One of a few downloadable posters from the Governors Stay Home, Save Lives campaign.

یکی از چند دانلود پوستر از فرماندار “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی” کمپین. فرمانداری

در اصل منتشر شده در غریبه‘s, خواهر, کاغذ پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی از اورگان فرمانداری صبح امروز فرماندار کیت براون اعلام کرد که دولت همکاری کرده است تا با محلی و بین المللی مورد احترام شرکت تبلیغاتی Wieden+Kennedy, اورگان اقتدار بهداشت (OHA) و دیگران برای تولید یک سری از تبلیغات و پوستر و فیلم به نام “اقامت در خانه, صرفه جویی در زندگی” کمپین.

این کمپین قصد دارد برای هشدار Oregonians از خطرات ناشی از COVID-19 و به عنوان یک بلانت یادآوری اهمیت حیاتی ماندن در خانه در طول این بحران است. از آزادی مطبوعات:

کمپین ایجاد شده بود به صحبت می کنند به طور مستقیم به Oregonians در سراسر کشور در مورد اهمیت COVID-19 بحران بهداشتی در اورگان و آنچه را که آنها می توانید انجام دهید برای کمک به. آن را نیز برجسته ضروری کارگران در خط مقدم از این بحران — مانند مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان فروشگاه مواد غذایی کارکنان و بسیاری دیگر — که در حال کار هر روز برای اطمینان از اورگان همچنان به کار در این بحران است.

این کمپین شامل تصویری در نظر گرفته شده به جریان می شود و به اشتراک گذاشته شده و همچنین دانلود پوستر (مانند بالا) برای جامعه به نمایش در ویندوز و یا متری (Portlanders دوست دارم پوستر!). احا و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی مشورت با تیم مبارزات انتخاباتی ارائه دلخراش آمار نشان داده شده در ویدئو زیر:

همچنین از فرماندار آزادی مطبوعات:

“به تازگی منتشر شده-مدل سازی نشان داده است, ما می دانیم که اگر Oregonians ادامه تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات ما می تواند ما سیستم مراقبت های بهداشتی زمان به سطح شیب دار بالا و آماده برای دیدار با تهدید جدی COVID-19 شمار به اورگان گفت:” پاتریک آلن مدیر اورگان اقتدار بهداشت. “این مهم است برای Oregonians هوشیار باشند از طریق این بحران و همچنان به ماندن در خانه برای همه کسانی که باید برای آنها است.”

دوم تصویری را فراهم می کند shoutout به این کارگران ضروری است که در خارج وجود دارد خطر زندگی خود را برای بقیه از ما, ما یادآوری است که ماندن در داخل بزرگترین نشان از احترام و حمایت است.

این لینک را دنبال کنید برای دانلود پوستر و ویدئو و بیشتر از “ماندن در خانه, صرفه جویی در زندگی” کمپین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im