خواهد دولت مالیات املاک خود را هنگامی که شما می میرند تصرف خانه و دارایی است ؟

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

این ممکن است تعجب به یاد بگیرند که اصطلاح “مرگ و مالیات” به نظر نمی رسد در هر نقطه در ایالات فدرال مالیات کد.

مالیات بر املاک و شده جزئی اما سازگار منبع درآمد فدرال برای یک قرن. مالیات در ابتدا اعمال شده در سال 1916 در خانواده های ثروتمند که دارایی قبلا گذشت را از طریق نسل به طور کامل untaxed.

مالیات املاک و بعدها تحت عنوان مرگ و مالیات به التماس کردن تصاویر از خانواده های عزادار از کشاورزان و صاحبان کسب و کار کوچک که بر دوش مالیات قابل توجهی اسکناس در طول زمان خود را از از دست دادن شخصی. این اصطلاح نکردم در 1990s با اصلاحات مالیاتی طرفداران که ایمان آوردند و مستغلات و مالیات بر ارث ناعادلانه بود و نیاز به لغو.

املاک و مالیات به طور کلی نه بدهکار

به دولت مالیات املاک خود را هنگامی که شما می میرند تصرف خانه خود و دیگر دارایی های شما انتظار می رود به پاس کردن به وارثان خود را?

خوشبختانه بسیاری از ما نمی باید به نگرانی در مورد املاک (یا مرگ) مالیات. در سال 2020 تنها املاک با ارزش بیشتر از $11,580,000 معافیت (23 میلیون دلار برای زن و شوهر) به موضوع فدرال مالیات املاک. همچنین 100% زناشویی کسر به طور کلی اجازه می دهد تا همسران بازمانده به ارث بدون پرداخت مالیات بر املاک و بدون توجه به اندازه و مستغلات.

وجود دارد تنها در حدود 1900 مشمول مالیات املاک در آمریکا در سال 2018 است که کمتر از 0.1 درصد از افرادی که کشته شدند که در سال. به عبارت دیگر 99.9% از ما لازم نیست به نگرانی در مورد املاک و مالیات مگر اینکه قانون تغییر و یا تا سال 2025 زمانی که قوانین جاری منقضی خواهد شد.

دیگر مالیات ممکن است مورد نیاز

سیزده متحده تحمیل یک مالیات املاک و برخی معافیت های پایین تر از IRS. شش متحده باید یک مالیات بر ارث. (ارث وضع مالیات بر سود از املاک است.) بنابراین ضروری است به توجه به کشور محل اقامت متوفی.

اگر چه بسیاری از شهرکهای ممکن است موضوع را به مالیات بر املاک و بسیاری از هنوز هم موضوع را به مالیات بر درآمد. اگر شما مسئول برای رسیدگی نهایی امور از کسی که مرده است, شما ممکن است نیاز به فایل های متعدد اظهارنامه مالیاتی از طرف مرحوم.

که فایل را برمی گرداند ؟

نماینده شخصی است که فرد از نظر قانونی مجاز به فایل بازده یک فرد متوفی از طرف. نماینده شخصی ممکن است در شناسایی مرحوم را به عنوان مجری از مرحوم املاک. اگر در یک خانواده اعتماد دارای مرحوم دارایی های اعتماد سند را نام متولی است. اگر هیچ خواهد شد و یا اعتماد انحصار وراثت دادگاه تعیین خواهد شد و یک مدیر.

اگر شما در حال مرحوم شخصی فرد نماینده و یا بی توجهی به پرونده بازگشت و یا فایل ناقص یا نادرست بازگشت IRS ممکن است ارزیابی مجازات و علاقه. آیا چشم پوشی از تشکیل پرونده مورد نیاز است.

نهایی 1040

نهایی فردی مالیات بر درآمد بازگشت از مرحوم (فرم 1040) آماده شده است و واصل به طور کلی به عنوان زمانی که آنها زنده بودند. تمام درآمد تا به این تاریخ از مرگ باید گزارش شود و تمام اعتبارات و کسر آن مرحوم است برخوردار شود. تنها شامل درآمد به دست آمده بین آغاز سال و تاریخ مرگ نهایی 1040.

تشکیل پرونده مهلت نهایی فرم 1040 همان است که با زندگی مالیات دهندگان آوریل 15.

حتی اگر مالیات نیست با توجه نهایی 1040 کسی باید اظهارنامه مالیاتی برای متوفی برای به دست آوردن بازپرداخت اگر بازپرداخت است که به علت استفاده از IRS فرم 1310, بیانیه یک فرد ادعا بازپرداخت با توجه مرحوم مالیات دهندگان.

اگر شما ثبت نام مرحوم نهایی اظهارنامه مالیاتی از طرف آنها شما نیاز به تکمیل IRS فرم 56 اطلاع در مورد امانتی ارتباط و ضمیمه آن را به شکل نهایی 1040.اگر مالیات دهندگان متاهل بیوه و یا مرد زن مرده می توانید اظهارنامه در سال از مرگ ادعا استاندارد کامل کسر و با استفاده از مشترک-بازگشت نرخ به عنوان طولانی به عنوان آنها بفهماند همان سال است. چندین دیگر از قوانین مالیاتی برای بیوه زنان و بیوه پس از آن ضروری است به مشورت با یک مالیاتی واجد شرایط حرفه ای است.

فرم 1041

درآمد پس از مرگ از مالیات دهندگان اما قبل از املاک و دارایی های توزیع شده به ذینفع نهایی است به گزارش روز IRS فرم 1041 ایالات متحده اظهارنامه مالیات بر درآمد و املاک تراست اگر املاک و یا اعتماد به دست آورده 600 دلار یا بیشتر در هر سال است. شما همچنین ممکن است نیاز به فایل املاک و مالیات بر درآمد دولت بازگشت.

قبل از پر کردن فرم 1041 شما باید مالیات شماره شناسایی یا EIN برای املاک.

را شامل نمی شود در فرم 1041 درآمد-تولید دارایی است که مستقیما به زنده ماندن همسر و یا سایر ورثه است. برای مثال ملک متعلق به مشترک مستاجر با حق شفعه (JTWROS), جامعه جراحان ایران و واجد شرایط بازنشستگی برنامه ریزی حساب که باید تعیین شده و حساب سود و درآمد حاصل از بیمه عمر پرداخت می شود به طور مستقیم به تعیین سیاست های ذینفع به طور کلی شامل نمی شود در فرم 1041. مشورت با حرفه ای مالیاتی (CPA یا وکیل) با اعتماد و املاک و تجربه به آماده گرداند.

اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در پر کردن مالیات برای یک فرد متوفی اتمام IRS انتشار 559 بازماندگان مجریان و مدیران آنلاین.

میشل C. Herting CPA ABV, AEP متخصص در املاک و مالیات و ارزیابی کسب و کار. او دارای سه دفتر در جنوب کالیفرنیا و رئیس جمهور از املاک و برنامه ریزی شورای شهرستان ریورساید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im