ووهان ارائه می دهد امید در مقابل ویروس; ایتالیا نزدیک استارک تلفات

پکن — پنج شنبه بود بعد از تضاد در خط مقدم مبارزه با کروناویروس جدید. در نشانه ای از امید, چینی شهر ووهان گزارش جدید وطنی, عفونت, اما در یک استارک هشدار برای جهان ایتالیا به نظر می رسد مجموعه ای برای پیش افتادن از چین مرگ و میر از این ویروس است.

دو نقاط عطف شد دراماتیک تصویر چقدر شیوع جهانی دارد چرخد و به سمت اروپا و ایالات متحده است. آنها همچنین نشان داد که چگونه قوس از سرایت می تواند متفاوت باشد در کشورهای مختلف مانند ایتالیا با 60 میلیون نفر پرانتز برای دیدن قتل عام بیشتر از چین یک ملت از 1.4 میلیارد دلار است.

ایتالیا ثبت شده 2,978 مرگ و میر در روز چهارشنبه پس از دیگری 475 نفر کشته شدند. با توجه به اینکه ایتالیا شده است به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, آن را به احتمال زیاد برای رسیدن به چین 3,249 مرده که روز پنجشنبه ارقام منتشر شده در روز پایان.

سازمان ملل و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده — 87 درصد — بیش از سن 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری گفت: ایتالیا نرخ مرگ بالا می توان توضیح داد که در بخشی از تقریبا کل فروپاشی نظام سلامت در برخی از نقاط.

“و پس از آن مردم می میرند که نمی اند و با مداخله به موقع” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد.”

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید 80 درصد از ملت 138 مرگ و میر صورت گرفته در افراد بالای 65 سال. در سراسر جهان 9,100 بیماران فوت کرده اند و 84,000 بهبود یافته اند. گذشته از سالمند و بیمار, اکثر مردم فقط باید خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه.

در لندن به حدود 9 میلیون دلار دولت از مردم خواست اقامت کردن حمل و نقل عمومی به عنوان مقامات در نظر گرفته شده اعمال سخت تر محدودیت های مسافرتی. لندن مرکز انگلستان شیوع کروناویروس با حدود یک سوم از آن 2,644 موارد است.

انگلیسی ها فروشگاه های زنجیره ای Sainsbury در یکی از بسیاری از سراسر جهان رزرو در ساعت اول پس از خرید برای مشتریان آسیب پذیر است.

جیم گیبسون 72 ساله از جنوب شرقی لندن گفت که او در بر داشت بسیاری از مواد غذایی وجود دارد در یک “نسبتا” ضربه آزاد” را تجربه کنند. اما او مضطرب است که او تا به حال شده است قادر به دریافت داروی مورد نیاز او برای همسر خود ابراز نگرانی می کند که بریتانیا دولت محافظه کار شده بود و خیلی آهسته در ramping تا تست برای ویروس.

“شما نمی تواند به نادیده گرفتن سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل — اگر آنها در اشتباه هستید که دوزخ راست است ؟ … و چیزی که تست,” او گفت:. “اجازه دهید هیچ shilly-shallying.”

در مورد بالا مشخصات میشل Barnier اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد خود را برای آینده روابط با انگلیس پس از مبارزه با تروریسم در اروپا گفت که او تا به حال شده است با آلوده coronavirus.

“من به دنبال تمام دستورالعمل لازم است من تیم” 69 ساله Barnier گفت: در یک صدای جیر جیر. “برای همه کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر و برای همه کسانی که در حال حاضر در انزوا ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

معلوم نبود چه Barnier بیماری به معنی برای کل Brexit مذاکرات است.

در ضمن اخبار از مرکزی چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته ارائه شده نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شاید یک درس سخت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش آن. آن را به عنوان رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشبیه مبارزه با COVID-19 به “جنگ” و استناد اورژانس قدرت است که اجازه می دهد او را وادار به تولید کنندگان برای مقابله با این بیماری همه گیر.

ووهان یک بار بود جایی که هزاران نفر وضع بیمار یا در حال مرگ در عجله ساخته بيمارستان. اما مقامات چینی روز پنجشنبه گفت که تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل وارد شده از خارج از کشور.

“امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت” گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

در حالی که چین گزارش نشده هر مورد جدید در ووهان یا هوبئی آن را ضبط هشت اضافی مرگ و میر. ووهان شده است تحت سخت مستند از ژانویه تاکنون است.

هنوز این ویروس نیز آلوده کرده است که 222,000 مردم در سراسر جهان در زمان عوارض خود را در جاهای دیگر هم در انسان و هم به لحاظ اقتصادی.

بازارهای سهام اروپا شد تا تنها کمی پس از ضرر و زیان در آسیا با وجود عظیم 750 میلیارد یورو بسته محرک اقتصادی اعلام کرد یک شبه بانک مرکزی اروپا. نفت کمتر از $21 بشکه در روز شنبه برای اولین بار پس از سال 2002 و کمی افزایش یافت پنج شنبه به $23.

سازمان ملل متحد هشدار داد که بحران می تواند منجر به از دست دادن نزدیک به 25 میلیون شغل در سراسر جهان است.

بیشتر مرزهای بسته خروج دهها هزار نفر از touristss تعجب که چگونه آنها می خواهم به عقب بر گردیم خانه. در اقیانوسیه و استرالیا و نیوزیلند بسته گردشگران اجازه می دهد تنها شهروندان و ساکنان به بازگشت در حالی که فیجی گزارش اول خود را ویروس مورد نگرانی توسعه در یک منطقه فقیر بهداشت و درمان.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای برنامه ریزی شده به عفو 10,000 بیشتر زندانیان — در میان آنها تعداد نامعلومی از زندانیان سیاسی— به مبارزه با کروناویروس. این کشور که در آن بیش از 1100 نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در حال حاضر منتشر شده 85,000 زندانیان به طور موقت ترک کنند.

در لندن به حدود 9 میلیون نفر خواست برای اقامت کردن حمل و نقل عمومی به عنوان مقامات در نظر اعمال سخت تر محدودیت هایی در اجتماعی فاصله. لندن مرکز انگلستان شیوع کروناویروس با حدود یک سوم از آن 2,644 موارد است.

در اتریش غربی استان تیرول قرار داده 279 شهرداری تحت قرنطینه در نور تعداد زیادی از COVID-19 عفونت وجود دارد, ممنوعیت هر کسی از خروج از شهرهای کوچک یا روستاها به جز برای رفتن به محل کار.

ایالات متحده و کانادا هر دو بسته مرزهای خود را به همه اما سفر ضروری و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای دفاع از قدرت فوق العاده ای بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که می گذرد بیش از مرز جنوبی به طور غیر قانونی.

روسیه و مکزیک هر یک از گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس است. مکزیک بسته محبوب خود را اعتدال بهاری بازدید از اهرام خورشید و ماه در Teotihuacan.

در ایالات متحده و فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا و گفت: آنها بسته خواهد شد همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. بسته شدن دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران است.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 9,400 coronavirus موارد و حداقل 138 مرگ حدود نیمی از آنها در ایالت واشنگتن که در آن ده ها تن در حومه شهر سیاتل خانه سالمندان درگذشت.

دانشمندان بر این باورند که تعداد واقعی افراد آلوده در ایالات متحده بالاتر است گزارش از آنجا که بسیاری از موارد خفیف ممکن است رفته اند, به رسمیت شناخته نشده و U. S دیدم تاخیر در ramping تا تست.

___

افزایش گزارش شده از برلین. پری گزارش از ولینگتون, نیوزیلند. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر