با WNBA در انتظار جرقه صبر کنید برای reconvene ترکیب قطعات جدید

مانند هر کس دیگری در جهان ورزش این جرقه هستند و صف تا در باند بدون مدرک که وقتی آنها را پاک برخاست.

به WNBA جمعه اعلام کرد که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف تقریبا هر لیگ در سراسر جهان آن را بیش از حد خواهد توقف برنامه های به تعویق انداختن هر دو شروع اردوگاه های آموزشی و فصل به طور منظم (برنامه ریزی شده برای مارس 26 مارس 15 بود).

به WNBA پیش نویس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 17, اما آن برگزار خواهد شد تقریبا.

تاخیر نمی خواهد کمک به تسریع جرقه’ تلاش برای ادغام چهار بازیکن جدید را به عنوان آنها در تلاش برای بهبود در فصل گذشته تلخ پایان فصل رفت و برگشت برابر کانکتیکات خورشید در WNBA نیمه نهایی.

اما در تماس با خبرنگاران دوشنبه, مربی, Derek Fisher و دستیار مدیر کل Michael Fischer — که با هم به کار گرفته اند بسیاری از بسکتبال گیری از دیرین مدیر کل پنی Toler اخراج شد به زودی پس از فصل گذشته یک ختم که آورده یک طرح دعوی در دادگاه توسط Toler — گفت: جانبازان آرایش تیم خود را کمک خواهد کرد که آن را رسیدگی هر چه جلوتر است.

جرقه اضافه پاسداران کریستی Toliver و Seimone آگوستوس WNBA قهرمانان چندین بار در طول آژانس رایگان. آنها نیز معامله به صورت گارد Brittney Sykes و مرکز ماری Gulich که دو فصل WNBA تجربه بدترین میان زمان جرقه.

“نه این که ما بدیهی است که پیش بینی شده این مجموعه خاص از شرایط اما (ما) از مزایای داشتن بازگشت بازیکنان که ما” گفت: فیشر که بازده برای فصل دوم خود را هر زمان که آن شروع می شود. “همچنین (ما) یک فصل فقط با هم بودن از نظر کارکنان مربیگری بازیکنان, اصطلاحات, برخی از چیزهایی که ما می خواهم به سعی کنید به انجام هجومی و دفاعی … ما خوش شانس است که ما قادر خواهید بود برای ساخت در ارتباط است که ما به عنوان یک گروه.”

هنوز هم وجود دارد خواهد بود کار را به انجام در حالی که جرقه صبر فیشر گفت.

“ما هنوز هم ضرورت به ایجاد برخی از کسانی که همه چیز تقریبا به مطمئن شوید که ما احساس نمی مانند غریبه ها وقتی شروع به اردوگاه گفت:” سابق لیکرز گارد نقطه که بازیکنان می توانند انتظار برای دریافت فیلم به مطالعه تمرینات برای تکمیل, گروه چت, بلکه برای مربی خود را برای بررسی در در روان خود را به خوبی بودن.

“بزرگترین قطعه از پازل است که در بسیاری از اوقات می شود از سمت چپ بدون در نظر گرفتن این نوع منحصر به فرد مجموعه ای از شرایط است که جنبه های روانی آماده شدن برای یک فصل و چگونه است که به وضوح مختل شده است. بنابراین مقدار زیادی از آن است که نه فقط در تمرینات بلکه ذهنی, عاطفی, روانی, کمک به همه در ادامه کار خود را از طریق تجارب مختلف.

“این یک سال سختی برای شروع برای تعدادی از دلایل برای سازمان ما در خصوص” اضافه شده فیشر ساخت توجه داشته باشید از توجهی تاثیر کوبه برایانت از مرگ در ماه ژانویه است. “و در شهر لس آنجلس و همچنین با این بیماری همه گیر. بنابراین ما احساس می کنیم که مسئولیت خود را به مطمئن شوید که ما در بالا از آن بازیکنان ما هستند — ذهنی, عاطفی, روانی, روحی — مطمئن شوید که وجود دارد این است که برخی از تعادل وجود دارد و آن را نه فقط پرتاب تمرینات در آنها تنها.”

فیشر گفت که او فکر می کند که حوادث اخیر — از جمله COVID-19 شیوع است که شخصا تحت تاثیر قرار جرقه گارد سیدنی Wiese که فیشر گزارش شده است “به خوبی انجام می دهند و احساس به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است” پس از آزمایش مثبت برای این بیماری — قرار دادن فصل گذشته ترش در چشم انداز.

فیشر گفت: او شده است در ارتباط با ستاره Candace پارکر کسی که با او بحث برانگیز benched برای همه اما 11 دقیقه در پایان فصل از دست دادن. پارکر در میان جرقه بازیکنان خواست برای ورودی به عنوان تیم پیمایش رایگان آژانس فیشر گفت.

“من فکر می کنم چشم انداز ما برای بسیاری از دلایل تغییر داده شده است شروع با از دست دادن کوبه و Gianna (Bryant) و دیگر مسافران در هلیکوپتر که روز” فیشر گفت. “فکر کردن در مورد کوبه زندگی میراث و کمی در آن به معنی در چیزهایی که ما احساس ناراحت کننده در زمان های مختلف شما می توانید نگه دارید و بر روی آن چیزهایی است. شما باید برای نگه داشتن در حال حرکت است. و من فکر می کنم که چه Candace شده است قادر به انجام آنچه که من قادر به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de