بدترین دود در امریکا است که در L. A. مترو منطقه

پنج کانتی لس آنجلس مترو منطقه است smoggiest منطقه در کشور با توجه به آمریکایی انجمن ریه سالانه دولت از هوا گزارش. آن را 20 بار در 21 نظرسنجی سالانه این منطقه در صدر این فهرست است.

شکستن آن را پایین بیشتر سان برناردینو شهرستان است که به نام بدترین شهرستان در کشور به صورت دود, همچنین شناخته شده به عنوان ازن و توسط رودخانه و لس آنجلس, استان ها, با توجه به گزارش. اورنج کانتی نیز دریافت درجه عدم برای دود اگر چه در آن بود که ذکر شده در میان کشور 25 بدترین.

در حالی که لس آنجلس منطقه هوایی است که بدترین تعداد زیادی از مردم زندگی در مناطق ناسالم هوا افزایش یافته است و در سراسر کشور برای چهارمین دوره متوالی به همکاری انجمن ریه بررسی شده است. گزارش پوشش یک دوره سه ساله بر اساس ترین زمان دولتی داده ها با 2020 بررسی مستند 2016 از طریق 2018.

دولت بلند افتخار ملت دقیقترین موتور خودرو تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات است که یک رهبر در طرح های تشویق صفر تولید گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه و به طور چشمگیری کاهش آلودگی هوا در 50 سال گذشته.

اما حجم اتومبیل ها و کامیون ها — به خصوص در جنوب کالیفرنیا — دلیل اصلی شهرستان در دولت ادامه به رتبه عنوان کشور smoggiest. این کشور در 10 smoggiest شهرستانهای همه در کالیفرنیا است.

علاوه بر این در کالیفرنیا تلاش شده است تضعیف آتش سوزی, تغییر آب و هوا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به عقب هوای پاک مقررات این گزارش گفت:. سه سال تحت پوشش این گزارش در میان پنج داغترین ثبت و گرما به طور مستقیم منجر به افزایش ازون.

این گزارش می آید در زمانی که منطقه در حال تجربه غیر منتظره, هوای پاک, یک نتیجه از اقامت در خانه سفارشات در محل برای مبارزه با گسترش coronavirus. و تمیز کننده هوا از ماه گذشته ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه که می تواند با توجه به آن که در ریه انجمن مطبوعات تلفنی روز شنبه با انتشار گزارش.

“ما می توانیم هوا شبیه به این همه وقت اگر ما مایل به کار به سمت انرژی پاک و پاک کننده حمل و نقل راه حل” گفت: جان Balmes عضو انجمن منابع هوایی کالیفرنیا و استاد پزشکی در دانشگاه سان فرانسیسکو.

مغلوب ساختن پیشی جستن حمله

در کنار رتبه بندی نواحی با مقدار دود را گزارش می دهد نمرات برای دوده نیز نامیده می شود و ذرات کوچک آلودگی است. دوده اعتبار داده شده برای بدترین روز و بدترین میانگین سالانه با لس آنجلس و سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای عدم دریافت نمرات در هر دو دسته. اورنج کانتی دریافت نمره قبولی به صورت سالانه به طور متوسط اما شکست درجه برای بدترین تک روز آلودگی است.

قرار گرفتن در معرض سطوح بالایی از دوده باعث افزایش احتمال مرگ برای کسانی که با COVID-19 با توجه به گزارش های اخیر از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

برای طول سال دوده سطح سان برناردینو شهرستان رتبه پنجم بدترین کشور Riverside County بود هشتم و لس آنجلس بود پانزدهم. در جنوب کالیفرنیا تنها در لس آنجلس ساخته شده بالای 25 برای یک روز دوده سطوح.

این گزارش به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محیط زیست حرکت صعودی است که در آن می گوید صدمه کیفیت هوا, اما که هواداران می گویند آدرس بیش از مقررات است که overburdens کسب و کار و اقتصاد است. در میان ریه در ارتباط است نه دقیق انتقادات:

  • “در سال 2020 سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت حمل و نقل نهایی قوانین به تضعیف محدودیت در انتشار گازهای گلخانه ای از اتومبیل های… حتی بیشتر به شدت در 2019 دولت تصمیم به حمله به حقوق متحده باید به مجموعه ای قوی استاندارد.” در حال حاضر وجود دارد یک نبرد قانونی بیش متحده’ حقوق به مجموعه خود را در تولید گازهای گلخانه ای و مسافت پیموده شده سهمیه.
  • “نه تنها این دولت هدف خاص قانون هوای پاک پادمان برای حرکت صعودی آن نیز به دنبال تضعیف سازمان حفاظت محیط زیست توانایی به مجموعه ای از آینده حمایت.”
  • در ماه مارس به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست اندازه گیری ریه انجمن دوبله “سانسور علم” آن گفت: “آیا اجازه سازمان حفاظت محیط زیست برای محدود کردن مطالعات علمی این سازمان در نظر می گیرد که این سیاست را.”
  • “سازمان حفاظت محیط زیست گرفته شده در مراحل مختلف به تضعیف آلودگی محدودیت برای (نفت و گاز) میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de