برندگان و بازندگان از نوادا قفقاز

Image

جان Locher / AP

مردم راه رفتن در نزدیکی پاریس لاس وگاس, سایت دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری, چهار شنبه, فوریه. 19, 2020, در لاس وگاس.

برندگان بزرگ هفته گذشته نوادا قفقاز بودند و از سوی دیگر ، برنی ساندرز, لاتینی و رای دهندگان جوان و لاس وگاس. بزرگترین بازنده در کنار نامزد در پایان با نمایندگان شد و قفقاز به عنوان یک سیستم رای گیری و میانه دموکراتیک صاحب نظران سیاسی.

ساندرز چپ نقره دولت به عنوان روشن جلو-دونده برای نامزدی حزب دموکرات را یک حقیقت ناراحت کننده برای برخی از اعضای رسانه ها و حزب ایجاد.

در حالی که نوادا قفقاز بودند به مراتب بهتر اداره از آیووا وجود دارد برخی از سکسکه در ادغام رای اولیه با روز از جلسه رای. نوادا دولت حزب دموکرات که زد قفقاز, هوشمندانه hedged آن شرط و آگاهانه رسانه ها که نتایج خواهد بود آهسته که روند و ممکن است تا روز بعد. خوشبختانه ورود نظرسنجی از اوایل قفقاز فعال شبکه به اعلام برنده فقط با یک کسری از رای شمارش. رسانه ها در نتیجه تمرکز بیشتر بر نتایج به جای جدا شده رای دهندگان نامزدها اشکالات.

در عین حال هنگامی که در ترکیب با این سال آیووا افتضاح به نظر می رسد قفقاز ممکن است دیده نهایی خود را روز به عنوان وسیله ای برای انتخاب یک نامزد. تجلیل به نوادا دموکرات ها برای باز کردن انجمن فرایند رای گیری اولیه — کمک به 2020 مشارکت به پیش افتادن 2016 ارقام توسط 20,000 آراء بازیگران. اما تسهیل بیشتر رای دهندگان دسترسی نمی تواند غلبه بر این کمبود در انجمن سیستم در مقابل مستقیم اصلی.

نوادا و لاس وگاس در خصوص برنده بزرگ هفته گذشته است. نامزدی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی مسلما با آغاز Feb. 19 بحث است. آیووا و نیوهمپشایر حال نیش زدن در اپل اما نقش آنها در شکل دادن به انتخابات سال 2020 حداقل بود با وجود اینکه برای اولین بار دو کشور برای رای دادن. آیووا بد botched آن قفقاز — طولانی به تاخیر افتاد, نتایج تحت پوشش رسانه ای کاهش هر گونه تاثیر در این مسابقه است. نیوهمپشایر به طور موثر زد اولیه آن, اما رای دهندگان جمعیت وجود دارد منعکس کننده کاهش تکه از رای دهندگان.

آیووا و نیوهمپشایر در حال اکثریت سفید پیری و روستایی تحت سلطه مکان هایی که موفق به نشان دادن تنظیمات به طور فزاینده ای متنوع و جوان و شهری ائتلاف دموکراتیک. دومی توصیف لاس وگاس کاملا یک واقعیت تکرار اغلب توسط هر خروجی رسانه های عمده پوشش نوادا قفقاز.

لاس وگاس دموکراتیک بحث شد پربیننده ترین نامزد فروم در این تاریخ با نزدیک به 20 میلیون بیننده بیش از مخاطبان از جوایز گلدن گلوب (18 میلیون) و نزدیک شدن به بازی 7 سال گذشته جهان سری (23 میلیون دلار). بحث ارائه شده بالا درام با حماسه رویارویی برای اولین بار در زمان ریاست جمهوری مناظره مایک بلومبرگ و الیزابت وارن سناتور.. وارن مبادلات با بلومبرگ و چند کلید بحث لحظات توسط نامزدهای دیگر را منفجر کرد در رسانه های اجتماعی.

بحث پخش شد از اولین بالا-30 مترو — لاس وگاس — به وزن در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. تنها لاس وگاس در میان اوایل حزبی مکان می تواند میزبان چنین رویداد. ببخشید Des Moines شما ارائه نمی وگاس به سبک glitz به قرعه کشی بزرگ ملی مخاطبان است. زندگی می کنند عکس, Des Moines,’ شیرین و مطلوب کوچک افق نمی تواند در رقابت با تصاویری از چراغ چشمک زن در لاس وگاس. شهر افسانه به نظر می رسد در تلویزیون و بسیاری از بینندگان با آن آشنا هستند ،

بیشتر به طور قابل توجهی Des Moines’ و آیووا جمعیت هیچ بازی برای جنوب نوادا در ارائه اولین آزمون واقعی چگونه نامزدهای ریاست جمهوری انجام خواهد شد در بزرگ شهری تحت سلطه Sunbelt نوسان متحده از گرجستان به آریزونا. آینده ما کتاب “آبی مترو قرمز متحده: تغییر شهری/روستایی تقسیم در امریکا نوسان متحده” (موسسه بروکینگز مطبوعات) نشان می دهد که در شهری میشد حومه در Sunbelt مترو مناطق دارای توازن قدرت در انتخاب رئیس جمهور و اکثریت کنترل از آمریکا.

ساندرز امن یک سوم از “تراز اول” (یا خام) رای در نوادا قفقاز. در اولیه خود را 34 درصد از آراء بازیگران خواهد بود کل سهم نشان می دهد که دو سوم از رای دهندگان به حمایت از کاندیداهای دیگر. اما قفقاز متفاوت هستند. ساندرز شد مدیر ذینفع نهایی “تراز” به دست آوردن حمایت های بیشتر از رای دهندگان پشتوانه و غیر عملی نامزدها که برآورده نمی 15% آستانه مورد نیاز در هر جلسه. ساندرز’ به طور گسترده توزیع رای به نوبه خود منجر به او در به دست آوردن نزدیک به نیمی از نمایندگان به عنوان نوادا شهرستان کنوانسیون.

در مقابل معاون رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg به پایان رسید و دور دوم و سوم بود. هر دو نامزد به دست آورد حداقل حمایت بین اولین و آخرین تراز و ترکیب برای فقط یک سوم از شهرستان کنوانسیون نمایندگان.

ساندرز انجام شده به خوبی در میان, نوادا, چند نژادی و قومی حوزه و ساخته شده است متنوع و گسترده ائتلاف. او با به دست آوردن رای دهندگان لاتین به خصوص قابل توجه بود برنده بیش از نیمی از کل آرا. او شده است تخمگذار زمینه را برای گرفتن این جمعیتی از سال 2016 از دست دادن در نوادا به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون. Sanders تیم طراحی و توسعه آنچه در آن نامیده می شوند “فرهنگی صالح” توسعه مدل است که متکی بر استخدام و توانمند سازی محلی Latinos و سرمایه گذاری به شدت در زبان اسپانیایی رسانه ها برای برقراری ارتباط با رای دهندگان در جوامع خود. کمپین ارائه فراگیر پیام برجسته دسترسی به مراقبت های بهداشتی و فرصت های اقتصادی.

ساندرز خود را جشن گرفتند نوادا پیروزی بزرگ و مخاطبان مشتاق در سن آنتونیو عمده مترو با بزرگترین سهم از لاتینی ها در ایالات متحده آمریکا کالیفرنیا (39.5 میلیون) و تگزاس (29 میلیون) خانه را به امریکا دو تا از بزرگترین لاتینی جمعیت (تقریبا 40٪) و هر دو رای در روز سه شنبه در اوایل ماه آینده. و مانند نوادا ترین Latinos در کالیفرنیا و تگزاس هستند مکزیکی, میراث, در مقایسه با, برای مثال, فلوریدا, که در آن بسیاری از اسپانیایی ها می آیند از کارائیب. اگر ساندرز می توانید خود را تکرار نوادا عملکرد با Latinos در پرجمعیت ترین کشور, متحده, او را به دست آوردن بخش قابل ملاحظه از نمایندگان مورد نیاز به امن نامزدی حزب دموکرات در حزب کنوانسیون در این تابستان در میلواکی است.

به عنوان صاحب نظران سیاسی جذب اندازه و دامنه ساندرز’ نوادا برنده برخی از ابراز ترس که خود را چپ و آتش-نام تجاری دستور کار می تواند نزول این حزب در ماه نوامبر. MSNBC کریس ماتیوز در مقایسه ساندرز’ پیروزی به فرانسه تسلیم آلمان در جنگ جهانی دوم است. James Carville معمار بیل کلینتون در سال 1992 ریاست جمهوری پیروزی گفت: افرادی که فکر می کنم ساندرز می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به عنوان “احمق” را به عنوان منکران تغییرات آب و هوا.

بسیاری از صاحب نظران فرض کنیم که ساندرز اتحاد مجازی قفل در نامزدی حزب دموکرات. که خواهد بود درست است — اگر ما صحبت کردن در مورد جمهوری خواه نامزدی. در سال 2016 تهمت شوکه سیاسی جهان تامین امنیت توسط جمهوری خواه نامزدی در شلوغ زمینه از نامزدها. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اولیه ترین مسابقات با کثرت آرا و نه از واقعی اکثریت. در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه و قفقاز در آینده در اولین مسائل بیشتر است زیرا بسیاری از کشورهای اختصاص نمایندگان در “winner-take-بیشتر” و یا “winner-take-all” پایه و اساس.

حزب جمهوری خواه نامزدی مدل متفاوت از دموکراتیک یکی. جمهوری خواهان به دنبال اولیه قطعنامه به مسابقه طراحی و کنوانسیون نماینده تخصیص به امتیاز جلو-دونده. حزب اتخاذ این استراتژی برای به دست آوردن یک مزیت تاکتیکی با داشتن آن presumptive نامزد مشخص در اوایل چرخه. یک نامزد جمهوری خواه پس از آن می تواند استفاده از دوره منتهی به کنوانسیون برای متحد کردن حزب و ساخت یک پایه و اساس برای سقوط مبارزات انتخاباتی.

دموکرات ها اعزام های مختلف نامزدی استراتژی است. به جای سرعت بخشیدن به نامزدی روند مطلوب اولیه front-دونده با یک سیل از نمایندگان این حزب اختصاص نمایندگان به همان نسبت بر اساس “برنده طول می کشد-به اشتراک گذاری” سیستم. این گسترش نامزدی کمپین حتی زمانی که روشن پیشتاز پدیدار می شود. در نظر بگیرید که در سال 2008 باراک اوباما و هیلاری کلینتون به رقابت پرداختند طریق ژوئن مقدماتی. در سال 2016 ساندرز ماند در مسابقه تا تابستان بود و تقریبا به اندازه کافی نمایندگان به مرحله یک معتبر طبقه مبارزه در کنوانسیون.

ساندرز در حال حاضر خود را میبیند در دلخواهی پیشتاز موقعیت به عنوان کارولینای جنوبی — نهایی اوایل نامزدی مسابقه. او تا کنون بالاترین آماری شانس برنده شدن نامزدی حزب دموکرات. اما حتی اگر ساندرز غالب در کارولینای جنوبی و برنده بسیاری از شنبه مسابقه او هنوز هم باید عمل خرد کردن یا اسیاب کردن پیروزی های به دست آوردن یک افزایش سهم باقی مانده نمایندگان با هر پی در پی مسابقه.

اگر ساندرز دچار تزلزل و روشن جایگزین نامزد پدیدار سپس برای اولین بار از سال 1968 دموکرات ها ممکن است میانجیگری سازمان ملل متحد ، در آن صورت ائتلاف می تواند فرم و جایزه نامزدی به نامزد پیشرو در تعداد نماینده یا سازش سیاستمدار که برنده ترین (و یا حتی هر) آرا در مقدماتی.

در حالی که ساندرز به احتمال زیاد بسیاری از نمایندگان مورد نیاز برای تبدیل شدن به حزب نامزد آن دشوار است تصور کنید که او را تکذیب نامزدی حتی اگر او می افتد کمی پایین تر از 1,990 نمایندگان مورد نیاز به پیروزی در اولین انتخابات. اگر ساندرز’ نماینده کل است کوتاه از یک نزدیکی اکثریت سپس او ممکن است مجبور به قبول متوسط بیش همسر در حال اجرا.

صرف نظر از نتیجه یک چیز مطمئن است — نوادا شکل در این سال انتخابات ریاست جمهوری بیش از هر زمان در گذشته است. Nevadans باید دنبال سابق بهداشت ، هری رید پیشنهاد و فشار به اول یا دوم ابتدایی (نه حزبی) در سال 2024.

نوادا به خصوص در لاس وگاس به طور فزاینده ای کوچک از امریکا است. همانطور که می رود, نوادا, بنابراین می رود این کشور است.

رابرت لنگ است Lincy وقف صندلی در امور شهری و مدیر اجرایی بروکینگز کوهستان غرب و Lincy موسسه در UNLV و یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز; David Damore استاد و رئیس بخش علوم سیاسی و غیر ساکن ارشد t

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de