ویسکانسین: رژیم صهیونیستی است. تونی Evers منتشر معیار برای بازگشایی میان coronavirus

MADISON, Wis. — رژیم صهیونیستی. تونی Evers صدور یک فرمان دوشنبه هجی کردن معیار است که باید قبل از ملاقات مدارس و کسب و کار می تواند بازگشایی در دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح پیش بینی مرحله به مرحله بازگشایی مجدد باعث از 14 روز کاهش مثبت COVID-19 موارد همراه با پیشرفت در تقویت تست ردیابی و ردیابی این بیماری همه گیر و دستیابی بیشتر تجهیزات حفاظتی برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که کسب و کار قادر خواهد بود برای شروع به بازگشایی اساس این طرح که تا حد زیادی آینه دستورالعمل های فدرال در هفته گذشته منتشر شد.

“واضح است که اگر ما می تواند آن را انجام دهد فردا ما را به انجام آن فردا” گفت: Evers. “این ویروس هرگز به ما داده یک جدول زمانی. … هیچ می خواهد به بازگشایی اقتصاد ما تا آنجا که من انجام دهد.”

Evers اعلام کرد این طرح در حال رشد در میان انتقاد از کسب و کار جمهوری خواه officeholders و ساکنان که در تظاهرات سازمان یافته با این استدلال که دولت باید شروع به باز شدن زودتر از 26 ماه مه به تازگی گسترش یافته اقامت در خانه سفارش نیاز به. میخانه لیگ ویسکانسین به نام برای بازگشایی, میله, رستوران و شام باشگاه شروع ممکن است 1.

Evers بدبین بود از کافه ها و رستوران ها باز توسط مه 1 آن را “دشوار ردیف به کج بیل زدن.”

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: آنها با توجه به پر کردن طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از گسترش امن تر-در-خانه سفارش. طرح Evers دوشنبه منتشر شد دارای یک بند است که می گوید اگر هر یک بخشی از آن را زده و دیگران را در اثر باقی می ماند. که می تواند مهم است اگر دعوی نتایج در هر یک از بخش سفارش در حال بازگشت.

“من jazzed و امیدوار در مورد این طرح” Evers گفت. “این طرح یک جنگ تمام بر روی این ویروس است.”

اما حزب جمهوری خواه در کنگره جان Nygren co-صندلی قوه مقننه بودجه کمیته گفت: طرح “نتواند علامت و نشانی از هیچ چیز به سهولت اذهان و قلب هزاران نفر از بیکار Wisconsinites.”

جمهوری خواه مجلس سخنران رابین Vos گفت: Evers برنامه باعث می شود آن را سخت تر برای دوباره باز دولت ،

“این معیار برای بازگشایی آنها موانع” Vos گفت.

بر اساس این طرح وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی را تعیین خواهد کرد زمانی که آن را مناسب برای پیشرفت را به هر یک از سه فاز از بازگشایی. در علاوه بر این به دیدن 14 روز کاهش موارد مثبت به عنوان یک درصد از کل تست شده وجود دارد نیز باید پیشرفت در افزایش تست; ردیابی کسانی که آلوده می شوند; ردیابی این بیماری همه گیر; دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت از سلامت و ایمنی عمومی سازمان و حصول اطمینان از مراقبت های بهداشتی و امکانات باید ظرفیت برای افزایش.

دولت حدود 150 نفر ردیابی کردن کسانی که تا به حال تماس با کسی که تست مثبت گفت: وزارت بهداشت, خدمات, منشی, Andrea نخل. این طرح خواستار استخدام اضافی 1,000 مردم را به انجام این قرارداد ردیابی کار می کنند.

ویسکانسین افزایش یافته خود را تست ظرفیت از دو آزمایشگاه پردازش چند صد تست یک روز به 36 آزمایشگاه پردازش بیش از 7,500 آزمون روزانه است. طرح مجموعه هدف از انجام 12,000 آزمون در روز و در مورد 85,000 یک هفته.

تحت اولین مرحله مجالس به 10 نفر اجازه داده می شود, K-12 مدرسه می تواند رزومه فرد در عملیات تنظیمات مراقبت از کودکان می تواند رزومه کامل عملیات ها و رستوران ها می تواند بازگشایی اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

تحت مرحله دوم, تجمع جمعی از به 50 نفر خواهد بود مجاز کالج ها و دانشگاه ها می تواند سر کلاس های حضوری و میله ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری می تواند بازگشایی شده است.

تحت مرحله سوم تمام فعالیت های کسب و کار و گردهمایی خواهد رزومه با حداقل اقدامات پیشگیرانه.

دکتر رایان Westergaard دولت افسر ارشد پزشکی برای بیماری های عفونی گفت: تعداد موارد جدید بوده و نسبتا مسطح در دو هفته گذشته.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. تا به امروز 230 نفر فوت کرده اند در ویسکانسین و تقریبا 4,500 آزمایش مثبت است.

هیچ نشانه ای وجود دارد و در عین حال از افزایش موارد از 7 آوریل انتخابات به عنوان برخی از ترس پالم گفت.

وجود دارد شیوع موارد در JBS Packerland گوشت پردازش گیاه در خلیج سبز. Brown County Health Department تد سخنگو پرتاب گفت: تعداد دقیق موارد در کارخانه که حدود 800 نفر نبود شناخته شده و آن را تعطیل تولید.

دولت ارسال در حدود 2200 تست مجموعه منابع به Green Bay به کمک آزمون کارگران در کارخانه.

JBS ایالات متحده آمریکا سخنگوی کامرون Bruett با صدور بیانیه ای که مراجعه نمی به طور خاص به خلیج سبز, گیاه, اما گفت که این شرکت “نمی خواهد کار یک مرکز اگر ما باور نمی کنم آن را بی خطر است و یا اگر غيبت سطوح در نتیجه ناتوانی ما با خیال راحت به کار گیرند.”

این ویروس منجر به تعطیل از گوشت فرآوری گیاهان در جاهای دیگر از جمله یک JBS تسهیلات در کشور همسایه مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de