شما باید شراب خواری خانم امریکا در این آخر هفته

Rose Byrne as Gloria Steinem.

رز بایرن به عنوان گلوریا استاینم. شبکه FX

اگر شما در تنظیم یک هدف برای خودتان بهتر است و یادگیری چیزهای جدید در این دوره از اجتماعی فاصله پس از آن من نمی تواند فکر می کنم از یک بیشتر سرگرم کننده راه برای انجام این کار از تماشای خانم امریکا.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

نه قسمت سری در حال حاضر جریان در FX در Hulu (بله “FX در Hulu” ظاهرا چیزی که خود آن!), می گوید داستان از فمینیست موج دوم که در تلاش برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر (ERA) در 1970s و ضد فمینیستی زنان بودند که در نهایت موفق به متوقف کردن آنها را. دوران مبارزات انتخاباتی دور در این رمان ایده که برابری میان مردان و باید نوشته شود به قانون اساسی ایالات متحده و پس از تماشای سه قسمت آن را به من اعتصاب فقط کمی سیاست آمریکا تغییر کرده در 50 سال گذشته.

اما اولین, چیزهای سرگرم کننده: این سری دارای همه چیز شما می خواهید در یک دوره قطعه. درخشان 70s پالت رنگ—آن سایه که خیلی نزدیک به زمین تن در عین حال بسیار دور از آنچه که در طبیعت یافت می شود. پویا مونتاژهای و واسطه صحنه که همهمه به عنوان vibrantly به عنوان عصر-تعریف موسیقی متن فیلم. تیز نوشتن کامل که سابقه که از روی حیله و تزویر خط از درست بودن زمان این مجموعه در عین حال آگاه از آن حال و روز مخاطبان است. من تعجب به یاد بگیرند که خانم امریکا showrunner Dahvi والر همچنین نوشت: برای مردان دیوانه, آخرین واقعا عالی تلویزیون و دوره قطعه.

Cate Blanchett as Phyllis Schlafly.

کیت بلانشت به عنوان فیلیس Schlafly. شبکه FX

آه و بازیگری! من نیاز اجتماعی فاصله به بیش سپتامبر برای بسیار خودخواه دلیل است که من می خواهم برای دیدن هر لعنت بازیگر در این نمایش ارائه یک سخنرانی در Emmys. کیت بلانشت نقش سمی محافظه کار فعال فیلیس Schlafly با قطعات برابر انسانیت و صداقت و بدون veering به خسته دلسوز ضدقهرمان خاک. مارگو مارتیندیل و Tracey Ullman در حال خنده دار و خاردار به عنوان فمینیستی سیاستمدار بلا Azbug و زنانه رمز و راز نویسنده بتی فریدن بود.

Rose Byrne است که با عنوان جرم جنایی سرگرم کننده به تماشای در گلوریا استاینم کشیدن (یاد میانه و هوانورد عینک جلو و مرکز) و Uzo Aduba غرق دندان های خود را به تنش بودن اولین زن کاندیدای ریاست جمهوری شرلی Chisholm, گیر افتاد, بین نژادهای حقوق و آزادی زنان حرکات—و در نهایت پیچ با هر دو. Sarah Paulson نقش Schlafly را داستان تخیلی sidekick بخشی که ممکن است ام در غیر این صورت شده است و فراموش شدنی. اما البته هیچ نقشی می تواند فراموش شدنی هنگامی که تجسم توسط پالسون که شخصیت همیشه لبه با غنی پنهانی از احساسات است.

پشتیبانی غریبه

Uzo Aduba as Shirley Chisholm.

Uzo Aduba به عنوان شرلی Chisholm. شبکه FX

فراتر از بودن لذت بخش به عنوان جهنم به تماشای (من سوخته از طریق سه قسمت پس از آنها کاهش یافته و چهار), خانم امریکا نیز به عنوان یک آموزندگی درس در دهه 1970 سیاست آمریکا است. آن چیزی را می گوید واقعا شرم آور در مورد جامعه ما که یاد گرفتم بیشتر در مورد پویایی Chisholm انتخاباتی در یک ساعت از تلویزیون از من در هر K-12 و یا کالج, کلاس, اما خب حداقل من صرف یک کل سال تحصیلی یادگیری در مورد Oregon Trail!

طرح تاب و گفت و گو نشان می دهد همچنین آمار چند تشابه با استعارههای سیاسی از سال 2020: این غلط است که ترس برابری اجتماعی را به نحوی منجر به زنان ناامن در دستشویی های عمومی; سهولت که با آن دموکراتیک مردان سفید می اویزان VP اسلات به عنوان تسلی جوایز برای زنان و مردم رنگ; راه در غیر این صورت تدریجی نامزدهای درمان سقط جنین که در نهایت مصرفی به خط پایین خود را. آن را تقریبا به عنوان اگر کسانی که به یاد داشته باشید تاریخ خواهد بود محکوم به تکرار آن و یا چیزی شبیه به آن.

این قسمت های باقی مانده از خانم امریکا خواهد افت هفتگی در روزهای چهارشنبه—اما برای اولین بار رایگان در حال حاضر در سمت راست وجود دارد در Hulu انتظار به جریان می شود. شما همچنین ممکن است شراب خواری را در این آخر هفته به دلیل اجازه دهید آن صورت: این نزدیک ترین شما به یک دهه تم حزب برای مدت زمان طولانی. و برای چند ساعت شما در حال مشاهده این هوشمند و سرگرم کننده نشان می دهد که نمی خواهد احساس بسیار بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de