WNBA پیش نویس خواهد بود رویداد مجازی در این فصل با توجه به همه گیر

WNBA Commissioner Cathy Engelbert

پاتریک Semansky / AP

در این هفت. 29, 2019, فایل, عکس, WNBA کمیسر کتی Engelbert صحبت می کند در یک کنفرانس خبری قبل از بازی 1 بسکتبال را WNBA نهایی بین کانکتیکات خورشید و واشنگتن عرفا در واشنگتن است.

NEW YORK — WNBA پیش نویس خواهد بود یک رویداد مجازی این سال است.

لیگ پنج شنبه اعلام کرد که پیش نویس آن را هنوز هم برگزار می شود مارس 17 به عنوان اصل برنامه ریزی شده اما بدون بازیکنان طرفداران و یا رسانه ها در حضور و غیاب با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“به WNBA پیش نویس یک زمان به جشن استثنایی ورزشکاران که کار سخت و رویاهای متوجه شدم با خود را انتخاب در پیش نویس” WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت. “حفظ سلامت و رفاه ما چشم انداز بازیکنان و کارمندان و همه متصل به بازی ما و همچنین عموم مردم میباشد.”

تدارکات از پیش نویس هنوز در حال کار کردن با ESPN اگر چه Engelbert تایید او اعلام میدارد که شب در لیگ را پخش شریک شبکه. او فقط مطمئن نیست که در آن او می تواند آن را انجام می دهند از آن می تواند او را خانه لیگ دفاتر و یا محل دیگری است.

نیویورک آزادی باید شماره 1 انتخاب کنید و انتظار می رود پیش نویس اورگان سابرینا Ionescu که برنده AP زنان کالج بسکتبال بازیکن سال در اوایل این هفته.

“همه چیز هنوز همان است به عنوان قبل از آن بود تا آنجا که به هیجان می رود داشتن شماره 1 انتخاب کنید” آزادی مدیر کل Jonathan کلب گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما هنوز در انتظار برای دستورات از لیگ به عنوان دور به عنوان اتاق جنگ و چیزهایی مانند آن و چگونه این پیش نویس کار خواهد کرد.”

کمیساریای است که ابتدا خود را کامل فصل اول این سال پس از شروع کار میدوی را از طریق سال گذشته گفت که لیگ را افتخار الهام Altobelli Gianna برایانت و Payton چستر در پیش نویس است. نوجوانان در میان نه به مردم در بالگرد حادثه در Jan. 26 از جمله Kobe Bryant. Engelbert گفت: لیگ همچنین قصد دارد به افتخار ستاره سابق NBA در پیش نویس و در طول فصل آینده.

مجازی پیش نویس تنها یقین Engelbert است در مورد فصل آینده برنامه ریزی شده است برای شروع در مه 15.

او گفت که لیگ مورد بحث و بررسی انواع حالات که مشروط به این بیماری همه گیر. دو WNBA شهرستانها عمده نقاط داغ برای ویروس: نیویورک و سیاتل. لاس وگاس کازینو که در آن Aces بازی تعطیل است به عنوان کانکتیکات خورشید خانه آرنا.

“وجود دارد بی شمار از تدارکات درگیر از شروع اردوگاه آموزشی به این نکته از فصل” گفت: Engelbert که در برخورد با بحران مالی در اواخر دهه 2000 زمانی که او با Deloitte حسابداری سازمان است که با این نسخهها کار با شرکت های فورچون 500. “همیشه اصلی هدایت اصل سلامت بازیکنان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گرفتن هر سناریو از فصل کردن جدول از جمله نکته از فصل در 15 مه.”

در حالی که بعید به نظر می رسد در این زمان لیگ شروع خواهد شد در 15 مه به دلیل ویروس Engelbert می گویند که WNBA می تواند شروع آن فصل قبل NBA یا ورزش های دیگر لیگ رزومه.

“لیگ از ما اندازه و مقیاس کوچکتر نسبت به سایر لیگ های بزرگ,” او گفت:. “ما ممکن است قادر به نکته در این فصل قبل از برخی از لیگ های دیگر از آنجا که ما فقط 12 تیم و 144 بازیکن است.”

به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 نیز به WNBA برخی از انعطاف پذیری با برنامه های آن اگر فصل را شروع نمی کند ، لیگ که قرار بود برای رفتن بر روی ماه-وقفه طولانی شروع جولای 10 به اجازه می دهد بازیکن برای شرکت در توکیو بازی.

“ما در حال حاضر برنامه ریزی سناریو در اطراف ما چه فصل می خواهم اگر نگاه ما به بازی بازی های ما در طول ماه وقفه,” او گفت:. “ما یک مزیت در اینجا برای استفاده از آن زمان. ما در حال حاضر به دنبال در عرصه دسترس بودن و نحوه پخش بازی ما در این دوره است.”

Engelbert نیز بررسی یک میزبان از امکانات دیگر.

“هر روز به ارمغان می آورد اطلاعات جدید ما در حال قفل کردن در مصرف هر چیزی را از روی میز” کمیسر گفت. “آن را زودرس به انجام این کار است. ما زیر جهت مقامات دولت محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de