وودبری مادر می میرد و پس از از دست دادن کنترل موتور سیکلت خود را شنبه

یک وودبری و مادر جان ساعت پس از مجروح شدن در تصادف موتور سیکلت در St. Paul شنبه.

با توجه به سنت پل اداره پلیس دایان ماری کوچک 49 بود سوار موتور سیکلت خود را در حدود 4:30 بعد از ظهر زمانی که او به یک پچ از شن و ماسه در حالی که هدایت یک منحنی سفر به جنوب در جانسون پارکوی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 94.

دوست پسر, دیل هرناندز از سنت پل به گفته پلیس او سوار موتور سیکلت خود را پشت سر او. او را دیدم او ترمز ضربه محدود کردن و تصادف.

“ما قصد بازگشت به وودبری که در آن او زندگی می کند” هرناندز گفت. “من به او گفت من می خواهم به دنبال او بروید و او خود را به سرعت. او می خواست به سمت خیابان است چرا که او فکر آن را امن تر است.” او تا به حال شده است برای حدود 15 سال است.

“او ضربه شن و ماسه پچ و سست شن بیرون آمدن از آن تونل زیر I-94,” او گفت:. “او نمی تواند دست آوردن مجدد کنترل و راه اندازی کردم, کردن دوچرخه.”

پلیس وارد برای پیدا کردن کوچک دروغ گفتن در وسط جانسون پارک وی هادسون در نزدیکی جاده ها است.

کوچک بود که با پوشیدن کلاه ایمنی در زمان تصادف به نظر می رسد که دچار ضربه به سر کشته شده است.

اطلاعات اولیه از ماموران در صحنه گفت: به نظر می رسد که الکل یا اختلال نقش مهمی در سقوط.

کوچک منتقل شد به مناطق بیمارستان با زندگی-تهدید و آسیب است. او درگذشت و در حدود 2:30 صبح یکشنبه.

با توجه به Hernandez, او دوست داشت در خارج از منزل. او لذت می برد ماهیگیری کمپینگ و رفتن به کنسرت. او یک هاکی, مامان و عاشق تماشای او 14 ساله و پسر بازی.

“من هرگز دیده می شود هر کسی خیلی مهربان و دادن و انجام عمل فداکارانه,” او گفت:. “او همیشه بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im