با vaping دستگاه که شبیه به رژ لب و یا یک ساعت مچی مقامات بحث در مورد چگونه به صحبت کردن با نوجوانان در مورد خطرات

با vaping دستگاه های طراحی شده به مانند رژ لب و یا یک سازمان دیده بان جوان مردم پیدا کردن آن را آسان تر برای مخفی کردن آنچه که آنها انجام می دهند مقامات روز دوشنبه گفت:.

و به عنوان بیشتر نوجوانان vaping آنها کم اهمیت جلوه دادن خطرات به گفته کارشناسان در شرق مترو پیشگیری از جرم ائتلاف فروم.

در گروه های تمرکز با جوانان در شرق مترو و جوامع روستایی “ما می خواستیم برای رسیدن به پایین چرا بچه ها که هرگز نمی خواهد انتخاب کنید تا یک سیگار بود انجام این کار?,” گفت: Elyse Levine کمتر مدیر اجرایی توتون و تنباکو-رایگان داد.

در طوفان مغزی در مورد کلمه “vaping” گی “می دانستم که آن را به حال نیکوتین اما که نمی faze آنها” Levine کمتر گفت. “… اما هنگامی که آن را به کلمه ‘سیگار’ همیشه وجود دارد یک انفجار از کلمات منفی و آنها می دانند که … سیگار شما را می کشد.”

این ائتلاف که میزبان سالانه انجمن متمرکز روز دوشنبه در vaping زیرا این نگرانی روز افزون و در ذهن پدر و مادر با توجه به اعضای گروه. حدود 160 نفر حضور داشتند به نمایندگی از زمینه های اجرای قانون مدارس دولتی و دیگران کار کردن با جوانان است.

E-سیگار با استفاده از تقریبا دو برابر در میان کلاس هشتم از سال 2016 تا 2019 و یکی در چهار 11th کلاس شد و با استفاده از آنها با توجه به سوتا بررسی. شده اند وجود دارد صدمات و مرگ و میر مرتبط با vaping در مینه سوتا است.

“هیچ یک از ما تا اینجا بر این باورند که ما قصد داریم برای حل مشکلات جهان به خصوص این موضوع خاص با توجه به افزایش مجازات در کودکان و نوجوانان” گفت: Ramsey County وکیل جان Choi به او پیوست و با اجرای قانون دیگر رهبران. “آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد افزایش مکالمات است که اتفاق می افتد در مدارس و سپس مداخلات.”

مینه سوتا قانون گذاران با توجه به صورتحساب خواهد بود که افزایش حداقل سن 21 برای خرید توتون و تنباکو و بیشتر محدود کردن فروش محصولات توتون و تنباکو طعم دار. در میان بسیاری از انواع vaping طعم هندوانه و کرون ماهی.

“این محصولات به بازار عرضه شوند به بچه ها گفت:” داکوتای شهرستان دادستان جیمز Backstrom. “آنها در حال عرضه شده توسط شرکت های که در حال ساخت سود. ما قانونگذاران فدرال ما کنگره آنها نیاز به انجام کاری درباره آن. ما نیاز به کار با هم به انجام این کار است. این است که بی ضرر نیست.”

صحبت کردن با افراد جوان

توتون و تنباکو-رایگان داد برجسته پیشنهادات مورد بحث با نوجوانان در مورد vaping:

  • صحبت کردن با نوجوانان در آنها.
  • سکس بزرگسالان به عنوان متحدان و نه سخنرانی.
  • شروع به کوچک بحث های گروهی برای به اشتراک گذاشتن حقایق در مورد vaping.
  • درخواست برای ایده های خود و تعامل با آنها را به عنوان بخشی از راه حل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de