در ژانویه Gov. گاوین Newsom ارائه پیشنهاد بودجه برای سال مالی 2020-2021 که پیش بینی چند میلیارد دلار افزایش در هزینه های برنامه های موجود و همچنین به عنوان یک میزبان از برنامه های جدید. اما قبل از COVID-19 وارد سواحل ما.

در طی فقط سه هفته در ماه مارس مشخص شد که طرح بودجه اصلی را باید اوراق به دلیل سریع ترین رکود اقتصادی امریکا تا به حال دیده می شود.

پس از آن با علاقه زیادی که همه کسانی که به دنبال سیاست کالیفرنیا که پنجشنبه گذشته به عنوان Newsom منتشر شد “ممکن است RevisionRevise” از بودجه. به هیچ یک سورپرایز بزرگ شیرجه در درآمد دولت مجبور فرماندار بریده بریده 19 میلیارد دلار از ژانویه اولیه طرح.

با توجه به فرمانداری و وزارت امور مالی کسری بودجه است $54 میلیارد دلار است. اما این رقم ممکن است اغراق آمیز به منظور ارائه به عموم بدترین صورت ممکن. غیر حزبی قانونی تحلیلگر پیش بینی کسری به عنوان کم به عنوان $18 میلیارد دلار با بدترین سناریو مورد از 31 میلیارد دلار.

سوال این است که آیا کمبود بودجه منجر به تقاضا برای افزایش مالیات. مالیات دهندگان همچنین می توانید برخی از راحتی که وجود دارد هیچ برنامه فوری برای گسترده مبتنی بر مالیات را افزایش می دهد. فرماندار پیشنهاد دو مالیات افزایش تعلیق از یک کسب و کار کسر و آنچه شناخته شده به عنوان “عامل زیان خالص” و مالیات بر vaping محصولات.

این یک نشانه مثبت است که Newsom همچنین اذعان کرد که کاهش هزینه ها باید بخشی از راه حل است. گفت که کالیفرنیا سزاوار لاغر دولت کاهش هزینه های سربار مانند دولت اتومبیل و مسافرت و اصلاحات به سازمان از جمله گروه از وسایل نقلیه موتوری. او همچنین پیشنهاد 10 درصدی “سهم” از کارکنان دولت در قالب حقوق و دستمزد به کاهش است.

اما آنچه به نظر می رسد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای مالیات دهندگان ممکن است بلعیده شود تا این نقص جدی در Newsom را به تجدید نظر در بودجه بزرگترین است که این باور است که این پیشنهاد توسط سخنران نانسی پلوسی بازتاب از 3 تریلیون بازیابی بسته ارائه خواهد شد کالیفرنیا با نزدیک به عنوان مقدار پول به عنوان آن را می خواهد. بودجه دولت باید منعکس کننده واقعیت است. Pelosi لایحه را در صورت وزوز دیدم در آمریکا. که است که می گویند که هیچ پول اضافی برای دولت های ایالتی و محلی خواهد بود در آینده از کنگره اما احتمال کمی وجود دارد که از آن خواهد شد در مقیاس است که نشان دهنده درصد قابل توجهی از کالیفرنیا کمبود.

به همین دلیل فرماندار و نماینده مجلس باید آماده به را حتی بیشتر کاهش قابل توجهی در هزینه های دولت. بازگشت به قبلی گذراندن سطوح ممکن است لازم باشد. واقعیت این است که در کالیفرنیا بودجه دارای رشد بسیار سریع تر از جمعیت و نرخ تورم در دهه گذشته است.

سریعترین راه برای بستن کمبود خواهد بود با بهبود سریع در کالیفرنیا اقتصاد است. گسترده بر اساس مقررات اصلاحات به تاخیر انداختن افزایش حداقل دستمزد و شبه اصلاحات می تواند به مراتب برای تشویق بخش خصوصی است.

از سوی دیگر هیچ چیز نمی خواهد encumber بهبود اقتصادی بیش از مالیات افزایش دهد. متاسفانه Newsom نمی حکومت بیشتر مالیات را افزایش می دهد و حتی بیشتر نگران او گریزان و پاسخ در مورد “تقسیم رول” ملک افزایش مالیات بر میله میله برای انتخابات ماه نوامبر. این حمله در گزاره 13 ارائه می کنند و در عین حال یکی دیگر از انگیزه برای کسب و کار را انتخاب کنید تا مخاطرات و انتقال به کشورهای دیگر.

این “ممکن است تجدید نظر” است که در واقع فقط از دور دوم چه ممکن است حداقل 10 دور مبارزه در میان سیاستمداران گروه های ذینفع و شهروند مالیات دهندگان. اما با توجه به این که ماه ژوئن آخرین مهلت برای تصویب نهایی بودجه تغییر ناپذیر است, آن را نمی خواهد فقط به آب و هوا است که در کالیفرنیا بیش از چند هفته آینده.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net