خواهد کالیفرنیای جنوبی خانه ارزش زنده ماندن رمان coronavirus?

ما دیده ایم این سناریو قبل از. یک شوک ناگهانی به اقتصاد است. مشاغل از دست داد. وام دهندگان در مشکل.

بله, آن را در اوایل جنگ در برابر این بیماری همه گیر بنابراین هر اقتصادی و گمان احتمالا نیاز به یک رشته اپیدمیولوژی بیشتر از یک صفحه گسترده. اما املاک و مستغلات تاریخ کند که برخی از دروس برای هر کسی که تعمق در آنچه که در آینده برای مسکن.

امروز بحران اقتصادی ممکن است یکی دیگر از رکود اقتصادی بزرگ است که وحشیان قیمت خانه محلی. این ویروس در دوران ممکن است بیشتر شود مانند اوایل 1990s پخش. که اغلب فراموش شده و رکود به حال به مراتب کمتر درام, اما آن را به سمت چپ طولانی-طولانی سردرد برای املاک و مستغلات.

بسیار شبیه به اواخر 1980s املاک و مستغلات تا به حال شده است در یک رول از اواخر. منطقه بازار مسکن آمد به ویروس عصر با قیمت صعودی. شش شهرستان میانه فروش قیمت های موجود و جدید خانه بود $550,000 در ماه مارس تا 6.8 درصد در یک سال بستن دسامبر رکورد بالا با توجه به DQ اخبار.

اما مارس نتایج اکثرا معاملات در پیشرفت و قبل از “stay-at-home” حکم متوقف شده اقتصاد منطقه و به طور چشمگیری کاهش فروش خانه کسب و کار. و ما می دانیم کمتر معاملات می تواند ایجاد یک کشیدن در قیمت گذاری.

اوایل نکات و امتیازات

برخی از گزارش های اولیه در آوریل فعالیت نشان می دهد تنزیل ممکن است شروع در حال حاضر.

Zillow نگاه در لیست روندهای موجود در خانه ها و آپارتمانهای در بر داشت و متوسط قیمت درخواست در لس آنجلس و اورنج استان ها به عنوان از آوریل 19 $بود 856,575 — پایین 7 درصد در ماه است. بله, آن را تا 7 درصد در سال است اما این همان متریک در حال رشد بود در 18% سالیانه که از اواسط ماه مارس.

در Inland Empire the $419,966 ميانه خاموش بود 1.2% در ماه به عنوان نرخ افزایش سالانه کاهش یافت و به 2 درصد از 3.7 درصد در اواسط ماه مارس.

همانطور که برای خانه های جدید به Meyers گروه در حال حاضر رای گیری homebuilders بر اساس این هفته. آخرین نظرسنجی نشان می دهد 60 درصد از جنوب کالیفرنیا بدست آورد رئیس جمهور در حال ارائه “سازش” — خریدار انگیزه است که می تواند طیف وسیعی از کمک به تامین مالی هزینه های پرداخت عوامل را در مشتریان است.

کوتاه مدت نوسانات قیمت می تواند فرار و, در زمان, روی حیله و تزویر به عنوان خوانده شده. آنها می تواند متفاوت باشد با قیمت سوله (خانه های لوکس ضعیف هستند فروشندگان امروز) و یا محله (فکر می کنم ساحل-نزدیک). و برخی از کاهش قیمت نیست همیشه دیده می شود در آمار بازار مانند فروشندگان چیدن صورتحساب تعمیر ارتقا هزینه و یا هزینه های بسته است که آنها می خواهم در غیر این صورت جست و خیز.

“ما را دیده اند هر قیمت عمده واکنش تا کنون” داگ بائر مدیر عامل شرکت Tri-Pointe خانه گفته تحلیلگران وال استریت به تازگی. او اجرا می شود یک اورنج کانتی-بر اساس سازنده با عملیات در سراسر کشور. “شده اند وجود دارد افزایش استفاده از برخی از مشوق اما … ما را دیده اند هر قیمت عمده فروشی واکنش در هر یک از بازارهای نشده است.”

سقوط دیوار

اجازه بازگشت به اوایل سال 1989 زمانی که در کالیفرنیا اقتصاد داغ بود. بیکاری آمار دوره ای کم از 5 درصد است. و قیمت خانه های اندازه گیری فدرال شاخص بودند صعودی در 20 ٪ در سال سرعت.

اما پس انداز و وام — بله تا حدودی مانند املاک و مستغلات وام دهندگان به تصویر کشیده شده در تعطیلات فیلم کلاسیک “این یک زندگی فوق العاده است” — بودند سقوط پس از یک دهه مبارزه با بیماری های مختلف مالی.

در آزادانه همان زمان آمد از سقوط دیوار برلین و فروپاشی این کشور را دشمن اتحاد جماهیر شوروی. اما پایان دادن به جنگ سرد تبدیل به یک اقتصادی ضربه بدن برای کالیفرنیا پرسود صنایع هوا و فضا.

در اوایل سال 1991 کالیفرنیا نرخ بیکاری آمار 7.3%. در عین حال قیمت خانه هنوز شروع به پریدن کرد یکی دیگر از 16% تشکر در بخش های خوب برای پول ارزان استفاده می شود برای درمان خفیف ملی رکود است. در آن روز 8% وام مسکن سرقت — آنها بوده است 11% فقط دو سال پیش!

اما بدون کلید صفحه اصلی وام دهنده و از دست دادن شغل خوب و پردرآمد, California home-قیمت قدردانی رفته بود. برای یک زمان طولانی.

بیکاری به اوج خود رسید ایالت در پایان سال 1992 در 9.8%. مسکن درد متوسط بود. این بود یک تصادف. فقط طولانی رکود است. قیمت تضعیف فقط 3 درصد است.

در پایان سال 1995 قیمت کف. شاخص پایین بود 11 درصد بیش از چهار سال است. آن را نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند تا سال 1998 توسط این شاخص ریاضی.

آیا قیمت خانه زنده ماندن اولیه شوک اقتصادی از اوایل 1990s رکود بدون از دست دادن? بله.

اما حوصله بهبود کالیفرنیا در بازار کار به معنای اصل هشت سال با هیچ خانه-قیمت قدردانی. و 1990s’ فروش خانه سرعت به علاوه homebuilding شد کاملا متوسط در طول این تمدید ضعف.

مشاغل. مشاغل. مشاغل.

سریع به جلو به بهار سال 2020: کسب و کار خاموش شدن ناگهانی تحت قرنطینه اجباری مجبور متناوب 3.7 میلیون کالیفرنیا به درخواست برای مزایای بیکاری.

لحاظ تاریخی قابل اعتماد من گسترده به من می گوید بزرگ upswings در کالیفرنیا بیکاری (چیزی در هر نقطه به عنوان بزرگ به عنوان 2020 پرش) معمولا ایجاد فشار رو به پایین در ارزش مسکن. از سال 1976 ایالتی صفحه اصلی قدردانی رای سرد 79 درصد از زمان پس از بیکاری می پرد.

یک زمان ناظر اقتصاد محلی پیش بینی خفیف قیمت برگشت. Cal State فولرتون را جنگل مرکز پیش بینی اورنج کانتی قیمت خانه را رها 3% -5% تا پایان سال, دوره نقاهت بعد 2% تا 3 سال آینده است. در هر یک از سه ماه اول سال 2020 اورنج کانتی مجموعه قله های جدید برای قیمت.

“آنها نمی خواهد سقوط به شدت مانند گذشته آیا زمان” گفت: آنیل پوری رئیس مرکز با اشاره به رکود مسکن افتضاح.

بله این به نظر نمی رسد به مانند بحران وام مسکن از یک دهه پیش. آن دوران را مخاطره آمیز و بازار نفت — لبه پنجره رساند تا با ساده لوحانه شیوه های وام دهی — سقوط بزرگ قیمت ضرر و زیان است. وام مسکن در سال های بعدی شده اند به مراتب سخت تر به زمین است.

اما این بیماری همه گیر است که با قرار دادن ترک ها در املاک مسکونی واقعی بازی است.

نگاهی به بیمار در بازار اجاره. برخی از جنوب کالیفرنیا نمی تواند از پرداخت اجاره خود را. در محلی صاحبخانه در حال کاهش اجاره به نگه داشتن واحد کامل است. این می تواند کسل کننده سرمایه گذاری درخواست تجدید نظر از خانه های محلی.

در عین حال برخی از چیزهایی که در حال شفاف در چه باید سریع نخست homebuying نجومی در سال 2020 است.

اکثر مالکان حتی آنهایی که خارش به حرکت می کند به نظر می رسد محتوا و نه فروش. سازندگان را متوقف اکثر ساخت و ساز جدید. پس از این سال آغاز شده و با نگرانی ها در مورد عرضه محدود از خانه برای خرید. در حال حاضر هیچ عجله به فروش استراتژی های تن به تن به عنوان حمایت برای قیمت گذاری فعلی.

به علاوه وجود دارد بحث در مورد homebuying بی حالی.

مایر ردیابی انتظار جدید-فروش خانه را نشان می دهد L. A.-O. C. پایین 38% فوریه تا مارس و خاموش 22 درصد بیش از سال گذشته است. Inland Empire? پایین 31 درصد در یک ماه و 6 درصد کمتر از سال گذشته است.

و Zillow داده برای خانه های موجود آهسته مشابه ضعف با یک اشاره از اخبار خوب است. L. A.-O. C. انتظار فروش در اواسط ماه آوریل به پایین 59 درصد از سال گذشته در این زمان اما قرارداد رز 3.1% در هفته بیش از هفته است. در امپراتوری درون مرزی پیش فروش — پایین 38 درصد در یک سال افزایش یافت در 8.8 درصد در یک هفته اخیر.

صلح از ذهن

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از جنوب کالیفرنیا خانه شکارچیان در این ویروس دوره که در آن به خرید یک پیچیده آنلاین/تجربه مجازی. یک فریب آشکار: از لحاظ تاریخی ارزان نرخ وام مسکن برای مردمی با درک تامین اشتغال و شاید که این ویروس مرتبط بحران اقتصادی خواهد بود و مختصر.

“تعدادی از ما این باور وجود دارد را نمی خواهد بسیار از تاثیر بر قیمت خانه و یا فروش خانه, زمانی که ما راه اندازی مجدد اقتصاد و مردم می توانند دریافت و نگاهی به خانه های هر دو موجود و جدید می گوید:” اقتصاددان علامت Schniepp کالیفرنیا اقتصادی پیش بینی شده است. “برخی از فروشندگان را مجبور به فروش بسیار کاهش قیمت خواهد بود مسئله ای نیست اما یک مسئله بزرگ است.”

Schniepp و دیگران که دیدن خانه کوچک-قیمت ریسک پایه خوشبینی خود تا حد زیادی در ایران نسبتا سریع و دردناک رکود اقتصادی و به دنبال آن سریع جستن به عقب. لطفا درک کنید که هیچ چیز را به من شادتر.

اما تماشای اقتصاد محلی برای یک سوم از یک قرن به من می آموزد که باید حداقل آماده شدن برای چیزی دیگر از بهترین سناریو.

نگاه سازنده Tri-Pointe اجرا شده توسط veteran املاک و مستغلات جوانب ساخته شده است که شرکت خود را در خارج از خاکستر از رکود اقتصادی ، چه یکی از اولین چیزهایی که آنها در عصر ویروس: قرض گرفتن 500 میلیون دلار است. چرا ؟

“ما احساس کلی هزینه استقراض شد حداقل برای صلح از ذهن داشتن نقدینگی” رئیس امور مالی گلن کیلر گفته تحلیلگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de