کار استراتژی: خود را صرف مستند مولد جستجوی کار عاقلانه


قسمت 1: شش چیز شما می توانید انجام دهید که به نفع شما کار جستجو

اگر شما بیکار در این COVID-19 بحران شما احتمالا وزن تصمیم گیری در مورد به دنبال کار. این یک معادله ساده!

امی لیندگرن

از یک طرف شما ممکن است یک مشهود نیاز به درآمد. اما از سوی دیگر شما ممکن است به اندازه کافی دریافت کمک های بیکاری برای گرفتن مالی.

اما از سوی دیگر یک کار می تواند ثبات بیشتری و منافع دراز مدت از بیکاری است. اما از سوی دیگر آنچه در مورد خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی?

اما از سوی دیگر … مانند Tevye شخصیت در “نقب زن روی بام” که در نهایت فریاد “وجود دارد هیچ دیگر!” شما ممکن است پایان دادن به بحث های فرود دقیقا همان جایی که شما آغاز شده است. چه که نگاه-برای-کار در اردوگاه و یا در انتظار آن از اردوگاه وجود دارد چیزهایی که شما می توانید زمان خود را که به نفع جستجوی کار خود را هر زمان که طول می کشد محل. در اینجا شش ایده به شما برای شروع.

1. نگاه بیش از مصاحبه خود لباس — و نه فقط بالا و نیمه. مطمئن شوید که شما به احتمال زیاد به مصاحبه در فرد در هر زمان به زودی, اما این هیچ دلیلی برای چشم پوشی از پایین بخشی از مصاحبه خود را ساز و برگ. در حال حاضر زمان بسیار عالی برای سعی کنید در لباس های خود را, اطمینان حاصل شود آنها مناسب و نگاه برای تعمیرات است که شما می توانید. (نکته: پس شما هم نوار پوشش نباید بخشی از این فرایند است.) و اگر این stay-at-home وضعیت باعث شده است که آیتم های کوچک? این یک مشکل است که نیاز به حل یک راه یا دیگری.

2. برنامه ریزی ایده آل خود را در رفت و آمد است. شاید شما مانند رفت و آمد شما در حال حاضر از اتاق خواب به لپ تاپ شما. که معتبر است. اما اگر شما تصور یک کار است که شما را از خانه بیرون چرا کمی مولد خواب ؟ برای این فعالیت شما نگاهی متفاوت به پیاده روی دوچرخه سواری یا رانندگی هر روز همیشه در فاصله مورد نظر شما را به رفت و آمد. توجه داشته باشید به معنای واقعی کلمه — در یک دفترچه یادداشت و یا ضبط صدا — از همه کسب و کار شما در سراسر آمده است. آن را قدیمی, اما شما می توانید با استفاده از این اطلاعات بعدا به اولویت بندی مکان برای تماس با ما در جستجوی خود را برای کار می کنند.

3. Spiff تا مشخصات لینک خود را. چه ؟ شما لازم نیست که یک profile on LinkedIn? که بسیار قابل حل است. شما ممکن است عاشق این ایده از یک کسب و کار ابزار شبکه اما در اینجا چیزی که به یاد داشته باشید: شما لازم نیست که به استفاده از آن را اگر شما نمی خواهید به; شما فقط نیاز به findable توسط دیگران که با استفاده از آن به عنوان بخشی از خود را استخدام. اگر شما در حال حاضر در ارتباط با پس از آن در حال حاضر زمان مناسبی برای یادگیری بیشتر در مورد آن بسیاری از ویژگی های و یا برای پاسخ به این دعوت شده اند که انباشته یا به ارسال دعوت خود و یا به … شما ایده را دریافت کنید.

4. سازماندهی اطلاعات تماس خود را. شما می دانید که شما بوده ام به معنی به انجام این کار پس از آن یک خوش شانس شکستن که شما در نهایت می توانید آن را دریافت کنید. در اینجا یک راه آسان برای دسته بندی: همکاران و سرپرستان و مشتریان و فروشندگان شما می دانید که از گذشته محل; مردم شما مواجه می شوند از طریق جلسات حرفه ای; حرفه ای که خدمت شما (حسابدار, آرایشگر, و غیره). خانواده و همسایگان و دوستان. هنگامی که شما کردم این مقولات مجموعه شما می توانید با حل کردن چیزهایی بیشتر با ایجاد یک سیستم ساده مربوط به جستجو مانند نمادهای دلالت کسانی که می دانم که بسیاری از مردم و یا کسانی که بسیار مفید به شما است.

5. نقد و بررسی جستجوی کار آموزش. در حال حاضر که برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده آن را نمی کند? نکته این است که شما هم نیاز به این اطلاعات از آنجا که شما در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن نسبتا به زودی, یا شما به آن نیاز دارید به نگه دارید از گرفتن زنگ زده. هیچ پایان وجود دارد از گزینه های در دسترس در یوتیوب از جمله کل کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط حرفه ای جستجوی کار استراتژیست. صحبت از کارگاه های آموزشی — کاملا چند برنامه های دولت از جمله وزارت امور خارجه نیروی کار مراکز باید بشود به ارائه زمان واقعی جلسات آنلاین بدون هیچ هزینه. در امتداد همان خطوط بسیاری از حرفه ای خدمات مشاوره هر دو دولتی و خصوصی, باز, برای, تله, کسب و کار, بنابراین در حال حاضر نیز ممکن است زمان خوبی برای با سنگ تیز کردن خود را به طور کلی استراتژی و یا حرفه ای جهت.

6. ارتقا کامپیوتر و یا مهارت های تلفن. اگر شما دسترسی به اینترنت این زمان بسیار عالی برای دانلود آموزش روی هر تعداد بسته های نرم افزاری. و اگر اینترنت نیست و به آسانی در دسترس است ؟ جست و خیز این مرحله و فقط به یادگیری به استفاده از تلفن خود را به طور کامل. برای بسیاری از ما است که می تواند به راحتی اشغال چند روز. اما پاداش خواهد بود چیزی به کلاغ در مورد زمانی که شما با اطمینان می توانید دسترسی به هر برنامه تنظیم هر عکس شما را به حلقه در هر کسی که شما می خواهید در یک کنفرانس تلفنی … آسمان را محدود است.

اگر شما آماده برای جهش به دنبال کار هر چه زودتر به جای بعد دوباره هفته آینده برای قسمت 2 از این مولد-استفاده-از-سری های زمانی, زمانی که من به برخی از جزئیات در جستجوی شغل در سن coronavirus.

امی لیندگرن صاحب یک حرفه ای شرکت مشاوره در سنت پل. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im