با آموزش از راه دور به یک لرزان شروع الاییواسدی تماس برای کمک

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

در خانه های سراسر لس آنجلس, جدید کروناویروس همه گیر است و بسیاری از والدین clambering به منظور تسهیل صفحه اصلی آموزش برای کودکان خود را در حالی که آنها تعادل کار و یا نوظهور بیکاری اما آن نشده است صاف-رفتن.

تنها چند روز پس از معلمان بودند به کارگردانی ارسال دانش آموزان خانه با دو هفته از مدرسه بعضی از آنها درخواست صبر از خانواده های آنها به عنوان کمک به دانش آموزان برای ورود به سیستم مدیریت آموزش, سیستم عامل یا نرم افزار ویدئو کنفرانس ابزار.

 • الاییواسدی کارکنان کیمبرلی Alegria, Marcela Navarrete و Citlali نوا رها کردن وعده های غذایی در پشت یک وانت در الاییواسدی ‘گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • وعده های غذایی در یک الاییواسدی را گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Zasha Salazar, 15 و برادرش اندرو, 12, بلند کردن وعده های غذایی در یک الاییواسدی را گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • صلیب سرخ داوطلب شارون کانگ و الاییواسدی کارکنان کیمبرلی Alegria و Citlali نوا آوردن غذا به پشت یک وسیله نقلیه در الاییواسدی ‘گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • کارلوس گارسیا کودکان نگاه کردن به عقب از وسیله نقلیه خود را پس از دریافت وعده های غذایی از الاییواسدی ‘گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • صلیب سرخ داوطلبان و الاییواسدی کارکنان دست از وعده های غذایی در یک الاییواسدی را گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • ماریا Aldaco و فرزندان او Zasha Salazar, 15 و اندرو Salazar, 12, بلند کردن وعده های غذایی در یک الاییواسدی را گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • وعده های غذایی در یک الاییواسدی را گرفتن و رفتن’ مرکز در ون نویس دبیرستان در چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

پس از L. A. یکپارچه مدارس بسته در تلاش برای مانع گسترش گسترش جدید coronavirus معلمان اذعان انتقال به آموزش از راه دور شده است و یک کیسه مخلوط به عنوان منطقه تصدیق به ایجاد آنلاین ترم و هماهنگ کردن دانش آموز برای رفتن به وعده های غذایی.

سرپرست Austin Beutner در ضمن راه اندازی یک منطقه خیریه برای رسیدن به اهدا کنندگان خصوصی و پایه با یک درخواست برای کمک به آسیب پذیر ترین آن دانش آموزان است.

“ما در خدمت بالا نیاز جمعیت و بخشی از قادر بودن به آنها خدمت می کنند در این زمان فوق العاده ای در پیدا کردن منابع یک نیاز به انجام است که” Beutner گفت: در مورد صندوق جدید به نام L. A. دانشجویان بیشتر نیاز دارند که در حال حاضر دارای یک صفحه را در منطقه سایت که در آن افراد می تواند کمک.

“من زخم در گفتگو با یک زن و شوهر از پایه از جمله پریتزکر در آخر هفته گذشته و او گفت:” ما می خواهم برای کمک به.’ این بحران ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای مردمی مثل تونی پریتزکر (وارث هایت هتل فورچون) به مرحله و بگو: “سلام ما در مورد مراقبت از آموزش و پرورش عمومی.'”

اهدا کنندگان تا کنون شامل آنتونی و جین پریتزکر خانواده بنیاد بالمر و ریچارد Lovett, رئيس جمهور از هنرمندان خلاق آژانس در 250.000 دلار در هر. بازیگر Matthew McConaughey و هنرمندان خلاق آژانس نیز متعهد به کمک.

Beutner که به مدت طولانی صحبت در مورد کمبود بشردوستانه مشارکت در الاییواسدی با وجود اینکه خانه را به یک شهر با چنین غلظت بالایی از ثروت و گفت: این بودجه استفاده می شود برای وعده غذایی روزانه توزیع و ارائه به دستگاه های دیجیتال و دیگر منابع برای آموزش از راه دور در طول COVID-19-باعث بسته شدن.

L. A. متحد که در آن 80 درصد از 600,000 دانش آموزان کم درآمد است که قطعا یک منطقه در خدمت خانواده ها در نیاز به بازدید بحران. برخی از 17,000 از آن دانش آموزان بی خانمان هستند و 24,000 باید در حد متوسط به معلولیت های شدید با توجه به منطقه و ارقام.

بین چهارشنبه و پنج شنبه در برخی از 60 مدرسه در سایت در سراسر منطقه بیش از 130,000 صبحانه و ناهار وعده های غذایی خدمت کرده بودند — تعدادی انتظار می رود به رشد به عنوان تعطیلی ادامه خواهد داد.

چند روز گذشته دیده اند تحولات عظیم در آینده کالیفرنیا مدارس از جمله یک هشدار از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که خاموش شدن ناگهانی ممکن است از طریق مانده از این سال تحصیلی. او همچنین با صدور یک فرمان اجرایی روز شنبه به لغو ایالت تست های استاندارد در این سال است.

سرپرست Beutner گفت: او را شماره یک به روز رسانی در تعطیلی و آموزش از راه دور تلاش در روز دوشنبه. در ضمن میان دولت و شهرستان-دستور داد “در خانه ماندن” بخشنامه صادر شده پنج شنبه, تمام 60 گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز توسط لس آنجلس متحد باز خواهد شد در جمعه 20 مارس. سفارشات اجازه می دهد تا خدمات ضروری مانند مواد غذایی مراکز به باز باقی می ماند.

کسب و کار را به شدت به ارائه پهنای باند دسترسی و برنامه نویسی برای دانش آموزان در تلویزیون و در عین حال بسیاری از مربیان را توصیف زمان آموزش از راه دور وضعیت متناقض و محزون می خوانی ناکافی آنها به عنوان مقابله با شیب دار آنلاین آموزش منحنی یادگیری.

“این یک فاجعه برای همه از جمله ما معلمان” معلم نانسی مادرید در Winnetka Avenue Elementary نوشت: در Facebook پست در دولت آموزش از راه دور. “این تنها در هفته اول. بچه ها نیز نیاز به تنظیم به عنوان ما. من زوم (ویدئو کنفرانس) با دانش آموزان و ایده آل نیست. ما هنوز در تلاش برای آن را کشف کردن. آن بهتر خواهد بود!”

دانش آموزان با تکالیف بسته و تعدادی از لپ تاپ ها و تبلت ها رفته اند با دانش آموزان برای برقراری ارتباط با معلمان با استفاده از آموزش آنلاین سیستم مدیریت به نام Schoology. برخی از معلمان می گویند که آنها در حال تلاش برای استفاده از زوم یا گوگل کنفرانس.

L. A. متحد تخمین زده است که 50 درصد از دانش آموزان فاقد ابزارهای دیجیتال مانند کامپیوتر و یا قرص خود را برای شرکت در آنلاین برنامه درسی و 25 درصد از خانواده های فاقد دسترسی به اینترنت در خانه. درخواست به منطقه برای تعدادی از دستگاه های صادر شده برای دانشجویان بدون جواب رفت.

اما به عنوان موارد COVID-19 — گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید — صعود به عنوان تست های بیشتر و از دست دادن شغل کوه, سوال در مورد چگونه مدارس در حال رفتن به تدریس این منطقه بسیاری از زبان آموزان و دانش آموزان با ناتوانی تبدیل شده اند و حتی بیشتر با فشار دادن.

سابق منطقه عضو هیئت مدیره دیوید Tokovsky به نام آموزش از راه دور وضعیت نه فقط در L. A. متحد اما چنین همسایه و منطقه به عنوان Burbank گلندیل و سانتا کلاریتا, “احساساتی است.”

“این ظالمانه است. اگر شما نگاهی به AP معلمان شاید یک دانشجو که برای معلم چگونه به استفاده از زوم. و واقعا برخی از معلمان اختصاص داده شده در حال انجام کار خود است,” او گفت:. “اما بسیاری از آنها در حال رفتن به می گویند, ‘چگونه می توانم آموزش اگر تمام دانش آموزان در خانه؟’ آنها در گرفتن پرداخت برای ماندن خانه از طریق ژوئن.”

به عنوان یکی از مربیان خوش شانس با برخی از 70 درصد از دانش آموزان خود را در خانه با استفاده از یک Chromebook کنگا پارک معلم دبیرستان شانون Higgins-Tobar تا به حال بیشتر تجربه مثبت. بسیاری از دانش آموزان در حال مقابله با بی نظمی بین کلاس و معلمان او گفت: اما آموزش از راه دور است آسان تر و کارآمد تر از هر روز.

“من فکر می کنم بیشتر و بیشتر معلمان در ابتلا به استفاده از چیزهایی مانند زوم. همه ما در حال یادگیری از یکدیگر,” او گفت:. “من حساس در همه, و من آن را انجام می دهند. و در حال حاضر که ما در حال رفتن به انجام این کار برای بیش از دو هفته من فکر می کنم ما را ببینید سرپرست direct admin به ما را به ارائه برخی از نوع از برنامه درسی است.”

سحر همیلتون یک پدر و مادر از یک سوم دانش آموز کلاس با معلولیت شدید در صدای سنج ایجاد کردن, موسسه وابسته به مدرسه منشور در وودلند هیلز گفت: او می داند که وجود خواهد داشت سکندری بلوک به عنوان معلمان و دانش آموزان و خانواده ها همه چیز شکل. حتی با آموزش از راه دور میله میله برای شروع در مدرسه در هفته آینده, طرح درس خانه فرستاده شده اند آهسته رفتن.

“حتی فقط در چند روز اول من متوجه شدم که من نیاز به پایین تر از انتظارات من و نه خودم انتظار برای دریافت به عنوان بسیاری انجام می شود که معلمان و درمانگران انجام شد و در مدرسه” او گفت:.

“این را به چیزی بزرگ است کم کردن سرعت و انجام بهترین من می توانم از آنجا که ما نیز باید برای مراقبت از خودمان را بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>