با افزایش رژه لغو خواهد رز باول هنوز هم می شود بازی کرد ؟

رژه رفتن نیست اما این بازی هنوز هم ممکن است.

روز چهارشنبه اعلام شد که افزایش رژه لغو شده است برای این که فصل تعطیلات با توجه به گسترش coronavirus. آن را نشانه اولین روز سال نو جشن لغو شده است پس از سال 1942 که بلافاصله پس از حمله به پرل هاربر.

اما در حال حاضر, رز باول بازی است که هنوز هم به جای برنامه ریزی شده در سال جدید روز مسابقات گل رز, مدیر اجرایی, David Eads توضیح داد.

در حالی که این مسابقات از گل رز میزبان هر دو گل رز رژه و پس از آن بازی کاسه تصمیم در بازی رز باول وابسته است یا نه وجود دارد یک فصل فوتبال.

“رز باول بازی برگزار خواهد شد و اگر ما قادر به آن را نگه دارید و اگر وجود دارد, دانشکده فوتبال” Eads گفت. “ما بسیار امیدوار است که وجود خواهد داشت کالج فوتبال این سال است. … آنچه که به نظر می رسد هنوز هم مشخص شود.”

آینده رز کاسه خواهد بود نه جلسه سنتی بین Pac-12 و ده قهرمانان; بلکه این جشنواره برنامه ریزی شده است به یک ملی نیمه نهایی در کالج فوتبال حذفی.

رز باول بازی انجام شده هر سال از سال 1916. زمانی که رز رژه لغو شد در سال 1942 بازی نقل مکان کرد و در سراسر کشور به دورهام کارولینای شمالی که در آن سال.

اما وضعیت فوتبال کالج فصل پاییز باقی مانده است تا در هوا. هفته گذشته Pac-12 و بزرگ ده هم اعلام کرد قصد دارد برای بازی در یک کنفرانس-تنها برنامه به عنوان تلاش برای کاهش خطر ابتلا در میان همه گیر. چند FCS کنفرانس همچنین اعلام کرد که آنها را نگه دارید و ورزش در طول فصل پاییز به جای امید بستن به طور بالقوه برای بهار.

وجود دارد باقی می ماند که شانس کالج فصل فوتبال به عنوان یک کل حرکت خواهد کرد به بهار و سخنگوی رز باول گفت: “ما همچنان به همکاری با شرکای ما در CFP خواهد شد و کار به جای هر برنامه امکان تغییرات در فوتبال کالج فصل است.

نویسنده کارکنان Bradley Bermont کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de