آیا شما یک اشتیاق برای غذاهای ژاپنی امروز ؟ سپس رزرو میز خود را در آکیرا بازگشت پیچیده Yellowtail, ژاپنی, Restaurant & Lounge. دوست داشتنی چوب دکوراسیون پوشاند شما در یکی دیگر از دنیای مدرن انتخاب منوی هیجان خواهد شد.

برای شروع سعی کنید tataki سالاد که امکانات عنوانی yellowtail بزرگ-چشم ماهی تن و ماهی قزل آلا. چندین مشترک صفحات در منوی اما بزرگ-چشم ماهی تن پیتزا یکی از محبوب ترین. ججو domi, یک کره ای سرخو با لهجه chojang (تند کره ای قرمز-فلفل سس فرو بردن) و نارنجی masago.

وجود دارد گزینه های متعدد دیگر در اینجا اما سوشی یک قرعه کشی بزرگ. برخی از جذاب ترین رول شامل ظاهر تند و خرچنگ با پاپ سنگ!; عصبانی ماهی قزل آلا که می افزاید: در سررنو فلفل و همچنین خیار و آووکادو; یا ترد kalbi, ترکیب کوتاه کره ای, دنده. اما شما همچنین می توانید سفارش تا yellowtail پیازچه رول یا unagi (مارماهی های آب شیرین) با مارماهی سس و همچنین بسیاری دیگر از سوشی و ساشیمی گزینه های.

اگر شما می خواهید برای یک غذای اصلی, Jidori مرغ wagyu و یا گوشت گاو کوبه کوتاه دنده ها عالی هستند انتخاب کند. سعی کنید ترد کیمچی کلم بروکسل برای جذاب طرف. هر آنچه شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که به یک رضایت شب.

Bellagio 702.693.8865

کلیک کنید اینجا برای شما رایگان برای به اشتراک هفتگی نسخه دیجیتال لاس وگاس, مجله راهنمای خود را به همه چیز را, شنیدن دیدن و تجربه در جنوب نوادا. به عنوان بخشی از اشتراک خود را در هر هفته از طریق ایمیل شما را دریافت خواهد کرد آخرین نسخه از لاس وگاس مجله پر از مطالب آموزنده مانند رستوران ها برای بازدید, کوکتل به sip و جاذبه های برای لذت بردن از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de