با دسترسی به خانه های تلقی یک بیماری همه گیر دوران خطر ویژه نیازهای پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با مهلت خدمات مراقبت

مراقبت از مهلت می دهد پدر و مادر با نیازهای ویژه کودکان فرصتی برای استراحت. این سرویس مهم است که مراکز منطقه ای در سراسر کالیفرنیا هماهنگی از طریق سازمان به ارائه پدر و مادر با پشتیبانی برای نظارت بر کودکان خود را برای چند ساعت در هفته است. آن را می دهد پدر و مادر فرصتی برای رفتن به خرید مواد غذایی اجرا errands صرف زمان خود را با دیگر کودکان ناهار و یا گرفتن یک فنجان قهوه با یک دوست و یا چرت زدن.

  • پرستون Lingbloom, 19, است یک دانشجو در والنسیا دبیرستان و زندگی با خانواده اش در کستیک. حسن نیت ارائه میدهد از لورا Lingbloom

  • پرستون Lingbloom, 19 و مادر لورا زندگی در کستیک. پرستون حضور والنسیا در سانتا کلاریتا. حسن نیت ارائه میدهد از لورا Lingbloom

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

برخی از والدین با این حال سوال اگر آنها باید ادامه مهلت سرویس در طول شیوع کروناویروس. آن را یک ایده خوب برای کسی که بازدید از خانه خود را به طور منظم ؟ آنها قادر به درخواست افزایش مهلت ساعت ؟ باید از آنها استفاده کمتر از ساعت? آیا ممکن است یک دوست یا عضو خانواده ارائه مهلت مراقبت به جای استفاده از کارکنان سازمان فراهم شده است ؟

راشل Villanueva, یک مادر دو زندگی می کند که در سانتا کلاریتا است a 10-year-old son مبتلا به اوتیسم. او استفاده کرده است مهلت مراقبت در گذشته اما استفاده از این سرویس در حال حاضر. او با توجه به شروع دوباره آن را, اما او تا به رزرو در مورد پیدا کردن فرد مناسب برای گاوین پسرش به خصوص در وسط یک بیماری همه گیر. او گفت که او به رسمیت می شناسد مطالبات نیاز به نظارت بر پسر او تقریبا به طور مداوم می تواند طاقت فرسا و خسته کننده و با داشتن حمایت اضافی به او کمک خواهد کرد بهبود سلامت روانی ،

“من تا به حال مشکل پیدا کردن کسی است که متناسب با خانواده ما و ساعت” راشل بیانوبا گفت. “شخصیت و اعتماد کلیدی هستند و شما می خواهید به اعتماد که فرد با فرزند خود را. من می توانم بگویم این است که رفتن به پوشیدن من به عنوان یک پدر و مادر است. شما مجبور به پرداخت توجه به نیازهای خاص خود را فرزند تقریبا 24/7. پسر من را دوست دارد به جویدن همه چیز. آنچه که او با قرار دادن خود ، من به تماشای او.”

راشل بیانوبا گفت: یک روز هنگامی که او در خانه با پسرش در طول coronavirus همه گیر گاوین در بر داشت برخی از تخم مرغ آب پز در خانواده یخچال و فریزر. او آنها را خارج از یخچال و ترک همه آنها را باز قبل از او را دیدم آنچه که او انجام شده بود. او گفت: با داشتن حمایت اضافی در خانه کمک خواهد کرد که جلوگیری از حوادث مانند آنهایی که با تخم مرغ آب پز.

“شما باید به طور مداوم می دانید که در آن آنها و آنچه که آنها در حال انجام,” او گفت:. “این تخلیه ذهنی بر پدر و مادر است.”

اموزش Janka مدیر اجرایی شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای گفت: مهلت مراقبت مداوم برای مشتریان در منطقه خود مرکز خدمت می کند. شده اند وجود دارد درخواست برای ساعت های اضافی و مرکز منطقه ای بوده است, همکاری با آژانس برای پاسخگویی به کسانی که درخواست.

“یکی از گزینه های است که یک عضو خانواده است که باعث می شود مهلت و یا کمک های شخصی بسیار موفق است که فرد می توانید استخدام کسی است که به آنها شناخته شده مانند یک همسایه یا یکی از اعضای خانواده که باعث می شود که خدمات بیشتر به راحتی در دسترس به آنها” Janka گفت. “این افراد که شناخته شده به خانواده و در ادامه به یک منبع است که ما مصرف کنندگان و خانواده ها تمایل و ما در حال ارائه آن است.”

لورا Lingbloom یک مادر از سه جوان که زندگی در کستیک. او پسر, Preston 19 ساله دانشجو در والنسیا دبیرستان و ژنتیکی کروموزوم نقص است.

لورا مادر و زندگی با خانواده اش و با این نسخهها کار به عنوان پرستون را کارگر مهلت سه روز در هفته به مدت 48 ساعت در ماه به عنوان یک سرویس از طریق یک آژانس در هماهنگی با مرکز منطقه ای. مادر او نیز با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار برای یک زن مبتلا به آلزایمر که حضور خود را در کلیسا.

Lingbloom خواست بیشتر ساعت مهلت برای مراقبت از پسرش و تصویب شد به مدت 50 ساعت در ماه است.

“این بستگی دارد که چگونه سخت شما را در مبارزه با” او گفت:.

کیم Rolfes معاون مدیر و مدیر ارشد امور مالی برای شمال لس آنجلس مرکز منطقه ای گفت: تقاضا برای مراقبت از مهلت افزایش یافته است.

“ما مهلت سازمان در ادامه به مهلت ارائه خدمات به خانواده” Rolfes گفت. “ما دیده می شود خانواده ها با نیاز به افزایش ساعت مهلت ساعت. که یک سرویس است که همچنان ادامه دارد به تحویل داده می شود در فرد است.”

راشل بیانوبا گفت که او در حال همکاری با یک شرکت از طریق مرکز منطقه ای برای پیدا کردن کسی که به ارائه مهلت برای مراقبت از او, اما او تمایلی به شروع سرویس. او به تعدادی از سوالات او می خواهد به حل و فصل قبل از او رزومه مهلت مراقبت.

“داشتن شخص دیگری در خانه است که من نمی دانم آنها چه کسانی هستند. آنها با در نظر گرفتن این به طور جدی ؟ آنها نه ؟ چگونه بسیاری از خانه های دیگر هستند ؟ چه چیزی می تواند آنها را به خانه من؟”

علاوه بر این روند به درخواست مهلت مراقبت بسیار وقت گیر و گاهی اوقات طول می کشد هفته به شروع. می توان آن را یکی دیگر از کار خسته کننده برای پدر و مادر از کودکان نیازهای ویژه.

“این همیشه یک روند با هر چیزی با نیازهای ویژه,” او گفت:. “شما باید برای پر کردن خیلی کاغذ بازی و پرش از طریق بسیاری از hoops و سپس rejump از طریق برخی از کسانی که hoops گاهی اوقات به دلیل چیزی رو از دست داده.”

او همچنین با توجه به چگونه بسیاری از ساعت مهلت مراقبت از او باید درخواست و اگر او را هیچ کنترل بیش از است که فراهم می کند مراقبت از مهلت.

“ما تا به حال آن را برای مدت طولانی. من فقط به یاد داشته باشید وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که شما باید به درستی انجام و رفتن را از طریق بسیاری از خطوط از مردم است. اما آن را به خوبی کار می کرد برای ما,” او گفت:. “من فقط تعجب اگر آنها را به پدر و مادر بیشتر ساعت پس از آنها خواهد بود با بچه های خود را بیشتر. من می خواهم کسی را در اینجا و می تواند به من اعتماد آنها را با فرزند من? که فرار از سر من روز دیگر. آیا من می دانم که کسی که از یک کار که من اعتماد است که می تواند در اینجا و به من کمک کند با پسر من?”

پیدا کردن کسی است که آشنا با این خانواده یک گزینه است برای پدر و مادر که می خواهید مهلت مراقبت برای کودکان نیازهای ویژه. Rolfes گفت: مرکز منطقه ای کار می کند با پدر و مادر برای پیدا کردن بهترین جا ممکن است.

“یکی از گزینه های است که یک عضو خانواده است که باعث می شود مهلت و یا کمک های شخصی بسیار موفق است که فرد می توانید استخدام کسی است که به آنها شناخته شده مانند یک همسایه یا یکی از اعضای خانواده که باعث می شود که خدمات بیشتر به راحتی در دسترس به آنها” Rolfes گفت. “این افراد که شناخته شده به خانواده و در ادامه به یک منبع است که ما مصرف کنندگان و خانواده ها تمایل و ما در حال ارائه آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر