کار با قاضی کارتر یک فرصت به طور جدی در آدرس بی خانمانی

زمانی که همه گیر است و بیش از ما خواهد بود در بی خانمانی چهارراه و باید تصمیم بگیرید که آیا به بازگشت مردم به خیابان ها و یا پیدا کردن شکیبایی و بودجه را به نگه داشتن آنها را پناه — حتی اگر کسانی که در پناهگاه ها کمتر از ایده آل است.

در گذشته پناهگاه های عمومی مانند امن پارکینگ خانه های کوچک, هتل/متل repurposing و تحریم encampments به عنوان ما می بینیم در Westside VA مخالف بوده است هر دو بی خانمان توسط طرفداران که بازدید از آن به عنوان یک ترک از این بالاتر بیشتر شریف چشم انداز مسکن دائمی و توسط فعالان اجتماعی که بر این باور بودند که چنین مسکن خواهد تنزل محله خود را و می تواند یک آهنربا برای بیشتر بی خانمانی.

من تصور کنید که آن را ممکن است برای متحد کردن این دو مخالفان در اطراف هدف مشترک ارائه پناهگاه بیشتر تا چند روز پیش وقتی که من ملاقات با قاضی David O. کارتر از مرکزی ایالات متحده دادگاه منطقه ای در کالیفرنیا که ریاست یک طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر لس آنجلس برای عدم محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و ارائه پناهگاه بی خانمان. راستش من خیلی نگران جلسه قاضی که مسدود اورنج کانتی تلاش برای روشن شدن بی خانمان اردوگاه در امتداد رودخانه سانتا آنا دنباله, اما که در نهایت کمک به قرار دادن با هم یک راه حل است که مجبور پناهگاه بیشتر باز می شود. پس قاضی کارتر بود در آینده به منطقه برای دیدن دست اول جنبه منحصر به فرد از بی خانمانی ما در شهرستان وست ولی من می خواستم به او نشان دهد.

او را تحمل من شکایت در مورد محدودیت های غیر عملی فرامین و احکام متناقض که دادگاه های فدرال باید foisted بر شهر وقتی که می آید به پرداختن به بی خانمانی. من به او نشان داد ما مرکز تفریح و سرگرمی سرپناه موقت, پل, مسکن, سایت منطقه امن پارکینگ و منحصر به فرد برنامه های درمان. اما من هم در زمان او به ما بیشتر متراکم encampments چادر و سطل زباله پر شده و سنگهایی bikeways و زیرگذر جایی که پیاده رو ها قابل قبول نیست و کودکان مجبور به راه رفتن به خیابان شلوغ برای رسیدن به مدرسه. من اجازه دهید او را می دانم در مورد سنگین مقاومت و خشم است که برخی از اکسپرس وقتی که می آید به بی خانمان encampments و پناهگاه در محله خود را.

او نه تنها گوش اما او از صمیم قلب به توافق رسیدند که وضعیت کنونی غیر قابل قبول است. به دنبال در چرخ دستی های خرید و گاه مرتبط با سطل زباله شد او واقعا ناراحت و معتقد بودند که باید آن را تمیز – با وجود احکام دادگاه است که آن را بسیار دشوار است. و او را دیدم بسیار مشکل واقعی بسیاری از مردم رنج می برند در خیابان های ما. او همچنین به رسمیت شناخته شده است که با تمرکز بر ایده آل endgame مسکن می تواند مانع فوری نیاز به قفل در و ساخت در COVID-19-مربوط به پناهگاه ظرفیت را افزایش می دهد – بهبود است که بسیاری از بی خانمان طرفداران هرالد.

از همه مهمتر او نیز به رسمیت شناخته شده است که غرب دره وضعیت مانند هر منطقه از شهر منحصر به فرد است بنابراین یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل نمی باشد. اما مهمتر از همه اینکه قاضی کارتر می بیند که در برخی از جوامع محلی برای خوش آمدید و می خواهید برای ارائه بیشتر سرپناه در محله خود را, آنها باید آن را به توان به اجرای ضد کمپینگ اقلام بزرگ و آشکار مواد مخدر استفاده از قوانین در محله خود.

قاضی کارتر ارائه پتانسیل خیابان برای فرار از پناهگاه انگیزه تناقض است. به عنوان یک قاضی فدرال او می تواند حل و فصل در انتظار دادگاه با کمک به ایجاد یک رضایت حکم یک مذاکره حل و فصل است که جایگزین همه از قبل احکام دادگاه. لس آنجلس اعتصاب می تواند از نظر قانونی الزام آور معامله موافقت خود را برای ارائه یک مقدار مشخصی از پناهگاه برای بی خانمان در مقابل توانایی اجرای ضد کمپینگ و حجیم مورد حذف و قوانین دیگر است. یک ballpark را هدف خواهد بود تخت برای 60 درصد از تعداد کل unhoused مردم است.

مهمتر از همه ما به طور بالقوه می تواند نشانه رضایت احکام توسط شورای منطقه نه از سراسر شهر بود. چنین توافق نامه ای در منطقه صورت خواهد بود فوق العاده. آن را تبدیل ظاهر کار غیر ممکن است به یکی که در واقع ممکن است دست یافتنی است. هر منطقه در لس آنجلس بزرگتر است جمعیت بیش از 99 درصد شهرهای آمریکا —راه حل های مختلف و مشوق ها می تواند ساخته شده ممکن است توسط منطقه رضایت احکام.

یک هدف دست یافتنی داوری از طریق یک منطقه خاص رضایت فرمان احتمالا می تواند متحد کسانی که تمایل اصلی است برای دیدن مردم برداشته از بی خانمانی با کسانی که هدف اصلی است برای دیدن جوامع خود بازگشت به آزاد بودن از encampments. این کاملا احتمالا می تواند با ارائه یک نور در انتهای تونل است که ما به شدت نیاز دارید.

شیطان همیشه در جزئیات است.

اما من واقعا امیدواریم که ما می تواند کار با قاضی کارتر شاکیان شهردار و شورای ولسوالی ها برای ایجاد منطقه خاص رضایت احکام و آینده ای که در آن بیشتر مردم بی خانمان سرپناه و که در آن هر کس احساس می کند بیشتر امید و غرور را در خود و جامعه خود.

باب Blumenfield خدمت در شورای شهر لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im