راهنمای خود را به خارج از منزل & فیلم اجتماعی فاصله گرفته همه چیز برای انجام در سیاتل در این تابستان 2020: پارک قایق اجاره Patios و بیشتر

کتاب برخی از زمان در آب مسیرهای پیاده روی و ساحل (و در مورد محلی, بومی, تاریخ و سنت در طول راه) در Argosy کشتی’ همیشه سبز گشت به بلیک جزیره است. Argosy کشتی از طریق Facebook

سامرز در غرب چیزی به ببین حتی زمانی که برخی از چیزهایی که ما عشق را به انجام (مانند رقص در یک اتاق از عرق غریبه و بسته بندی یک پارک چمن در یک کنسرت در فضای باز) مجاز نیست در اجتماعی فاصله دستورالعمل. شما همیشه پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های ما در جریان وقایع و تقویم, اما در زیر ما گرد کرده ام تا راه های دیگر را بیشتر از فصل که همه شما می توانید و باید انجام دهید در حالی که حداقل شش پا فاصله از دیگران و با پوشیدن ماسک. خوانده شده در برای مکان برای دیدن حیات وحش (مانند باغ وحش وودلند پارک), باغ گل با تابستان فلور (مانند سیاتل باغ ژاپنی), راه هایی برای خارج شدن در آب (مانند مرکز برای قایق های چوبی’ یکشنبه رایگان بادبان) و تعداد زیادی بیشتر ناب گرم-آب و فعالیت های. برای حتی بیشتر گزینه های ما را بررسی کنید در محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری دایرکتوری و تقویم ما از فرد در حوادث. فراموش نکنید که کرم های ضد آفتاب! H. A. G. S!


پرش به: حیوانات و حیات وحش | مزارع و باغ ها | در آب | هنر & صنایع دستی | دیگر فعالیت های در فضای باز


حیوانات و حیات وحش

طلا نهر ماهی قزل آلا, مزرعه
در حالی که کسانی که جدی در مورد ماهیگیری ممکن است بخواهید بیشتر از یک چالش این هچری می تواند بارهای سرگرم کننده برای مبتدی fisherpeople که نمی خواهید به صبر کنید در تمام طول روز برای گرفتن. عرضه آنها همه چیز شما نیاز دارید از قطب و طعمه به شبکه, و آنها حتی تمیز کردن و آماده سازی خود را با ماهی را برای شما در محل بنابراین شما می توانید طبخ و خوردن ’em هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی.
وودینویل
Sat-Sun, 10 am-2 pm

شمال غربی بازحمت حرکت کردن حیات وحش پارک
اگر محله شما سنجاب جمعیت دیگر برانگیخته اما شما دیوانه در مورد باغ وحش شما لذت بردن از دیدن گوزن, گوزن, گوسفند و دیگر موجودات مانند آزادانه پرسه زدن در سراسر این پارک 435 هکتار است. که منطقه باز است برای راه رفتن و رانندگی تورهای همانطور که خود هدایت تور پیاده روی که در آن شما می توانید نقطه حیوانات درنده مثل خرس و گرگ وحشی و پرندگان و همچنین موجودات کوچکتر بومی جنگل ها و تالاب ها مانند سمور و beavers در. همه بازديد ظرفیت محدود و زماندار.
Eatonville
روزانه, 9:30 am-5:30 pm

سیاتل آکواریوم
اطلاعات بیشتر در مورد این موجودات که در تماس با آبهای اطراف خانه خود را. نمایشگاه در سیاتل آکواریوم قابلیت همه نوع از شمال غربی اقیانوس آرام زندگی دریایی از جوانان گنبد از Puget Sound ماهی به cuter, cuddlier حیوانات از قبیل شمالی مهر و موم خز و سمور دریایی. بلیط برای هر روز محدود هستند اما هنگامی که شما در آن شما می توانید اقامت تا زمانی که شما می خواهم.
مرکز شهر
روزانه, 9:30 am-5 pm

باغ وحش وودلند پارک
دریافت از نزدیک و شخصی با حیات وحش از سراسر جهان (و یا تماشای احترام از یک فاصله امن) در این وفور پوشیده از چمن محل حاضر ارائه بهنگام محدود-ظرفیت بلیط های که اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به تمام فضای نمایشگاه. فراموش نکنید که برای گفتن سلام به Tián و Zan باغ وحش جدید و عجیبی زیبا و دلفریب, دوقلو قرمز پاندا.
فینی
روزانه 9:30 صبح تا 6 عصر

مزارع و باغ ها

Bellevue باغ گیاه شناسی
اگر شما به خودتان پیدا کنید در Eastside از دست ندهید یک مسیر انحرافی را طی به این “شهری پناه” مباهات 53 هکتار از کشت و باغ و ترمیم جنگل و تالاب همه برجسته گیاهان بومی. این یائو باغ در حال حاضر باز کامل با هدایت فلش, بنابراین شما لازم نیست برخورد با دیگر دوستداران طبیعت است. آنها همچنین کلاس های مجازی بر روی همه چیز از تاریخ و فرهنگ چینی چای سیاه (Aug 9) چگونه به پرورش گیاهان چند ساله در خانه (Aug 12).
Bellevue
روزانه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

بری تو میدارد
در حال حاضر که آب و هوا گرم تا میوه های تابستانی مانند زغال اخته, تمشک, تمشک و هوش بری ارقام رسیده و آماده برای چیدن این که آیا شما می خواهید به پخت آنها را به یک کیک یا غذا خوردن آنها را مستقیما از تاک. فقط مطمئن شوید برای بررسی مزارع’ وب سایت قبل از اینکه شما—آنها تمایل به خود را به روز رسانی ساعت و ارائه اغلب بر اساس چه تازه و چه مقدار باقی مانده است.
مکان های مختلف

Bloedel رزرو
ساکنان شهرستان (یا هر کسی) اشتیاق برای برخی از زمان با کیفیت در طبیعت باید نگاه هیچ بیشتر از این صلح آمیز جنگل و باغ در باین بریدج ایسلند که در آن شما می توانید نگاه در مناظر سرگردان سایه مسیرهای پیاده روی و انجام برخی از بازتاب توسط creeks و مینی آبشارها. بهنگام بلیط در دسترس هستند از طریق اوت 30.
باین بریدج ایسلند
سه خورشید, 10 صبح تا 6 عصر

Kubota باغ
پس از مهاجرت به سیاتل از ژاپنی ها جزیره شیکوکو در 1900s اولیه Fujitaro Kubota آغاز این راینر ساحل باغ با آنچه او می دانست که به عنوان یک خود آموخته مهد کودک حافظ. او بدیهی است که چیزی درست زیرا این مکان یک پناهگاه. قطعا به دنبال افرا جنگل (که واقعا یک منظره در پاییز اما هنوز هم ارزش توقف) این Fera Fera جنگل (در اصل یک مهد کودک از threadleaf سرو) باغ ژاپنی (سنتی ترین بخش از زمینه های ساخته شده در 1930) ماه پل (که سخت به راه رفتن بالا و پایین و “نماد دشواری زندگی می کنند یک زندگی خوب”) و کوهستان (آبشار ماکت ساخت برای سال 1962 نمایشگاه جهانی). می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد باغ و خود را مالک? اتمام این کتاب روحیه سنگ: درسهایی از Kubota باغ.
راینر دره
روزانه 9:30 صبح تا 6 عصر

Nashi باغ
شناخته شده برای آن شراب و پری ساخته شده از آسیایی و اروپایی گلابی و موروثی سیب این باغ است که باید برای خود وشن سفر در روز است. شما همچنین می خواهید پیدا کردن مخلوقات مانند سنت کریکس گوسفند Bouvier د فلاندر سگ (فانتزی!), انبار گربه و فراوانی از پرندگان و حیات وحش است. آنها باز وقت برای چشیدن و برای رفتن به خرید اگر شما می خواهید برای گرفتن یک بسته نمونه و پیدا کردن یک نقطه در درختان.
وشن
با تعیین وقت قبلی

اقیانوس آرام بونسای موزه
در حالی که هنرستان و تورهای بسته باقی می ماند وجود دارد مقدار زیادی از alcoves گاهی اوقات-باستان مینی درختان به کاوش در گروه کوچک خود را در فضای باز این موزه و باغ. دائم از خود مجموعه شامل بیش از 30 بونسای در حال حاضر را مشاهده کنید. P. S. اگر شما نیاز به یک ماسک جدید دارند برخی گیاه شناسی-چاپ آنهایی که خود را در فروشگاه آنلاین برای $15 در هر.
Federal Way
سه خورشید, 10 am-4 pm

سیاتل بازارهای کشاورزان
مراجعه به راهنمای ما برای بارگیری در این هفته و هفته ای دوبار بازارهای کشاورزان در اطراف شهر برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد ساعت و ارائه شده در این فصل است. بسیاری از بازارها مانند یکی در کاپیتول هیل قبول preorders و فرد به مرور اما کسانی که انتخاب کردن برای حالت دوم باید انتظار در خط.
مکان های مختلف

سیاتل باغ ژاپنی
این 3.5 هکتار باغ ویژگی های سبک طراحی و توسعه در اواخر-16 به اوایل قرن 17th شناخته شده به عنوان قدم زدن در باغ. پس از یک مسیر پیچ در پیچ در اطراف مرکزی برکه قدم زدن در باغ دعوت کنندگان به سفر از طریق مناظر متنوع از ژاپن—کوه ها و جنگل ها و آبشارها و رودخانه ها و دریاچه ها و جزایر و دریا. در طول سفر مناظر متنوع هستند و پس از آن نشان داد. خرید این بلیط در پیشبرد!
مدیسون پارک
سه خورشید, 10 am-7 pm

Sequim مزارع اسطوخودوس
پس از یک زمستان طولانی خواب زمستانی, اسطوخودوس زمینه Sequim آمده پر شکوفه برای تسکین روح و معابر بینی رهگذران. در حالی که برخی از جنبه های سالانه Sequim اسطوخودوس جشنواره—مانند خیابان نمایشگاه لغو شده است در این سال شما می توانید خود هدایت تور رانندگی از مزارع در منطقه از جمله نلسون Duckpond و اسطوخدوس مزرعه Graysmarsh مزرعه و Rancho La مردا اسطوخودوس و گل مزرعه.
Sequim
از طریق سپتامبر

واشنگتن پارک باغ
مسکن یکی از کشور بهترین وودی مجموعه گیاه (احتمالا برای این واقعیت است که بسیاری از گیاهان و جانوران نمی توان یافت در هر نقطه دیگری در شمال غربی ظاهرا) این گوهر پنهان در نزدیکی UW شامل 230 هکتار از جنگل خود را آرام و تفکر نیاز دارد. همه تراموا و تورهای پیاده روی هستند لغو شده اما شما هنوز هم می تواند کشف خود را.
Montlake
روزانه dawn-8 pm

در آب

اگوا ورد کافه و باشگاه دست و پا زدن
اجاره یک قایق پارویی اسکیموها و یا امینی paddleboard از اگوا ورد واقع در پورتیج بای درست در کنار UW. اگر شما سر شرق, شما می توانید شناور در میان پد لیلی با منظره واشنگتن پارک باغ یا سر غرب برای یک نمایش دیدنی از سیاتل افق. در هر صورت شما نمی توانید از دست بدهند. بهترین از همه, شما می توانید سوخت گیری پس از ماجراجویی خود را با مواد غذایی مکزیکی از اگوا ورد کافه که در حال حاضر باز برای محدود فضای باز ناهار خوری.
دانشگاه منطقه
چهارشنبه-جمعه ساعت متفاوت است

Alki تورهای قایق پارویی اسکیموها
این شرکت دارای تعداد زیادی از گزینه های تور از جمله یکی از Seacrest Boathouse به Alki فانوس و پشت یکی که نوردد اطراف به سمت غرب از الیوت خلیج و یکی است که می آموزد در مورد تاریخ Duwamish رودخانه. آیا آن را به خودتان نیز می توانید قایق اجاره و کشف خود به خود و مبتدیان می توانید یک کلاس در قایقرانی در دریا و paddleboarding.
غرب سیاتل
روزانه 10 am

Argosy کشتی
خانواده ها از پنج یا کمتر می توانید رزرو را برای Argosy را همیشه سبز گشت, که, کشتی, همراه بلیک جزیره و Tillicum Longhouse در مجموع پنج ساعت از جمله توقف در منزوی پارک دولت تنها با قایق قابل دسترسی. این سفر شامل سنتی steelhead ناهار با Tillicum نان; یک پیاده روی کوتاه به خرابه های تریمبل و مستغلات; فرهنگی ارائه شامل سواحل Salish, ماسک, لباس شاهانه یا فاخر, اجدادی رقص و داستان سرایی و زمان برای کشف ساحل و مسیرهای پیاده روی.
مرکز شهر
روزانه 11 am

مرکز قایق چوبی
به عنوان شما ممکن است حدس زده اند موضوع این دریاچه جنوبی اتحادیه hub (که تماس خود را به یک “موزه زندگی”) توسط قایق از چوب ساخته شده و با نام مستعار بادبانی rowboats یا باد کردن کیکس و قایق. شما می توانید در حال حاضر رزرو, اجاره, کتاب منشور خود را کوچک خانواده, درس خصوصی و یا چک کردن رایگان خود را یکشنبه عمومی بادبان. برخی از برنامه ها مانند قایق اجاره باید در ارتباط هزینه ها و دیگران پیشنهاد کرده اند کمک های مالی.
جنوب دریاچه اتحادیه
Sun-Sun, 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

قایق برقی شرکت
اجاره یک استاندارد و یا قایق لوکس (که هر دو را می توان در فضای باز و یا گرم شده و کاملا محصور شده با توجه به آب و هوا) از این شرکت برای همه سرگرم کننده بودن در آب بدون پارو زدن اسلحه خود را به دولت از لنگی رشته فرنگی. آنها همچنین باید یک نام تجاری جدید “دونات” قایق که باز است و تنها در دسترس در تابستان.
جنوب دریاچه اتحادیه
روزانه 11 am

وان داغ, قایق
یک وان آب داغ قایق درست یک شناور جکوزی. آن را نیز خوب کمی زیاده راه برای دریافت بر روی دریاچه بدون لرز در شنا تنه. این شرکت اجاره شعار است “خیس کردن در seanery” و با جناس خواهم که شما می دانید آن را به یک زمان خوب است.
جنوب دریاچه اتحادیه
با تعیین وقت قبلی

دریاچه اتحادیه منشور و ماجراهای
اجازه دهید تجربه راهنماهای شما را در سفرهای کوتاه در دریاچه اتحادیه از جمله 1.5 ساعته قایقرانی گشت و یک ساعت خانه های شناور تور.
جنوب دریاچه اتحادیه
با تعیین وقت قبلی

مزه سیاتل کایاک سفر
هیچ چیز اشتباه با یک کوله پر از دادن ساندویچ در کایاک اما این تور شرکت caters (به معنای واقعی کلمه) برای کسانی که لذت بردن از ناهار خوری خوب و نوشیدن در آب است. سه روز کایاک اعزامی در جزایر سان خوان شامل لذیذ پخته شده-به-سفارش غذا برای صبحانه, ناهار و شام; واشنگتن شراب زوج با هر وعده غذایی علاوه مبارک ساعت; اجاره و کمپینگ دنده; و البته نمایش عالی از آبشار و شانس برای دیدن حیات وحش مانند orcas, مهر و موم, چتر دریایی, ستاره دریایی, گوزن و عقاب.
San Juan Islands
بعدی در دسترس محدوده تاریخ شهریور 4-6

UW Canoe & Kayak اجاره
شما می توانید رزرو قایق و قایق توسط ساعت را بر روی اسکله. اجاره قایق در دسترس هستند بین 10 am-5:30 ب. ظ در ساعت یک و نیم ساعت در روز پنج شنبه-یکشنبه و همه قایق ها با توجه به عقب بعد از 7 بعد از ظهر. توجه داشته باشید که UW اسکله است که تنها با پذیرش اجاره, راه اندازی, در این زمان. اگر شما می خواهید برای راه اندازی خود را شخصی قایق رانی کایاک و یا paddleboard سر به شرق Montlake پارک واشنگتن پارک باغ یا Montlake مرکز جامعه.
پنجشنبه-Sun, 10 am-5:30 pm

وشن ماجراهای
این که آیا شما می خواهید به ماندن در زمین و یا کشف آب در این تور شرکت ارائه می دهد ماجراهای در برقی, دوچرخه, قایق و امینی paddleboards (به علاوه کمپینگ در Maury جزیره پارک دریایی و “آلن …” در ماه آبی مزرعه). تمام تورهای شروع در Jensen نقطه Boathouse و نیاز به رزرو.
وشن
با تعیین وقت قبلی

هنر & صنایع دستی

گالری های هنری
فضاهای هنری در سراسر شهر شده اند بی سر و صدا بازگشایی درهای خود را برای محدود-ظرفیت viewings در قسمت پایین با توجه به ترافیک است که می آید از طریق گالری به عنوان مخالف به موزه ها و فروشگاه ها. ما را بررسی کنید: خلاصه ای از فضاهای هنری است که در کسب و کار به طور منظم در طول ساعت و با تعیین وقت قبلی از جمله لیندا هاجز گالری (در حال حاضر نشان دادن کار توسط تیم عبور و کورت Solmssen) و وینستون Wächter هنرهای زیبا (نشان دادن کار توسط هنرمندان غربی).
مکان های مختلف

سیاتل داستان های کوتاه استودیو
تازه دیل Chihulys و پرستون Singletarys در تمام سنین می تواند کرافت شیشه ای خلاقیت های کوچک و بزرگ در این استودیو است که به صورت خصوصی درس گروه کوچک کلاس ها و کارگاه های آخر هفته.
Belltown
دوشنبه تا شنبه از 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

از دیگر فعالیت های در فضای باز

درایو-در فیلم
بدون لذت بردن از تماشای فیلم های پرفروش تابستان در یک فیلم سرد تئاتر در این سال تخمگذار چشم خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ در هر ظرفیت احساس می کند مانند یک درمان است. تا ما لیست درایو سینما در منطقه سیاتل غربالگری جدید و قدیمی مورد علاقه اکثریت که veer در خانواده پسند جانبی (مانند یک اوت 27 غربالگری شاهزاده خانم عروس در Marymoor Park).
مکان های مختلف

پیاده روی لکه ها و سواحل
بسیاری از سیاتل 485-plus پارک ها و سواحل باز و در حالی که شما نباید پیوستن به غریبه rogue بازی والیبال و یا دعوت دوستان خود را به یک گروه پیک نیک شما هنوز هم می توانید آنها را لذت بردن از با خیال راحت. الی ساندرز نوشت: هشدار در پارک عمومی استفاده در طول یک بیماری همه گیر در ماه مارس و آن را هنوز هم ارزش خواندن به خودتان یادآوری کنید که اجتماعی فاصله در اماکن عمومی است که هنوز اهمیت است. با در نظر گرفتن جزئیات در مورد نقاط مورد علاقه برای بازدید از کوهان دار کوه به طلایی باغ و اتمام سیاتل پارک ها و قیمت به روز رسانی لیست از آنچه در حال حاضر باز قبل از اینکه شما بروید.
مکان های مختلف

King County Parks
در جولای 15, King County parks بازگشایی خود backcountry مسیرهای پیاده روی توپ رشته های ورزشی, دادگاه پیک نیک پناهگاه و مناطق دیگر. شما همچنین می توانید دوباره اردوگاه در Tolt-مک دونالد پارک بالا رفتن از دیوار و باغ جامعه, در Marymoor Park و چند امکانات دیگر.
مکان های مختلف

فضای باز ناهار خوری
در حالی که تن از مکان هنوز هم انجام takeout و تحویل محدود-ظرفیت ناهار خوری مجاز در فاز 2 این شهر بازگشایی معنی است که شما می توانید بنشینید و خارج از خیس خوردن تا خورشید در مکان هایی مانند Serafina و Frolik. پیدا کردن تمام گزینه های خود را بر ما محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری دایرکتوری و همچنین چک کردن این 10 resaurants و بارها به دیدار خود staycation هستید.

سیاتل بالونی
وجود دارد ‘در شمال’ جایزه برای بالن و این محل آن را به دست آورد در سال 2017, در بخش, برای بودن تنها سرویس است که مگس ها به طور مستقیم در مقابل تن. راینر. شما نمایش خیره کننده از مرکز شهر سیاتل فضای سوزن, Tacoma, دریاچه Tapps این آبشار کوه ها و حتی آبرن. همانطور که برای COVID مربوط به ایمنی مطمئن باشید که آنها به دنبال همان دستورالعمل ها و توصیه هایی برای پروازهای مسافری.
بارین
از طریق اکتبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara