خواهد موزه از موزه ها به طور کامل باز است ؟ شاید با مهر می گوید: مدیر

One day I will see art on the top floor of this building...one day.

یک روز من را ببینید هنر در طبقه بالای این ساختمان… یک روز. Jasmyne Keimig

موزه موزه های buzzy فضای هنری و زاییده افکار هنرمند-کارآفرین گرگ Lundgren, هنوز برنامه ریزی رسما افتتاح. آن را فقط یک ماده از زمانی که.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

چند سطح موزه در تپه زد به برخی از مشکلات در اوایل سال جاری زمانی که آنها برنامه ریزی شده در فوریه باز سقوط را از طریق توجه به منطقه بندی مسائل با شهر. هر چند پایین نیمی از ساختمان های تایید شده برای میزبانی رویدادهای pop-up بازارهای هدیه فروشگاه طبقه بالا—درست فضای نمایشگاه گالری—طبقه برای استفاده های پزشکی تنها به عنوان ساختمان بوده است پزشکی دفتر و فضای خرده فروشی متعلق به سوئدی خدمات بهداشتی و درمانی قبل از Lundgren, آن را در زمان بیش از.

بیش از این گوشی به تازگی Lundgren به من گفت که این شهر “خودداری از به رسمیت شناختن هنر به عنوان طب جایگزین” استدلال او را به جلو در تلاش برای قانونی با استفاده از طبقه بالا به فضای میزبانی خود را برای اولین بار نشان می دهد نوشیدنی های انرژییک همهجانبه مشارکتی نمایشگاه نئون آب شور و برایان سانچز. پس از استخدام معماران زمین با استفاده از وکلای مدافع و اجازه متخصصان استدلال می کنند برای rezoning از طبقه مذاکرات بین موزه و شهر در نهایت ضربه دیوار.

“ما به پایان رسید تا نیاز به پرداخت هزاران دلار برای استفاده موقت مجوز که به ما اجازه می دهد با استفاده از طبقه سوم نمایشگاه هنر تا پنج سال” او به من گفت. لاندگرن ادعا می کند هزینه آن را مادر حدود 15.000 دلار در هزینه های سال اول و 5000 $در هر سال بعد منظور شود “با توجه به حق قرار دادن هنر در طبقه سوم.” او به نام مقاومت مواجه از شهر “خسته کننده” اما در این موزه بود که در مسیر بازگشت برای یک ماه ژوئن 4 باز—تا coronavirus رسید.

مانند هر دیگر, موزه, گالری و فضای هنری در شهرستان مامان مجبور شد برای جلوگیری از همه از آن عمومی برنامه نویسی یک مانع در کشش طولانی برای باز کردن این موزه بخشی از موزه. “این نوع از فروتنی در آن شما متوجه است که چشم انداز در حال تغییر به سرعت و خیلی نامنظم است که آن را غیر ممکن به واقعا طرح” Lundgren گفت: مامان مسیر رو به جلو است.

اما به رغم این تغییر چشم انداز گفت: موزه فعال خواهد شد که طبقه اول با پاپ آپ نمایشگاه, کلاس ها و فروشگاه به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر به انجام این کار احتمالا مدتی طول فاز 2 در ماه ژوئن. مجازی شکل نقاشی کلاس در حال حاضر در آثار یک ایده انجام شده و اقتباس از قبل از زمان است.

هر چند به طور کلی Lundgren, می گوید که او یک “عمیق رزرو” در مورد رفتن بیش از حد مجازی پیدا کردن معنا در چهره-به-چهره های IRL فیزیکی. “من بسیار تمایلی به ایجاد برنامه های ما است که در دراز مدت انشعاب جداسازی مردم بیشتر [و] از مشاهده آثار هنری در فرد این است که تئاتر یا موسیقی یا هنرهای تجسمی.”

باز از طبقه بالا فضای نمایشگاه است چه بیشتر نامشخص است.

پشتیبانی غریبه

“من ساخته شده است یک طرح کسب و کار است که نمی میگیرد اجتماعی فاصله نیست در نظر گرفتن کاهش می یابد ظرفیت,” او گفت:. خود را به نمایشگاه بیشتر از نظر مالی امکان پذیر مامان در حال حاضر تیراندازی برای اکتبر, باز, اما نیست که مجموعه ای در سنگ. “این نمایشگاه واقعا گران برای تولید, بنابراین اگر شما با قرار دادن این پول به یک نمایشگاه اما تنها یک چهارم از مردم می توانید آن را ببینید… آن به شمار برخی از واقعیت های اقتصادی است که حتی اجازه داده می شود برای باز کردن ممکن است مالی را حس کنند.”

با وجود منطقه بندی تاخیر و در سراسر جهان همه گیر Lundgren, می گوید که او هر قصد رسما افتتاح موزه از بالا به پایین. او معتقد است مادر است “مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه” به عنوان یک هنر فضا (کسب و کار) به ارمغان می آورد که دید به منطقه ای هنرمندان.

“تنها پیش بینی که می توان برای این است که مردم در حال رفتن به توقف ساخت هنر,” او گفت:. “هنر و فرهنگ باقی مانده از طریق هر جنگ و هر بیماری همه گیر در هر فاجعه است. ما در اینجا خواهید بود در طرف دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de