وین مدیر عامل به نظر می رسد ممکن است بازگشایی لاس وگاس

وین استراحتگاه مدیر عامل مت Maddox خواستار اوایل مارس بازگشایی لاس وگاس در برخی از ظرفیت.

در 23 صفحه ای گزارش منتشر شده در پنج شنبه, Maddox گفت: برخی از لاس وگاس رفت و آمد مکرر باید باز ماه آینده با “کاهش اشغال” و های مختلف اجتماعی فاصله و فاضلاب پروتکل های.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak منظور همه غیر ضروری کسب و کار — از جمله همه قمار — بسته 30 روز با توجه به coronavirus نگرانی های بهداشتی در اواسط ماه مارس. او بعد از تمدید بسته شدن پایان پایان ماه آوریل است.

این انتظار می رود که Sisolak آشکار خواهد شد بیشتر در مورد هر یک بالقوه و برنامه ریزی برای بازگشایی بعد از این هفته.

“من ستایش ما فرماندار استیو Sisolak برای ساخت دشوار تصمیم گیری و اقدام اولیه در مبارزه با COVID-19,” مادوکس در بیانیه ای گفت. “من معتقدم که او در تصمیم گیری های زندگی را نجات داد, همانطور که ما در مواجهه با پتانسیل رشد نمایی در COVID-19 قرار گرفتن در معرض داده شده که در لاس وگاس caters به میلیون ها نفر از مردم از سراسر جهان است.”

در حالی که Maddox گفت که او معتقد است نوادا است “به خوبی می چرخاند” نسبت به کشورهای دیگر با یک چشم به سمت بهبودی او گفت: اقتصاد کشور در حال حاضر در “سقوط آزاد است.” فرض خاصی بهداشت معیار برآورده Maddox گفت: اواسط تا اواخر مارس افتتاح برخی یا تمام نوار خواص خواهد بود واقع بینانه است.

هر زمان که چراغ سبز داده شده است برای نوار قمار به بازگشایی وین استراحتگاه گفت: آن را به یک لیست طولانی از سلامت اقدامات احتیاطی خواهد شد که در محل قرار داده.

کسانی که شامل استفاده از دوربین های حرارتی برای بررسی دمای پتانسیل مهمانان/کاربران (کسانی که با تایید درجه حرارت بیش از 100 درجه نمی خواهد اجازه در ملک) یک دستور که همه کارکنان را به پوشیدن ماسک محافظ و محدودیت بیش از چهار مهمانان داخل یک آسانسور در هر زمان.

از روز جمعه بیش از 3500 مورد از COVID-19 تاييد شده بود در نوادا به گفته مقامات بهداشتی. در مجموع 155 مرگ و میر در کشور مقصر شناخته شده است در رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im