سالنامه تصرف قبل از coronavirus جهان برای جنوب کالیفرنیا دانش آموزان

قبل از آنها شروع به گرفتن عکس و نوشتن و کپی کردن بلوک ها و طراحی صفحات 26 چاپارل دانش آموزان دبیرستان انتخاب یک تم برای 2019-20 سالنامه.

یکی و تنها.

بموقع ماه های آینده جکی اشمیت سالنامه دانش آموزان مانند هزاران نفر دیگر ذهن خلاق در سراسر جنوب کالیفرنیا مجموعه در پاییز به تصرف خود در هنر و متن منحصر به فرد از یک سال تحصیلی barrelling نسبت ناگهانی و بی سابقه ،

در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر آورده در مورد آموزش از راه دور و تهدید چنین ذاتی دبیرستان سنت به عنوان مدل گراد در شب و فارغ التحصیلی سالنامه دانش آموزان در مدارس از آناهایم به یوکایپا شد قرار دادن نکات تکمیلی در پروژه های مربوطه خود را.

بیش از دو ماه بعد کسانی که پردیس scrapbooks کردن پرس و پیدا کردن راه خود را به دست مادرش در نیاز مبرم به چیزی آشنا در چنین ناآشنا بار.

“یک سالنامه یک میراث قطعه” گفت: اشمیت در حال حاضر در 12 سال به عنوان سالنامه مشاور در تمکولا را چاپارل بالا است. “آن قطاری از مدرسه به تاریخ, بلکه یکی از آن چیزهایی است که دانش آموزان تا پایان بحث در آنها 5-, 10-, 20-سال مراسم. ما در حال تلاش برای گرفتن بهترین ما می توانیم نه تنها ارشد تجربه اما دانشجوی سال اول تجربه دوم تجربه تاریخ و تجربه است.

“ما می خواهیم واقعا نماینده ما کل بدن دانش تجربه با حوادث رخ داده در طول سال تحصیلی.”

یک کپسول زمان

عنوان اصلی سردبیر سالنامه برای آکویناس دبیرستان در سن برناردینو ارشد سارا Duran مسئول حدود 75 درصد از آنچه در حال حاضر می تواند به عنوان یک کپسول زمان به قبل از coronavirus قبل از COVID-19 جهان است.

با مهلت در طول سال تحصیلی سالنامه مشاوران و سردبیران مانند Duran دل کردن تکالیف بنابراین عمده فعالیت های فصلی مانند رقص پپ تظاهرات و رویدادهای ورزشی تحت پوشش هستند. به طور مشابه, ارشد پرتره باید دست در یک تاریخ خاص در حالی که مدل گراد در شب و دیگر تا پایان سال جشن به طور معمول سقوط مصدوم به ماه مارس و آوریل مهلت.

“ما آموخته است که در این سال” Duran گفت: “آن زمان بسیار ارزشمند است.”

چاپارل سالنامه دبیرستان دانش آموزان Katelyn Blankenship از چپ ارین لنکستر و کاترین Phung کار در سالنامه قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس بسته دانشگاه در ماه مارس است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از چاپارل دبیرستان)

Servite سالنامه دبیرستان مشاوران جن Emard و آندریا Watanabe را کشت یک محیط کلاس درس است که شباهت به یک شرکت فورچون 500 با دو خدمت زنان به عنوان افسران اجرایی نظارت بر کسب و کار اصلی پروژه است.

سالنامه دانش آموزان در همه پسران مدرسه کاتولیک در آناهایم یادگیری اصول اولیه مدیریت پروژه دو گفت و تشویق می شوند تا در طول سال تحصیلی به تأمل در آنچه رفت آنچه رفت و آنچه می تواند انجام شود بهتر است دفعه بعد.

بالاتر از همه Emard و واتانابه گفت: کودکان و نوجوانان باید به مالکیت را از پروژه های خود را به واقعا درک روند.

“سالنامه است یک راه شسته و رفته برای اتصال به تمام جنبه های مدرسه” Emard گفت. “بچه های ما در حال گرفتن عکس در, رویدادهای ورزشی, رباتیک, مسابقات, تئاتر. من نمی دانم هر انتخابی در Servite قرار می دهد که بچه ها در هر درس – به زبان انگلیسی, ریاضی, تاریخ و به آنها این فرصت را برای مصاحبه با معلمان و دانش آموزان در طول سال است.”

به غیر از چند صفحه برای بهار, ورزش و فعالیت, اکثر صفحات در اکثر سالنامه بودند که coronavirus بحران بسته دانشگاه در ماه مارس است.

اما کار هنوز باقی مانده است.

Duran, 17, و چند تن از آکویناس همکلاسی ملاقات عملا با دانش آموزان و معلمان به رفتن و پایان تکالیف. اشمیت در ضمن استفاده چاپارل را تخته سیاه ابزار ارتباطی به درخواست دانشجو عکس ها برای “زندگی دانشجویی” و Emard و واتانابه گفت: آنها تا به حال به پیکربندی مجدد برخی صفحات در پایان دم از سالنامه را از دست مطالب.

“ما سالنامه کودکان و نوجوانان و مشاور مشغول به کار فوق العاده سخت” ریالتو بالا اصلی کارولین Sweeney گفت. “وجود دارد هیچ چیز در این سالنامه که به نظر می رسد با عجله یا با عجله. به نظر می رسد مانند آن است که همان غرور به هر سال دیگر. سالنامه ما بچه ها فقط این کار به دلیل آنها بسیار به آن متعهد بودن یک محصول خوب است.

“آنها می دانستند آن خواهد بود تاریخ” Sweeney اضافه شده است. “این سالنامه خواهد بود که همه گیر سالنامه خواهد شد.”

کار در مهلت در چنین شرایط Duran گفت: “من آب خلاق ، من تا به حال به فکر می کنم سخت در مورد صفحات مختلف و چگونه من می خواستم آنها را به نگاه, چه, رنگ, به استفاده از, چگونه عکس با هر یک از دیگر. این لحظات خواهد بود خاطرات برای دانش آموزان و من قادر به ایجاد این خاطرات گذشته از طریق سالنامه.

“من تا به حال مقدار زیادی از غرور پس از اتمام این است.”

Coronavirus’ محل در سالنامه

گذشته از یک یا دو جمله توضیح داد که چرا برخی از بهار صفحات barer بیش از حد معمول ارزش کمی جوهر در اکثر 2019-20 سالنامه ریخته شده بود در coronavirus همه گیر و یا پس از آن تعطیلی مدارس و ایالت مستندات.

اما به عنوان نسبتا کمی تاثیر به عنوان ویروس تا به حال در تکمیل این keepsakes چگونه و از چه زمانی آنها توزیع خواهد شد به دانش آموزان میان زمان بحران بهداشت عمومی تغییر کرده است به طور کامل.

سالنامه دانش آموزان در ریالتو بالا برای مثال به طور سنتی طرح توزیع احزاب در طول ناهار به توست که با بستنی, موسیقی و فرصت برای دوستان به امضای صفحات. با توجه به نگرانی های بهداشتی, اما, سالنامه انتظار می رود که گذشت با خیال راحت در پردیس در تاریخ بعد با مسئولان مدرسه طوفان مغزی راه برای لحظه ای.

“بچه های ما می خواهید حافظه خود را از این سال” گفت: Sweeney اشاره کرد که ریالتو بالا به فروش خارج از سالنامه برای اولین بار. “به من (سالنامه) یکی از بزرگترین منابع از غرور و افتخار است. این واقعا می خواهم برای ایجاد یکی از خاطرات ماندگار برای ما است.”

همه چاپارل بالا سالنامه با یک توجه داشته باشید از یکی از کلاس’ ویراستاران.

در این سال اشمیت فارغ التحصیلی پسر یعقوب تا به حال افتخار.

در حالی که بسیاری از دانش آموزان نمی خواهد پیام خود را و یا حتی آن را می دانم وجود دارد تا زمانی که آنها در یک لحظه به نشستن و انگشت شست از طریق این لحظات برای همیشه memorialized داخل یعقوب اشمیت پیام پشتکار تلاش در این زمان کاملا به معنای واقعی کلمه می بندد کتاب در اکثر وارونه مدرسه سال تمام.

“من افتخار می کنم از بچه های ما و من هیجان زده برای ما بدن دانش آموز برای دریافت این” جکی اشمیت گفت. “ما یک سال خوب. آن را به چیزی است که ما نمی تواند کنترل اما این سالنامه من واقعا معتقدم که در حال رفتن به سوپر تجارب مثبت. دانش آموزان قادر خواهد بود به عقب نگاه کنید و به یاد داشته باشید که گذشته نه هفته بودند اما از اول 27 خیلی فوق العاده است.

“ما همه در این سال رشد کرده و ما سالنامه را تصرف است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de