Dern

دنی Moloshok / تالار گفتگو / AP

Greta Gerwig, سمت چپ و لورا درن حضور 92 جوایز اسکار نامزد ناهار در خوابگاه loews هتل در پنج شنبه, ژان. 27, 2020, در لس آنجلس.

بورلی هیلز, کالیفرنیا. — خلق و خوی در Diane von Furstenberg ناهار بزرگداشت این سال زن اسکار مدعی شده اند می تواند بدبینی با توجه به shutout از زنان مدیران برای روز یکشنبه جوایز. به جای آن جشن و مبارز.

30-به همراه نامزد که با حضور در von Furstenberg خانه جمع به ظریف و منزوی زمینه تشویق به زنان صحبت به نوبه خود. Laura dern, بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد برای “ازدواج داستان” همه چیز را جمعه با یادآوری von Furstenberg اولین نامزد’ ناهار شش سال پیش.

یک نیمکت بود به اندازه کافی برای نگه داشتن انگشت شماری از زنان درن گفت: بسته بندی اتاق اضافه میکند: “من مشتاقانه منتظر است که کل باغ پر شود در چند سال!”

Von Furstenberg و Academy of Motion Picture Arts and Sciences مدیر عامل سحر هادسون گفت: یک رکورد 67 نامزد رفت به زنان در این سال که Hudson به نام نماینده یک روند در آکادمی که به مدت طولانی کج به شدت نر. نیمی به تازگی دعوت اعضای زنان, او گفت:, و رهبری در حال تغییر است به عنوان به خوبی.

“وقتی که من با آکادمی نه سال پیش وجود دارد شش زن فرمانداران و آن را سخت برای صدای ما شنیده شود اطراف میز” هادسون گفت. “و امروز وجود دارد 25.”

Greta Gerwig محروم شده از بهترین مدیر دسته بندی برای “زنان کوچک” با وجود آن بهترین-تصویر پیشنهاد شد در دست به طور خلاصه قبل از بی باک کردن آن را توضیح داده بود به بازگشت به خانه به نوزاد خود.

“این خوب است. تا زمانی که او می شود اسکار” یک مهمان به نام. Gerwig است یک نامزد برای بهترین فیلمنامه اقتباسی.

استودیو سابق رئیس امی پاسکال که تولید می شود “کمی” و ارائه یک صنعت کهنه دیدگاه.

“از طرف گرتا و خودم آره آن شده اند که بهتر است اگر او نامزد شده است. اما “زنان کوچک” است که سومین فیلم در تاریخ اسکار است که تولید می شود به کارگردانی و نوشته شده” توسط زنان, Pascal, گفت, نقشه کشی, کف زدن.

خوب است او گفت: “اما بیشتر بهتر است.”

Krysty Wilson-کنز به دست آورده است که بهترین فیلمنامه اصلی nod برای “1917” گفت: این فیلم شده است گذرنامه خود را برای بسیاری از احزاب و برخی از لحظات گفتن.

“هر بار که من می گویند من نویسنده ‘1917,’ رفتن مردم ‘huh? و آن دسته از مردم واجب است. و امروز نه تنها یک فرد در این اتاق رفته, ‘huh?'” او گفت:. “بنابراین من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما برای آن.”

کارن روپرت Toliver یک تولید کننده از نامزد انیمیشن کوتاه “عشق مو,” شگفت زده در حال حاضر در اتاق با صنعت “قهرمانان.” Toliver شد و از میان چند نامزد از رنگ حضور ناهار در یک سال است که تولید می شود تنها یک اشاره برای یک غیر سفید بازیگر سینتیا Erivo در “هریت.”

زنان در حال ساخت گام های موثر در فیلم های مستند و انیمیشن به عنوان تاکید شد که با نزدیک به 20 مهمانان با گره در آن دسته است.

جولیا Reichert به دست آورده است که او چهارمین و آخرین نامزدی برای فیلم مستند “آمریکا کارخانه” احضار خاطرات از او در اوایل زندگی حرفه ای. یکی بود شنوایی که یک زن می تواند کنترل خانواده بودجه خرید “اما شما نمی خواهید به او 5 میلیون دلار برای ساخت یک فیلم.”

“این واقعی است نقل قول از یک تولید کننده مرد ، و چگونه ما از وجود ما کجا هستند؟” Reichert گفت: پیشنهاد دو دلیل.

“ما در حال پذیرش مردسالاری و نه پذیرش راه مردان آن را انجام داده اند. ما باید راه خود ما و ما در حال رفتن به راه خود ما. نکته دیگر این است که همبستگی, همبستگی میان زنان” Reichert گفت: نقشه کشی فریاد “بله!” از دیگر مهمانان.

برخی از تقویت ارزش sisterhood با داستان های خود را. Sainsbury’s Barfod که با Sigrid Dyekjaer تولید نامزد مستند “غار” در مورد قهرمانانه دکتر و کارکنان خود را در جنگ زده سوریه گفت: آن Dyekjaer ایمان در توانایی های او کمک کرد که زندگی حرفه ای اش ممکن است.

کار جوایز باید هدف اصلی درن در مصاحبه ای گفت: در ناهار.

“ما نیاز به تمرکز کردن عدم تمجید برای زنان و نگاه فقدان فرصت. شما نمی توانید می گویند پنج فیلم ساخته شد و آنها را سرزنش. خوب اما از 300 نفر از بچه ها که رو به آنها وجود دارد یک دسته از بچه ها که رو توبیخ,” درن گفت. “ما نیاز به تغییر اعداد.”

آنیتا هیل رئیس کمیسیون مورد نقد و سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت در سرگرمی و رسانه, بخش گفت: شنوایی زنان ثابت ارزش می گویند که آنها در حال گرفتن درمان نسبتا “الهام بخش من برای انجام کار حتی سخت تر است.”

بسیاری از مهمانان نوک کلاه خود را به von Furstenberg با پاسکال تماس مد نجیب زاده یک زن که “طول می کشد شارژ هر روز و خود را به ‘هیچ’ برای پاسخ و ساخته شده خود را امپراتوری.”

هادسون ادای او را برای او فداکاری برای بلند مدت برنامه ریزی شده آکادمی موزه است که میله میله برای باز کردن این سال است.

بازیگر Tessa Thompson, یک ناهار شرکت میزبان گفت: این تاسیسات را “عدالت به داستان زنان در فیلم” یک وعده تکرار توسط موزه جدید سر بیل کرامر.

“ما متعهد به فراگیر شود. ما تعهد برای گفتن کامل و پیچیده ، و ما در حال انجام آن را با کمک” او گفت:. موزه تاریخ افتتاح خواهد شد اعلام کرد به زودی کرامر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de