زنان تروا برتر جشن USC تیم که تغییر آینده بسکتبال زنان

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

لس آنجلس — به عنوان اعضای USC گروه راهپیمایی پایین راهرو صمیمی تئاتر نمایشی “ادای احترام به تروی” و ستارگان و شب و از 36 سال پیش ایستاده بود.

به عنوان اگر حمل و نقل خود را به روز کالج گروهی از زنان در حال حاضر در 50s خود را, برخی از سالن Famers دیگران پزشکان و وکلای معلمان و یک خلبان برگزار شد تا حق خود سلاح های شاخص و انگشت وسط در V شکل گیری bobbing به ضرب و شتم از آهنگ دلتنگ. آن حزب خود را و آنها خواهد رفتار درآمده است.

به مناسبت والاتر از زنان تروا, HBO, مستند ورزشی خواهد شد که در اولین شبکه در مارس 10. این فیلم می گوید داستان از سال 1983 و 1984 USC بسکتبال زنان تیم که برنده back-to-back ملی عنوان و تاثیر عمیقی بر آینده از hoops.

این رویداد حدود 20 درصد برتر 80 درصد کالج مراسم جاست وقوع در دانشگاه USC در ری استارک خانواده تئاتر. به عنوان تیم پا بر روی فرش قرمز برای آن گروه تصویر آنها رسیده به جلو به یکدیگر نزدیک تر و اطمینان حاصل شود که همه جا به قاب. پرتره کامل, ژولیت رابینسون فریاد “اجازه دهید تروجان ها! یک-خواستگاری! یک-خواستگاری!”

آنها را به سقوط خود الگوهای قدیمی. Cheryl میلر صورت که تیم و بسکتبال کالج خود را در آن دوره در زمان ایستاده بود و با دست او معمولی حلق آویز در اطراف شانه ها از سینتیا کوپر اعلام کرد که میلر بزرگترین زنان بازیکن در تمام دوران است.

این مک گی, دوقلو, Pam و پائولا عینک یکسان کبود بی تسمه لباس سبک همسان توسط Pam دختر ایمانی McGee-استافورد در حال حاضر یک WNBA بازیکن خودش.

و اگر این فرصت را برای آنها به هم به عنوان یک تیم هستند و چند دور بین آمیزش شیمی بین همه آنها را به این تصور که آنها هنوز هم در شرکت خود به شدت رقابتی شیوه های روزانه.

“آن بوده است در حالی که” میلر قبل از شروع کوپر به پایان رسید و حکم “پس همه با هم بوده است. هر چند ما با گرفتن هر یک از دیگر زمانی که ما در شهر هستید و باید چیزی شبیه به آن. اما این شگفت انگیز بوده است.”

فیلم شروع می شود با بی نظیر بسکتبال مورخ دوریس برک نما یک سوال ساده: اگر چه پس از مایکل جردن اولین نمایش خود را وسوسه انگیزی هیجان انگیز و عظمت ملی در مرحله یک آسیب ناگهان به پایان رسید کار خود را و او از نظر ناپدید شد?

“که شریل میلر” برک توضیح می دهد که تنها او می تواند.

آن می رود به کشف تاثیر آن Trojan تیم های بسکتبال زنان با شخصیت های برجسته مانند UConn مربی Geno Auriemma توصیف چگونه بدون تیم بود تا به حال بازی با USC سرعت و بدون بازیکن تا به حال در اختیار میلر ترکیبی از اندازه و سرعت و مهارت است.

اما آنچه جلب مدیر آلیسون الوود به این پروژه دوگانگی میلر رودخانه پلی عالی که دوم شد چهار بار تمام و آمریکا در بسکتبال, تاریخچه و کوپر که در رفت و یک دهه بعد منجر به هوستون ستاره های دنباله دار به چهار WNBA عنوان در تاریخ است.

“آن را باید Cheryl میلر داستان به رفتن و بزرگ WNBA حرفه ای اما از آن وجود نداشت در آن زمان است. اما پس از آن قفس به پایان می رسد تا آینده و داشتن است که:” الوود گفت. “آن را مانند اسکریپت رو بدبختانه در این داستان که بسیار جالب است.”

این فیلم واقعا زنده می آید هر چند که بازیکنان و مربیان شما را در داخل اتاق قفل است. داستان فراوانند از نزدیکی-دعوا بین میلر و کوپر در عمل از مک گی دوقلوها’ استخدام زمین به میلر پس از او به کلامی تعهد به UCLA (“شما هم می توانید با ما برای دو سال و یا شما می توانید بازی در برابر ما برای دو سال.”), از سال 1984 بازی های المپیک در لس آنجلس.

انرژی های ریخته شده به مخاطبان است. بازیکنان را تشویق می کردند خود را برجسته مانند میلر punting توپ پس از خود به عنوان اولین. آنها gasped در ظاهر مربی رقیب خود Louisiana Tech, Sonja هاگ و cackled در هم تیمی های خود را’ جوک.

پس از غربالگری زنان تروا ظ تا به جلوی تئاتر معرفی خود و آنچه انجام می دهند در حال حاضر. پم مک گی گاهی تکان میکروفون دور به درست کسی که او تلقی بیش از حد متوسط.

“او دارای مدرک دکترای دکتر پائولا مک گی” او گفت: خواهرش است.

لیندا تیز سر مربی این تیم در زمان این فرصت را به او معرفی تمام خانواده گسترده مبارزه با کوپر به عنوان او تلاش برای بازیابی میکروفون در حالی که میلر بی صبرانه شنود گذاشته در خیالی ساعت مچی.

اما این که چگونه آن را همیشه و همواره برای این تیم است. بازیکنان باید تا به حال یک چت گروهی پس از اختراع تلفن های همراه. یک پیام آغاز سه روز گفتگو. آن را به خصوص در زمانی که کوپر مربی تیم بود در USC از 2013-2017.

“من آمد به” SC به عنوان یک دانشجوی سال اول. من به عنوان یک دختر و سمت چپ به عنوان یک زن و این که به خاطر من به هم تیمی های” میلر گفت.

اضافه شده کوپر “شما را از طریق زندگی شما برنده مسابقات قهرمانی خود را به شما بدهد همه در دادگاه, من فکر می کنم که هم تیمی های شما پیوند و شما را به یک اتصال, اما شما هرگز نمی دانید که شما در حال رفتن به جشن در این راه است.”

و فقط به عنوان آنها 36 سال پیش زنان تروا جشن خود را با انرژی و سرگیجه در خور خود را روز به کالج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>