طبقه کارگر در سیاست را عزل تهمت

در آستانه استیضاح تبرئه در سنا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یک مبارز و در عین حال پیروزی دولت از آدرس اتحادیه.

رهایی از یوغ استیضاح رئیس جمهور نمی زحمت به ذکر آنها در همه. به جای او تبلیغ یک “بزرگ به آمریکا باز گشت” و “یقه آبی رونق” رنگ و لعاب سراسر با ضد مهاجر سولفات.

برای این کار او را تحسین توسط اوباما و کسانی که فقط می خواهم خود را هماهنگ شم استیضاح محاکمه جایی که آنها حاضر به تماس شاهدان و یا معرفی شواهد. بدیهی است که خود را بدون قید و شرط تمایل به تبرئه رئیس جمهور حتی زمانی که آنها تصدیق خود را از جنایات مشکل است.

هنوز هم با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی سیگنالینگ از راه اندازی مجددش زمین به خانواده های شاغل در حال حاضر آن را دموکرات ها که نیاز به آزادسازی خود از چمدان از استیضاح.

در چند ماه گذشته آنها پیچ خورده خود را به چوب شور در تلاش برای بازیگران یک بسته کمک به اوکراین به عنوان یک ضروری منافع ملی. آنها سعی کردم به اتصال تهمت آشکار سوء استفاده از آن کمک به ما در قانون اساسی ما و دموکراسی ما.

آنها در مجموع اشتباه — و تا حدی آن را کار کرده است. اکثریت آمریکایی ها گفت: آنها پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و حذف. حتی بیشتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در اوکراین در اشتباه بودند.

اما این مسائل که در واقع بسیج رای دهندگان ؟ به احتمال زیاد نیست.

حالا که ما توزیع با استیضاح محاکمه Jacobin magazine uncharitably به نام “ملی-امنیت-venerating چرت زدن متحرک در مورد کوچک و دوردست کشور” وجود دارد یک فضای باز برای مقابله با دولت بیش از سوء استفاده بیشتر از نزدیک مرتبط با مسائل مردم در واقع سازماندهی در اطراف.

در یک کلمه دموکرات ها نیاز به تعامل مجدد موثر اساس سیاسی سازماندهی همیشه بسیج: طبقه کارگر است.

با وجود تهمت را مورد مباهات ما اقتصاد “بهترین آن را به حال شده است” این تهمت که باید در موضع دفاعی است. حتی یک زیرچشمی نگاه کردن در پشت ظاهر قوی شاخص های اقتصادی نشان می دهد جهان از مبارزه برای کارگران ایالات متحده است.

شما می توانید درایو کردن نرخ بیکاری با نیمه وقت underpaid و یا استثماری فرفره کار اما این به آن معنا نیست کارگران به خوبی زندگی می کنند. در واقع نزدیک به نیمی از تمام کارگران ایالات متحده در حال حاضر کار کم درآمد. نیم! حدود 140 میلیون آمریکایی فقیر یا کم درآمد — یک رقم خیره کننده است که نمی توانید به اندازه کافی تکرار.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به حال صفرا به رخ کشیدن در مورد دستمزد “افزایش سریع برای کارگران کم درآمد است.” اما آنها لازم نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن به خاطر این. بیشتر آنها تشکر می کنم موفق محلی “مبارزه برای $15” کمپین برای افزایش حداقل دستمزد است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف این مبارزات و ساخته شده است آن را سخت تر برای سازماندهی اتحادیه های کارگری به بوت.

در ضمن بی خانمانی و uninsurance نرخ در حال کوهنوردی, در حالی که خودکشی و مصرف بیش از حد رانده اند ایالات متحده امید به زندگی به مدت سه سال در حال اجرا است.

واضح است که ما “پررونق” اقتصاد را ترک کرده است میلیون ها نفر در تلاش. چه تهمت انجام می شود ،

به تازگی او نورد قصد دارد به روده پزشکی, قطع میلیاردها دلار از امنیت اجتماعی را ناتوانی صندوق و پرتاب میلیون ها نفر از مردم كمك تغذيه (از جمله نیم میلیون دانش آموزان). و با وجود دولت خود را از این اتحادیه از ترس در مورد مهاجران به دنبال مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آن را برگ برنده خود را که در تلاش برای پرتاب در حدود 30 میلیون نفر از شهروندان ایالات متحده را پوشش.

یک چیز مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی ذکر شده: او کاهش مالیات بسته است. از آن آسان است به درک که چرا.

با تشکر از کسانی که کاهش کارگران یقه آبی مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن دولت خود را از این اتحادیه در حال حاضر به پرداخت مالیات بالاتر از نرخ تهمت و میلیاردر همسالان. بدتر از تولید کنندگان مانند جنرال موتورز خود را در زمان قطع و فرار ارسال هزاران نفر از طبقه کارگر شغل در خارج از کشور است.

در مورد این مسائل تهمت اتحاد چپ خود را باز. حقیقت این است که ریاست جمهوری خود شده است یک فاجعه برای کارگران است. همه او را ترک کرده به زمین آنها نهفته است در مورد اقتصاد و ترس در اذهان عمومی بیش از مهاجران است.

این ارائه یک فرصت برای جنبش به رهبری واقعی کارگران و مهاجران و تلاش خانواده ها — انواع افرادی که سازماندهی در واقع سوار دستمزد حداقل-دستمزد کارگران — منجر به یک قوی تر مبارزه در برابر یک سیاست است که با استفاده از نفرت را به حکومت توانگران پوپولیستی شین.

به عنوان استیضاح محو به پاورقی تهمت را موثر ترین منتقدان نخواهد بود rehashing پیر دعوا بر سر اوکراین و یا Bidens. آنها را سازماندهی اتحادیه های محوری جنبش های اجتماعی و هل دادن برای یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای افراد شاغل — و نه فقط مردم با آنها تهمت گلف بازی می کند.

پیتر Certo است مدیر تحریریه موسسه مطالعات سیاست. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر