با کروناویروس اوج عقب رانده چه خواهد تابستان در مینه سوتا نگاه مانند?

به نظر می رسد غیر قابل تصور حتی در مورد فکر می کنم, اما ما می تواند در تابستان با هیچ کنسرت و جشنواره و یا رویدادهای ورزشی برای شرکت ؟ تابستان عمدتا صرف داخل ؟

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تمدید اقامت خود را در خانه سفارش به مه 4 در روز چهارشنبه و در انجام این کار Walz گفت Minnesotans انجام داده اند چنین موثر کار داخل خانه ماندن و اجتماعی فاصله که دولت در اوج تعداد COVID-19 موارد است که در حال حاضر انتظار می رود در ماه های تابستان.

که یک توسعه مثبت این یعنی بیمارستان ها بهتر خواهد بود مجهز به مقابله با هجوم بیماران. اما به چه معنی است برای تابستان ؟

“این رفتن به یک نمونه تابستان” Walz گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

شهرهای دوقلو دیده می شود یک زن و شوهر از آب و هوای خوب روز به تازگی و به عنوان یک نتیجه بیشتر مردم خارج است. اما با آن, Minnesota Department of کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: بسیاری از رفتارهای شخصی و بهداشت تغییرات باید نگه داشته شود تا برای مدت زمان طولانی.

“ما دریغ بگو: بیایید فقط انصراف از تابستان” اما من فکر می کنم ما باید دوباره یاد بگیرند که چگونه همه چیز پیشرفت و هوشمند در مورد برخی از اجتماعی فاصله استراتژی … فقط در ذهن نگه داشتن ارزش تلاش برای حفظ بیشتر اجتماعی فاصله از ما به طور معمول” مالکوم گفت.

سنگ طاق پل جشنواره به تازگی منتقل شده و دور از پدر روز آخر هفته به اواخر ماه سپتامبر. هنر-یک-غلغله می گذرد مجازی. کلیسای بلوک های برنامه ریزی شده برای ماه جولای نظارت بر وضعیت در حال انجام. به عنوان برای تابستان بزرگترین حزب نمایشگاه ایالتی مینه سوتا, آماده سازی همچنان به عنوان مقامات نظارت بر دستورات از مقامات بهداشت.

ماه گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قرار داده شدید و محدودیت در اندازه تجمعات عمومی تا زمانی که ممکن است 10. در حالی که می تواند تمدید, لیگ اصلی بیس بال است گفته است که با پیروی از این دستور ساخت آن را به احتمال زیاد است که در تابستان بیس بال بازی در هدف زمینه نمی توان در جدول در هر زمان به زودی.

“حتی در هوای محیط ما واقعا می خواهید به بسیار مراقب باشید با خوشه بندی در گروه و نداشتن پیکنیک خانواده که در آن همه ما در حال بغل کردن. تا آنجا که ما غریزه … ما هنوز هم باید مراقب باشید در آن محیط” مالکوم گفت.

به عنوان برای سفر به کابین یا lakehouses, Walz هشدار داد در برابر رانندگی تا شمال و overrunning شهرهای کوچکتر که کمتر از ظرفیت خود در بیمارستان.

“کسانی که مردمی هستند و درخواست ما لطفا. طنز از این است که آنها واقعا مثل ما رفتن وجود دارد هر سال دیگر و (صرف) پول وجود دارد و ساختمان اقتصاد اما در حال حاضر آنها می دانند که به خوبی به اندازه کافی که چه اتفاقی می افتد که دو یا سه مورد در یک روستایی در بیمارستان است به اندازه کافی برای پایمال کردن یک وضعیت” Walz گفت.

یک خرید اینترنتی اثر او گفت که می تواند بیشتر مردم ازدحام در اطراف دریاچه میننتنکا برای مثال اگر آنها قادر به گسترش در سراسر کشور مانند طبیعی است.

“ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد آن و ما قصد داریم با هم کار کنند و من فقط نگه داشتن یاد Minnesotans که این نبوده است قبل از انجام, بنابراین ما در حال یادگیری گوش دادن و هوشمند بودن در مورد آن” Walz گفت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im