استودیو یوگا خالی میان شیوع کروناویروس بنابراین مدرسان جریان راه خود را به namaste

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

توسط ماریان, عشق, خبرنگار

اگر وجود داشت همیشه یک زمان زمانی که کشور ما نیاز به استرس آن را در حال حاضر.

تهدید رمان coronavirus کنند ما در پاشنه فرستاده است جوامع به وحشت.

یوگا کارشناسان می گویند یوگا, تنفس و مدیتیشن راه برای آرام کردن و زمین را وحشت زده و عصبی و روان.

یوگا جامعه در جنوب کالیفرنیا در خصوص دیدن مهارت خود را به عنوان یک استقبال کمک به خواب بهتر و احساس آرامش بیشتر و سهولت نامشخص شرایط رو ما برای حداقل دو هفته آینده.

صاحبان استودیو بسته اند تا مغازه را زنده جریان تخصصی خود را در کلاس های امیدوار مهارت خود را به یک آرام بخش و اثر در جامعه است.

کریستین LaMonica شده است آموزش یوگا جریان حرکت و ارتباط نفس به جنبش در Prema یوگا برای پنج سال گذشته اگر چه او شده است یک مربی برای چند سال بیشتر از آن است.

او شروع به جریان کلاس های رایگان روزانه در Facebook این هفته است.

کلاس ها برای همه از جمله او به طور منظم.

برخی از جریان کلاس را در گرانادا هیلز محل در حالی که مربیان دیگر را جریان زندگی می کنند از صفحه اصلی بر اساس studios در شهرستانها مانند Chatsworth, Santa Clarita و وودلند هیلز.

“مردم شروع به گرفتن عصبی در مورد آینده و من می خواستم به ارائه چیزی به ما دانش آموزان بودند که هر دو عصبی برای خود یا کسی که در زندگی خود آنها را نمی خواهید به خطر از قرار گرفتن در معرض” گفت: LaMonica.

قبل از coronavirus یوگا حرکت بود در حال حاضر با تکیه به سمت ضبط کلاس های آنلاین.

ربکا Benenati صاحب Wellborn سبک زندگی در شرمن اوکس با این نسخهها کار با دوران بارداری و پس از زایمان زنان و دو فاک, در حالی که همچنین ارائه سلامتی مدیتیشن و تمرکز حواس در کلاس به دیگران است.

“این جالب تر و مهم تر برای من برای ارائه در کلاس که در آن مردم می توانند جمع آوری در زمان واقعی و جمع آوری با همان گروه از مردم آنها معمولا تمرین با” Benenati گفت. “و من یوگا جامعه است که جامعه برای نزدیک به 25 سال است گرد هم می آیند و آنها با پخش آنلاين و دریافت آنلاین برای دیدن هر یک از دیگر و با هر یک از دیگر.”

Benenati گفت که او دریافت تماس های تلفنی از مشتریان جدید در روز دوشنبه به دلیل آنها می دانستند که آنها می تواند در زمان واقعی و نه ضبط, کلاس آموزش.

“من تو را دیدم این را به عنوان یک فرصت برای نگه داشتن کسب و کار من رفتن” او گفت:. “من انجام این کار و به همین دلیل من دوست دارم آنچه که من انجام … من برای کمک به مردم. من نیاز به می دانم که من هستم کمک به مردم احساس بهتر در دوران هرج و مرج در ترسناک بار در قریب به اتفاق بار همین دلیل است که من نیز تولد doula.”

Benenati گفت:”یوگا کار می کند شگفتی برای سیستم عصبی و این دقیقا همان چیزی است که جهان نیاز دارد در حال حاضر.

“شما می توانید overworked از ترس یا استرس یا اضطراب,” او گفت:. “ما نیاز به شیوه های که پرورش ما سیستم عصبی و دریافت که پاسخ مبارزه یا پرواز به پایین آمده و ما احساس آرامش دوباره و ما احساس امن دوباره از طریق یوگا و تنفس و مراقبه است.”

کلر هارتلی, مالک, افزایش لوتوس یوگا در شرمن اوکس و Newhall, صرف, هفته گذشته, تحقیق در مورد فن آوری های آنلاین و راه اندازی یک جریان جلسه روز دوشنبه برای اولین بار.

“من فکر می کنم در پایان این هر آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد قطعا نوآوری اتفاق می افتد در یک راه برای رسیدن به دانش آموزان” هارتلی گفت. “(من) ایجاد مجازی آنلاین استودیو زیرا ما نمی دانیم که چه مدت این است که گذشته است. این می تواند در حالی که طول بکشد.”

هارتلی یک معلم یوگا از سال 2002 گفت که او تا به حال 45 دانش آموزان تنظیم و در روز دوشنبه به عنوان دور به عنوان کنتاکی و لندن در ویدئو کنفرانس نرم افزاری به نام زوم.

“مردم گریه می کردند, در پایان” هارتلی گفت. “همه تا اضطراب و گفت: این چیزی است که ما نیاز … (و که آنها احساس) خیلی بهتر است.”

هارتلی گفت: در حالی که برخی از مردم در هراس هستند و یا shut-down حالت یوگا کار نفس و تمرکز حواس یک نوع مراقبه است یک راه برای کنار آمدن بهتر است.

“همه تعطیل و این کار شما را به یک دولت بهتر از سهولت,” او گفت:. “این راهی است که ما با تقویت سیستم ایمنی بدن ما (زمانی که) بیرون آمدن از آن مبارزه یا پرواز خاموش شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>