راهنمای خود را به همه حوادث غریبه است که در حال حاضر جریان

برخی از ویژه کره برای پاپ کورن چون 2019 و 2020 نسخه از stonerific تازه جشنواره فیلم کوتاه SPLIFF هر دو در دسترس هستند به جریان بر روی تقاضا. (در تصویر است که هنوز هم از “به دنبال خورشید”است.)

اگر شما شده است پس همراه با ما پوشش مجازی رویدادهای شما در حال حاضر می دانیم که غریبه ساخته شده است که حوادث مانند Dan Savage را, پورنو جشنواره قوز! و این مطلب اخیر تازه stoner تلنگر جشنواره SPLIFF های موجود برای جریان آنلاین. و با فرد حوادث را در خود نگه دارد برای آینده قابل پیش بینی ما در حال حاضر جریان حتی حوادث آنلاین بیشتر از همیشه. برای کمک به شما پیگیری از همه چیز ما در حال حاضر ارائه ما گرد همه آنها را در زیر از جشنواره مذکور به کریستوفر Frizzelle جدید قرنطینه باشگاه کتاب, به علاوه حوادث از خارج سازمان ما در حال همکاری با مانند برخورد-O-Scope.

در هر ثانیه & چهارم شنبه

غریبه ارائه: برخورد-O-Scope
ذهن-ذوب تدوین فیلم پر زرق و برق, همچنین شناخته شده به عنوان برخورد-O-Scope خواهد جریان مبهم oddities از فیلم VHS, موسیقی فیلم و اشکال دیگر رسانه ها زندگی می کنند را بر روی اینترنت.
$5-$20

هر چهارشنبه

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE
$5-$20

بر روی تقاضا

چارلز Mudede را ‘پلیس ضرب و شتم’
پلیس ضرب و شتمیک فیلم داستانی من با مدیر رابینسون * Tina * (ما همچنین ساخته شده در باغ وحش) نیز یک فیلم مستند در مورد یک سیاتل که دوره نقاهت بعد از دات کام تصادف 2000 (یک تصادف است که فرستاده آمازون سهام در حال سقوط از نزدیک به 100 دلار در هر کدام به $6—آنها در حال حاضر در حدود $2,400) و ورود به آن رونق ساخت و ساز از قرن 21 (بین سال های 2005 و 2008). قهرمان فیلم من پلیس افسر Z (با بازی زیبا اما متاسفانه در اواخر سیم Sidy Niang), در واقع می تواند استطاعت کمی سیاتل خانه در حقوق و دستمزد خود را (در حدود $45,000). متوسط قیمت خانه در سال 2003 بود که بسیاری (حدود 300.000 دلار) اما نه از رسیدن به طبقه مهاجر با یک شغل پایدار. در نهایت این فیلم یک فیلم مستند در مورد سیاتل زیبا و virid پارک. چگونه من آنها را دوست دارم و می خواستم به آنها فیلم همه: داوطلب پارک اتوبان پارک واشنگتن پارک مدیسون پارک پارک در دو طرف Montlake را کاهش دهد. خیلی سبز, خیلی, شهری, بنابراین طبیعی است. چارلز MUDEDE
$5-$20

پت Graney ایمان Triptych
این سه اجرای برنامه از طراح رقص مشهور پت Graney (با عنوان “ایمان” “خواب” و “تو” بود) که در اصل به سفارش بر روی تخته, طول این دوره از یک دهه از 1991-2001. جریان هر سه بخش شامل 12 اصلی اعضای بازیگران (از جمله کاترین Niehoff پگی پیاچنزا و Amii لژاندر).
$10-$30

SPLIFF 2019
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین! برخی از علف های هرز در دست دارند ؟ اتمام آن را از راحتی از خانه خود را. تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
$5-$15

SPLIFF 2020
اگر شما نمی توانید یک فرصت به تماشای این سال SPLIFF جشنواره فیلم های کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم های ساخته شده توسط stoners درست مثل شما—در آن livestreamed شکوه در 4/20 شما هم اکنون می توانید ببینید 22 علف های هرز-الهام, کوتاه, میزبانی توسط افسانه محلی drag queens بتی وتر و کوکی Couture بر روی تقاضا. لحن در برای خنده دار, psychedelic trip-outs سنگسار پرواز گربه, side-splitting, انیمیشن, تهاجمی, دلفین, پورنو shenanigans سرگردان سیب زمینی و وحشی تر و چیزهای دیوانه.
$10-$20

22 مه–ژوئن 13

CoFF – سلول (آنلاین) جشنواره فیلم: Volume I
با همه cooped در مربوطه خود را در میان بگذارند, غریبه به چالش کشیده artsy laypeople در همه جا به ارسال فیلم کوتاه که بیان واقعیت فعلی ما از اجتماعی فاصله و خود قرنطینه. از تلخ عکس های شرح داری به dystopian کابوس به مسائل به مینی درام, نتایج فقط به عنوان متنوع به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. تماشای آن آنلاین زندگی می کنند و رای به صورت آنلاین مورد علاقه خود را. (دسته بندی ها “خلاقیت” “جالب” “آنها خود را از دست داده Goddamn ذهن” و اغلب تند و تلخ.”)
$15-25 دلار

در 23 ماه مه–ژوئن 12

سالانه 15th قوز! جشنواره فیلم 2020 – Livestreamed!
همکاران ما سازندگان قوز!, خرد شد به لغو آنها در اصل برنامه ریزی شده بهار دوباره غربالگری. اما پس از دریافت پشتیبانی مشتاق و کسب اجازه از فیلمسازان برای نشان دادن فیلم های خود را آنلاین آنها می دانستند که نشان می دهد باید در! حتی اگر ما نمی توانیم در کنار یکدیگر در سینما ما هنوز هم می توانید به تماشای 16 همه جدید انجمن فیلم کوتاه سرپرستی Dan Savage در حفظ حریم خصوصی و ایمنی از خانه ما. دن را معرفی خواهد کرد نشان می دهد و سپس شما را مستقیما به بزرگ, کثیف, فیلم, که به نمایش گذاشتن طیف شگفت انگیز از اشکال و رنگ های سکسوالیته تاب برداشتن و fetishes!
$25

مه 28

من ناشناس و زنده جریان نشان می دهد!
اگر شما عشق به خواندن ناشناس قولنج و راز اعترافات در پورتلند جیوه‘s (و غریبه‘s) من ناشناس و ستون شما یک ضربه از این(جریان) نسخه—دور دو. میزبان خود کیت مورفی, به اشتراک گذاری برخی از وحشی ترین juiciest ارسالی پژوهشگاه تا کنون دریافت خواهد شد که جدا توسط کمدین استیون Wilber کورتیس کوک و Bri Pruett.
$5-$20

30 مه–ژوئن 20

قرنطینه باشگاه کتاب: ‘نخست از خانم ژان برودی’
نخست از خانم ژان برودی یک داستان فریبنده از خیانت. کتابخانه مدرن لیست آن را به عنوان یکی از 100 بهترین رمان قرن 20. آن را در نهایت به یک فیلم با بازی مگی اسمیت که برنده بهترین بازیگر زن اسکار برای بازی Miss Jean Brodie. در پایان چهار هفته ما را به تماشای فیلم با هم و مقایسه آن با کتاب است. من فقط تدریس نخست از خانم ژان برودی به عنوان یک کتاب-باشگاه کلاس در Hugo خانه طی چهار هفته گذشته زمستان و واقعا خوب پیش رفت همه دانش آموزان عاشق کتاب و یکی از آنها شگفت آور بود, پرفروشترین رمان ماریا سمپل. من عاشق تدریس این کلاس بسیار, و من می خواهم به آن را در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است پس از من ارائه آن (درست مثل ما سکوت-خواندن حزب) در مقیاس کشویی برای چهار هفته است. پرداخت آنچه شما می توانید. کریستوفر FRIZZELLE
$75-$150

ژوئن 4

عشق وحشی Livestream
غریبهخود را در انجمن مشاوره مقاله نویس podcaster, کارشناس و سخنران عمومی Dan Savage خواهد پاسخ های خود را صمیمی ترین quandaries در یک زندگی مجازی نسخه ای از عشق وحشی. تمام درآمد حاصل خواهد شد به اهدا محلی توزیع مواد غذایی سازمان غربی برداشت.
$10-$100

اکتبر – پذیرش مقاله در حال حاضر

ذبح کردن متحرک فیلم
این تیم که به ارمغان آورد شما قوز! و SPLIFF چیزی فوق العاده عجیب در آثار: ذبح یک کار ترسناک فیلم جشنواره اکران در ماه اکتبر) که قابلیت فیلم کوتاه توسط گور و dystopian کابوس علاقه مندان درست مثل شما. ارسال تولیدات خود را در ماه اوت 7.
رایگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de