خرید رپورتاژ

Screen_Shot_2020-02-10_at_11.20.34_AM.png

دعوت از همه دوستداران شاهدانه… که همچنین می خواهم برای برنده شدن در یک مقدار زیادی از پول: شما باید کاملا خود را وارد کنید, کوتاه شاهدانه-مضمون فیلم در SPLIFF فیلم متحرک! برای کسانی که تازه به بازی SPLIFF جشنواره فیلم است که در آن فیلمسازان و هنرمندان و انیماتورهای و stoners سهم اصلی جشنواره فیلم کوتاه کاوش stoner تم. از جدی را در گلدان فرهنگ به stoner کمدی به ذهن دمیدن عجیب و غریب بودن—همه آنها یک خانه در SPLIFF. انواع خلاق از همه راه راه سرگرم چالش و تعجب SPLIFF مخاطبان با فیلم کوتاه که به بررسی و/یا جشن شاهدانه و رهایی بخش آن اثر در تصورات ما اشتهای libidos و انرژی خلاق.

در SPLIFF شما دیدن فیلم که را شما را به خنده فیلم است که شما را فکر می کنم و فیلم است که شما بپرسید: “چه اهمیتی که بود؟!”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و حتی بهتر از سازندگان SPLIFF فیلم شانس را به نفع عظیم $11,000 در جوایز نقدی. WHAAAAAT?? درست است و شما هنوز هم به ساخت فیلم کوتاه خود را وارد کنید و آن را به SPLIFF 2020 جشنواره—مهلت ارسال پنج شنبه, مارس 5, و شما می توانید پیدا کردن همه چیز در مورد آن را در اینجا.

بنابراین آنچه در این دنیا از شما انتظار دارند ؟ پس از تمام سطوح از فیلمسازان شانس مساوی در, برنده, چرا که نه آن را یک شات مناسب است ؟ SPLIFF یک راه بسیار خوبی برای اجازه دهید جهان را ببینید استعداد خود را به نور خود را پنهان در زیر یک (گلدان) رسید! بنابراین C’MON—اجازه دهید این کار را انجام!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im