستان سال 2020 نسخه

بالارد بازار کشاورزان یکی از بسیاری برای ارائه برای سفارش آنلاین این تابستان. خرید خود را در طول هفته و انتخاب کنید تا فضل خود را در روزهای یکشنبه! بالارد بازار کشاورزان از طریق Facebook

زمانی که COVID-19 کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را در droves در ماه مارس بسیاری از بازارهای کشاورزان محلی رفت و در وقفه بیش از حد. در حال حاضر که رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور هستند اجازه می دهد محدود-ظرفیت ناهار خوری و کسب و کار در حال یادگیری در عمل فیزیکی فاصله دستورالعمل شما و خود را در سبد نی و/یا رشد مجموعه ای از BAGGUs می توانید سر به کاپیتول هیل, کلمبیا, شهرستان و فراتر از آن به صورت تازه عرضه تولید گل و کالاهای دیگر. برای نگه داشتن خریداران و فروشندگان امن سازمان درخواست مشتریان به انجام موارد زیر: پوشیدن ماسک, ارسال به چند نفر در هر خانواده به عنوان ممکن است یک لیست جلوتر از زمان ترک حیوانات خانگی در خانه سفارش جلوتر زمانی که ممکن است و اقامت حداقل شش فوت جدا از سایر خریداران. برخی از بازارها هستند و حتی درخواست خریداران را داوطلبانه سوگند تعهد گفت: به دنبال دستورالعمل و دیگران در حال پذیرش آنلاین preorders. با تمام آنچه که در ذهن ما گرد کرده ام تا هر هفته (و هفته ای دوبار) بازار در منطقه سیاتل زیر. خرید خوشحال!


پرش به: سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


مکان های که ارائه آنلاین preorders مشخص شده اند با ستاره (*).

سه شنبه

*تقاطع
از طریق سپتامبر 29, 12-6 pm
فروشگاه انواع توت ها از Hayton مزارع و مزرعه خانواده ما پخته کالا از کتی کوکی زنبور عسل و شمال خم نانوایی تازه تولید از Amador مزارع و مارتین خانواده باغ و کالاهای دیگر مانند گل ها و گوشت و غذاهای آماده هر سه شنبه در Bellevue.

رنتون
از طریق سپتامبر 29, 3 تا 7 ساعت
دروازه پارک نقش میزبان را به محلی تولید گل و فروشندگان مواد غذایی در طول تابستان است. خوب است بدانید: رایگان دو ساعته پارکینگ در دسترس است در مرکز شهر در گاراژ است و همچنین حق در سراسر خیابان را از رنتون مرکز ترانزیت.

تاکوما
از طریق Aug 25, 3-7 pm
تاکوما را McKinley محله به ارمغان می آورد یک بازار هر هفته از تابستان امیدوار کننده محصولات تازه شام آیتم ها و رفتار شیرین.

چهارشنبه

*Columbia City
در طول سال 3 تا 7 ساعت
نور راه آهن-جنب بازار در فضای باز به حال اول وانت روز از سال در تاریخ 1 ژوئیه و شما می توانید تعداد در بازگشت خود را هر جمعه در طول تابستان است.

*Kirkland
از طریق سپتامبر 2, 3-7 pm
مصرف مواد غذایی مجاز نمی باشد در محل این سال, اما فروشندگان مانند روسی-سبک کرپ purveyors Blinchiki تعظیم تپه زغال اخته رسا کاکائو شرکت Chocolatespiel کمی پراگ نانوایی مارتین خانواده, باغ, همسایه بانوی پنیر به دنبال کمبوچا و چندین نفر دیگر هنوز به فروش چیزهای برای وانت و فرد خرید.

مونرو
از طریق سپتامبر 2, 2:30-7
کهکشان 12 پارکینگ تبدیل به فضل محلی محصولات کشاورزی مانند توت و عسل و تخم مرغ تولید و کالاهای پخته شده هر پنج شنبه بعد از ظهر.

سام مامیش
از طریق سپتامبر 2, 4-8 pm
یک بار در هفته از ماه مه تا سپتامبر قرمز انبار مزرعه به ارمغان می آورد در “مواد غذایی از نوع” فروشندگان (برای COVID مربوط به دلایل ایمنی) به فروش مواد غذایی, گیاه شروع می شود, درختان میوه, گل و صابون است. باشید ممکن است preorders و یک درایو-از طریق گزینه است.

تاکویلا بازار کشاورزان
از طریق Oct 14, 4-7 pm
پشتیبانی محلی پناهنده و مهاجر کشاورزان با خرید تازه خود را تولید و به طور مستقیم در این جمعه بازار ارائه شده توسط مواد غذایی شبکه نوآوری و بین المللی کمیته نجات.

پنج شنبه ها

*Bellevue
از طریق Oct 8, 3-7 pm
هر پنج شنبه, نوسان توسط Bellevue کلیسای پروتستان به خرید محصولات فصلی تازه, تازه گل کات محلی مطرح گوشت صنعتگر کالا و غذاهای خوشمزه از یک ترکیب منحصر به فرد از واشنگتن فروشندگان.

بارین
از طریق Oct 29, 11 صبح تا 6 عصر
در حالی که کمتر از فروشندگان از حد معمول پر کردن بارین بازار کشاورزان در این سال آنها هنوز هم قادر به ارائه مقدار زیادی از مزرعه تولید و بسته بندی مواد غذایی, تازه, گل, و دیگر مواد غذایی و کالاهای اساسی مثل نان و گوشت و پنیر. وجود دارد بدون دست زدن مجاز است, بنابراین اگر چیزی خوب به نظر می رسد نقطه در آن با انگشت خود را.

فرفره هاربر
از طریق سپتامبر 10 1-7 pm
را در آن briny جنوبی صدای نسیم در حالی که شما حرکت شبیه چمچه زنی تا فصلی مقررات و رفتار از Blu خروس مزرعه اروپا اغذیه فروشی و مشروب فروشی Pizzarium و دیگران در اسکله.

ملکه آن
از طریق Oct 8, 3 تا 7:30 pm
این بازار است که تنها مستقل بازار کشاورزان در سیاتل, ویژگی های یک با دقت به سرپرستی صف واشنگتن کشاورزان و ماهیگیران foragers برورز سازان صنعتگر مواد غذایی و خیابان فروشندگان مواد غذایی و چرخش کامیون مواد غذایی از جمله آبجو از حروف کوچک دم کمبوچا از سیاتل کمبوچا شرکت رامش و tacos از برادران & Co ،

راینر ساحل
در طول سال 2-7 pm
این پرداخت آنچه شما می توانید مزرعه ایستاده مردم را فراهم می کند از تمام درآمد با صورت محلی منابع پایدار رشد فصلی مواد غذایی است. آنها همچنین پیشنهاد 20 دلار ارزش تولید در هر بازدید به کسانی که نیاز دارند.

جمعه ها

*Juanita, ساحل
از طریق سپتامبر 25, 3-7 pm
شما در پیدا کردن مواد غذایی خوشمزه و artisanal کالا برای فروش هر جمعه از تابستان در این هوای بازار در کرکلند.

*لیکوود
از طریق 18 سپتامبر 3-7 pm
با یک مکان جدید در فورت Steilacoom پارک (در پارکینگ مجاور به بیس بال) وجود فضای کافی برای فاصله فیزیکی در این جمعه بازار. این که آیا شما در حال چیدن preorders از فروشندگان مانند رابینز عسل مزارع و یا Sidhu مزارع و یا خرید حضوری از همونگ سیاتل باغ Amador مزارع و یا Gigo است جامائیکا کوره گزینه های وجود دارد برای همه است.

Madrona
از طریق اکتبر 16, 3-7 pm
واشنگتن به کشاورزان و ماهیگیران و دامداران و صنعتگران خود را به فروش کالا در اینجا هر هفته تا نوبت آب و هوا سرد دوباره. بازگشت به علاقه مندی ها شامل Sidhu مزارع پادشاه پنیر موزارلا و هلندی Dame Stroopwafels.

شنبه

Des Moines
در طول سال, 9 am-2 pm
پیدا کردن محلی میوه ها و سبزیجات, گل, قهوه, فانتزی صابون و هر چیز دیگری شما می خواهم به امید پیدا کردن در یک بازار کشاورزان در اینجا.

Federal Way
از طریق Oct 3 از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر
ترک سگ خود را در خانه و فروشگاه برای محصولات کشاورزی, گل, آماده-به-خوردن noshes مراقبت شخصی اقلام و کالاهای پخته شده در سمت جنوب.

ایساکو
از طریق 26 سپتامبر 9 am-2 pm
سازمان دهندگان این بازار توصیه به محدود کردن سفر به 20 دقیقه تا یک لیست از آنچه شما دنبال آن هستید از قبل و سر به ایساکو را Pickering انبار به فروشگاه از مزرعه-منابع تولید و نانوایی فروشندگان.

پورت آنجلس
در طول سال 10 am-2 pm
عامل در “برداشت های مختلف” پس از ’80s در این سال دور از شنبه بازار در مرکز شهر پورت آنجلس توقف لازم را در سفر بعدی خود را به المپیک شبه جزیره.

پورت اورچارد
از طریق Oct 10 از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر
یک چرخش صف فروشندگان مانند Hayton مزارع توت Jenns طراحی شده توسط, شاخه زیتون Sallie سفارشی Clayworks تام کشاورز صدف شرکت و دیگران خود را به فروش مفاد اینجا هر شنبه.

*Proctor
از طریق Dec 19, 9 am-2 pm
دانشجویان نوزادان سگ و هر کس در بین گله به این تاکوما بازار کشاورزان در روزهای شنبه. خود را در تابستان/پاییز فصل در نوسان کامل است بنابراین سر را برای سبزیجات, انواع توت ها, صنعتگر تنقلات و محصولات لبنی و گیاهان است.

ردموند
در طول سال 10 am-2 pm
در حال حاضر در پارکینگ Overlake کلیسای مسیحی با ساعت جدید این 45 سالانه Eastside شنبه بازار استقبال کمر کشاورزان و تولید کنندگان مانند سوانسون مزرعه خانواده Alvarez مزارع ریشه اتصال دو رودخانه ها و مزارع همراه با دیگر تولید کنندگان مانند Samish خلیج پنیر و آبی Stilly فعالیت های تجاری.

*San Juan Islands
از طریق Oct 3, 9:30 am-12 pm
سطح تا سفر خود را به جمعه بندر توسط نوسانی توسط این شنبه بازار میوه و انواع توت ها, سیر و سبزی از ماه آبی مزرعه کوچک-دسته ای لوبیا از کشور بالا قهوه ظروف و اجناس از پائولا غرب سفال و بیشتر از این بود.

خط ساحلی
از طریق Oct 3, 10 am-3 ساعت
خط ساحلی را تغییر تماس با ما در بازار منابع محلی با همه چیز از گل های تازه و توت فرنگی و گیلاس به مارچوبه, پنیر موزارلا و گوشت خوک و سبزیجات و یخ زده تاماله.

*دانشگاه منطقه
در طول سال, 9 am-2 pm
دانشگاه کشاورزان منطقه بازار باز است در طول سال در روزهای شنبه. این مجموعه در خیابان بین NE 50 سنت و NE 52 سنت انتخاب کنید تا خود را تولید و برای هفته یا گرفتن چیزی تازه به غذا خوردن در حالی که شما در حال راه رفتن در اطراف.

روزهای یکشنبه

Auburn
از طریق سپتامبر 20, 10 am-3 ساعت
بیش از 40 فروشندگان فروش مزرعه-مقررات تازه دست گردد آیتم ها و امتیازات در لس گوو پارک.

*بالارد
در طول سال از 9 صبح تا 1 بعد از ظهر
فروشگاه آنلاین در روزهای هفته برای چیزهایی مانند سیب از خانواده کالینز باغ تمشک از Hayton مزارع مرغ و اردک تخم مرغ از پای چپ مزارع و شیرینی از Shambala باستان دانه نانوایی پس از آن انتخاب کنید تا فضل خود را در روزهای یکشنبه.

*کاپیتول هیل/برادوی
در طول سال 11 صبح تا 3 بعد از ظهر
برای جلوگیری از توده مردم بیکار قدم زدن از چادر به چادر این آماده به کار بازار خارج از سیاتل مرکزی است که در حال حاضر عامل در یک وانت اساس برای کسانی که سفارش از فروشندگان آنلاین. تنگ, 5, مزرعه, Mariposa مزرعه و Hayton مزارع توت هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از بازگشت فروشندگان.

لیک فورت پارک
از طریق Oct 18, 10 am-2 pm
دریافت Sidhu مزارع Hayton مزارع و باغ گنجینه های توت فرنگی; خانه عروسک نانوایی نان روغنی; Alvarez آلی نخود فرنگی; و بیشتر از مقام سوم عوام هر یکشنبه.

مرسرآیلند
از طریق Nov 22, 10 am-3 ساعت
این هفته بازار دارای محصولات از AG مزرعه خانواده بائو باغ Oxbow مزرعه Ecolibrium مزارع و بسیاری دیگر.

*غرب سیاتل
در طول سال 10 am-2 pm
دور از تعطیلات آخر هفته خود را با عنوان به غرب سیاتل اتصال به صورت محلی تولید لبنیات و گوشت و شراب, و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de