یک هفته پیش یک UNLV دانشکده شورای مشورتی به اتفاق آرا رای دادند در برابر یک پیشنهاد به اجازه می دهد یک لاس وگاس-بر اساس تحقیقات عمومی مرکز برای تبدیل شدن به بخشی از دانشگاه است.

این یک تماس خوب ساخته شده و به نام حفاظت از دانشگاه بهترین منافع. به طور خاص اعضای شورا به این نتیجه رسیدند که این موسسه که مایل به پیوستن به دانشگاه Guinn مرکز سیاست اولویت های تا به حال آن را ثابت می ماند و از نظر مالی خود کفا در سال آینده است. بنابراین, UNLV زد خطر ابتلا به جذب این مرکز هزینه های عملیاتی و اگر آن را از دست داده و کمک های مالی خود را.

یکی دیگر از نگرانی معتبر مطرح شده توسط این شورا بود که UNLV در حال حاضر به خوبی مواجه نگردند از نظر سیاست گذاری پژوهشی به عنوان صفحه اصلی به مراکز مانند بروکینگز کوه غرب Lincy موسسه و MGM استراحتگاه عمومی موسسه سیاست. این سازمان نه تنها احترام هستند اما از نظر مالی سنگ جامد با تشکر از حمایت های خصوصی سرمایه گذاری و کمک های مالی.

این شورا که توصیه معاون پژوهشي و توسعه اقتصادی در درخواست از موسسات تحقیقاتی آزمایشگاه موزه ها و پیوستن به دانشگاه اساسا به این نتیجه رسیدند که پیشنهاد شد و یک مورد کلاسیک از wrong place wrong time. هیچ چیز در برابر Guinn مرکز اما UNLV رفتن نیست به همه گیر نیاز به یکی دیگر از سیاست عمومی مرکز تحقیقات و قطعا نیازی به قمار در اضافه کردن یکی دیگر در یک زمان مثل این.

پس از پایان داستان درست است ؟ اشتباه است.

امروز این موضوع در حال رفتن به عقب قبل از این شورای که بسته به اینکه چه کسی صحبت کردن است یا دانشگاه به سادگی رفتن در مورد علت سعی و کوشش را به طور کامل بررسی پیشنهاد و یا تلاش برای قوی بازو شورا به معکوس تصمیم خود را از هفته گذشته است.

آنچه ما می دانیم این است که این معامله رفت و برگشت در دستور کار اجازه می دهد تا Guinn مدیر مرکز برای ارائه به شورای, پاسخ به سوالات و رسیدگی به برخی از نگرانی های مطرح شده در هفته گذشته است.

اما آنچه ما گفته منابع آشنا با این وضعیت این است که اعضای شورا خواسته شد به تجدید نظر رای خود را به دلیل قدرتمند مردم در پشت این پیشنهاد از جمله رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak, UNLV اقدام رئیس جمهور مارتا Meana و برجسته اهدا کنندگان. که با ارسال پیام: دریافت در هیئت مدیره و یا در خطر ابتلا به طرف بد از افراد با نفوذ در طول زندگی حرفه ای خود را.

آیا این درست است مشخص نیست. Sisolak را نمی پاسخ به یک پرسش — که به سختی تعجب آور همه چیز داده شده بر روی صفحه خود در حال حاضر. در واقع این امر می تواند شگفت آور اگر Guinn مرکز موضوع از راه دور در افکار خود که آشنایی بیشتر رمز و راز به همین دلیل نام او آمده است به این.

Meana نمی رکورد در هر صورت با این پیشنهاد.

اما واقعیت این است که پیشنهاد شد و با عجله به عقب بر روی دستور کار و شایعات در مورد دخالت hitters بزرگ باعث نگرانی و گمانه زنی ها در میان اعضای هیات علمی و دیگران در دانشگاه و جامعه است. برخی گمان می کنند که نام-حذف و فوری فشار برای تجدید نظر در رای گیری ممکن است در آینده از هیئت دولت از رجنت و نوادا در سیستم آموزش عالی که تحت فشار قرار دادند و همه چیز را UNLV گلو در گذشته است.

NSHE که نظارت دولت در دانشگاه ها و کالج ها شبیه به چگونه یک سرپرست دفتر مدیریت مدارس دولتی نمی به طور مستقیم پاسخ به سوالات در مورد پیشنهاد از خورشید است. به جای آن با صدور بیانیه ای گفت: آن متمرکز شد COVID-19 و بود که آن را تا به دانشکده حکومت به تصمیم می گیرید که آیا برای ارسال پیشنهاد به رجنت برای تصویب.

“اگر این موضوع پیشرفت آن خواهد شد توسط سیستم در حالت عادی دوره کردند.”

این Guinn مرکز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در انتظار نشست امروز است.

شاید همه از این — شتابزده تغییر زمان نام و نام خانوادگی-حذف, دلیل برای تجدید نظر خواهد بود توضیح داد: امروز در دانشکده جلسه شورای. اما رفتن در وضعیت بوی عجیب و غریب.

به هر صورت هر چند در اینجا رأی اعتماد به اعضای شورای. آنها ساخته شده یک تصمیم بسیار عالی در هفته گذشته به دفاع از UNLV و ما آنها را تشویق به حفظ این محافظ موضع با هر آنچه که اتفاق می افتد است.

نتیجه این است که در صورت وجود تقاضا در دانشگاه UNLV جامعه را در مرکز آن بدجور آرام. از سوی دیگر این نگرانی مشهود است.

در ضمن به نظر می رسد مانند وجود دارد بهتر است از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. UNR ندارد یک مرکز تحقیقات سیاست – چرا اجازه نمی Guinn مرکز وجود دارد و ترک UNLV از تصویر ؟ و اگر Guinn مرکز می خواهم به نگه داشتن یک ردپا در جنوب نوادا Nevada State College نیز ندارد یک مرکز تحقیقات.

هیچ دلیل قانع کننده به حافظه ram از طریق پیشنهاد به عنوان-است. این سوال ساده است — عجله برای چیست ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de