WNBA مورد علاقه? رایگان آژانس امضای افزایش لاس وگاس مطلب عنوان امید

Angel McCoughtry

Sean D. الیوت/روز / AP

در این 17 جولای 2018, فایل, عکس, آتلانتا, رویای جلو, فرشته McCoughtry شاخه های بیش از کانکتیکات خورشید رو به جلو الهام توماس در طول نیمه اول یک WNBA بازی بسکتبال در uncasville خود را Conn.

لاس وگاس مطلب در حال ساخت یک چلپ چلوپ در رایگان آژانس در تعقیب خود را از یک قهرمانی.

سال سوم WNBA حق رای دادن اعلام کرد که صبح امروز به امضای گارد فرشته McCoughtry پنج وقت همه ستاره که صرف تمام حرفه ای با آتلانتا رویا.

McCoughtry از شماره 1 به طور کلی انتخاب این رویا در سال 2009 کمک کرد تا حق رای دادن به WNBA نهایی در سال 2010 ، 2011 و 2013. برای یک مطلب تیم که رسیده حذفی نیمه نهایی فصل گذشته در نهایت از دست دادن به قهرمان عارفان امضای McCoughtry باید آن را به قهرمانی مورد علاقه در سال 2020 است.

“فرشته بود و هدف اصلی ما در طول رایگان آژانس” لایحه Laimbeer این مطلب مربی و رئیس جمهور بسکتبال عملیات در بیانیه ای گفت. “او است که نخبگان در سطح گلزن که دوست دارد برای حمله به سبد خرید و همچنین یکی از بهترین مدافعان در لیگ. هنگامی که او را در دادگاه ما بلافاصله تبدیل به یک تیم قوی تر در هر دو به پایان می رسد از زمین خارج در محیط.”

در این مطلب چهار سابق شماره 1 میدارد در این فهرست از جمله Kelsey آلو (2017) یک’ja ویلسون (2018) و جکی جوان (2019).

“فرشته می داند که این نوع از فرهنگ ما در حال ایجاد در اینجا با ما گروه اصلی و علاوه بر این حرکت ما یک گام نزدیک تر به هدف ما از آوردن یک قهرمانی به شهر لاس وگاس” Laimbeer گفت.

این مطلب با ویلسون و لیز Cambage ترکیب برای لیگ بهترین پست-بازیکن duo نیست به عنوان قوی در backcourt فصل گذشته. که می تواند تغییر را با McCoughtry که میانگین 19.1 امتیاز و 2.09 دزد در هر بازی برای کار خود را.

“من واقعا افتخار این فرصت برای ادامه زندگی حرفه ای من و من بازگشت به WNBA با لاس وگاس Aces” McCoughtry در بیانیه ای گفت. “من نمی توانم صبر کنید برای رسیدن به می دانم که طرفداران و جامعه و در پیوند با هم تیمی های جدید خود. آن است که واقعا یک برکت و رحمت برای ادامه بازی که من دوست دارم و برای کمک به تاریخچه این سازمان است.”

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر