خواهد coronavirus کشتن محلی باز خانه و فروش خانه?

انشعابات جهانی همه گیر شروع به موج دار شدن از طریق جنوب کالیفرنیا بازار مسکن به عنوان خانه مجازی تورهای جایگزین فرد نمایش و مالکان انصراف از باز کردن خانه برای جلوگیری از آمدن چهره به چهره با به طور بالقوه آلوده صفحه اصلی خریداران.

یک علامت در مقابل خانه باز در N. Valleyview خیابان در E. بیکسبی خیابان در نارنجی بعد از ظهر روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. انشعابات جهانی همه گیر شروع به فیلتر از طریق جنوب کالیفرنیا بازار مسکن به عنوان خانه مجازی تورهای جایگزین فرد نمایش و مالکان انصراف از باز کردن خانه برای جلوگیری از coronavirus. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

از یک طرف تمام زمان کم نرخ وام مسکن در حال ترغیب خریدار علاقه.

اما از سوی دیگر خواستار “اجتماعی فاصله” در حال تغییر کسب و کار گمرک با کاهش حضور در برخی از خانه باز ضد عفونی کننده دست و نه از دست دادن و درب سمت چپ به اجتناب از دست زدن به دستگیره.

دو مسکن رویدادهای لغو شده است در سن دیگو و لس آنجلس. و هر دو دولت ملی و مسکن انجمن صادر مشاوره در مورد زمانی که و چگونه عوامل می تواند کاهش به خانه نشان می دهد.

“من قطعا باید مشتریان است که از ما خواسته اند نه برای نگه داشتن خانه های باز به دلیل کروناویروس گفت:” تریسی Marcyan عامل با کلر ویلیامز در نورث توستین. “هر یک از آنها خواسته اند که ما با محدود کردن تعداد افرادی که از طریق خانه خود را به نگه داشتن آنها را از قرار گرفتن در معرض بی ارزش.”

یک علامت در مقابل خانه باز در راینر رانندگی در نورث توستین بعد از ظهر روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. انشعابات جهانی همه گیر شروع به فیلتر از طریق جنوب کالیفرنیا بازار مسکن به عنوان خانه مجازی تورهای جایگزین فرد نمایش و مالکان انصراف از باز کردن خانه برای جلوگیری از coronavirus. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

عدم اطمینان اقتصادی الشعاع بازار مسکن فقط به عنوان آن را آماده برای آن بهترین بهار خرید و فروش خانه در فصل حداقل دو سال.

“مسکن است که ثروت توسط دو گیل نیروهای در حال حرکت در جهت مخالف” مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل بلومبرگ گفت. در تمام احتمال, او گفت: “رکود اقتصادی “را مغلوب ساختن پیشی جستن به نرخ پایین تر است.”

که عدم اطمینان متلاطم است تا در سراسر جنوب کالیفرنیا.

“من از شنیدن (از) خریداران و فروشندگان لغو (معاملات) به دلیل ترس از امنیت شغلی و واقعا فقط ناشناخته” گفت: Dilbeck عامل املاک و مستغلات لیزا کال از سانتا کلاریتا منطقه است. “یک فروشنده لغو خرید جدید خود حتی اگر خانه خود را در حال حاضر به فروش می رسد.”

کال گفت: دفتر او در حال حاضر به دنبال جلسات مجازی.

بررسی های اخیر توسط انجمن ملی از Realtors نشان داد و در کالیفرنیا خانه ها فروشندگان در حال تغییر چگونه خانه خود را مشاهده شده است با توجه به شیوع کروناویروس با برخی از فروشندگان لغو خانه های باز و یا اصرار خریداران آینده از طریق خانه های خود را بشویید و یا بهداشتی کردن دست خود را.

تا کنون فقط 4 درصد از کالیفرنیا عوامل را گزارش کرده اند خانه های گرفته شده از بازار و 21 درصد گفت: خریدار بهره کاهش داشته است و با توجه به coronavirus این بررسی نشان داد. اعداد بيشتر در کالیفرنیا و واشنگتن نسبت به ملت به عنوان یک کل.

“سقوط بازار سهام است که بدون شک بالا بردن اقتصادی نگرانی در حالی که coronavirus به ارمغان می آورد و ترس از تماس با غریبه ها” NAR اقتصاددان ارشد لارنس یون گفته بلومبرگ.

دستورالعمل برای عوامل

هر دو نار و کالیفرنیا انجمن از Realtors صادر دستورالعمل ارائه مشاوره به اعضای چگونه به صفحه مشتریان بالقوه برای بیماری ها و بحث در مورد جوانب مثبت و منفی از باز نگه داشتن خانه و یا رانندگی مشتریان در اطراف وسایل نقلیه شخصی خود.

برای جلوگیری از اتهامات تبعیض دستورالعمل گفت: عوامل باید صفحه نمایش تمام مشتریان خود را به همان اندازه و یا نه در همه. برای مثال آنها می توانند بپرسید اگر آنها سفر به منطقه آسیب دیده توسط COVID-19 یا یک بیماری تنفسی به سادگی زیرا آنها آسیایی, دستورالعمل گفت.

عوامل باید در نظر “تصویری تور و روش های دیگر به تقریبا تور ملک” به عنوان یک جایگزین به خانه باز NAR پیشنهاد شده است.

آنلاین کارگزاری Redfin تبلیغ خود را به مدت طولانی تمرین ارائه مجازی صفحه اصلی تور و کمپین های بازاریابی آنلاین برای تمام لیست خود گفت: “ما را بهتر آماده برای ویروس ترس از بسیاری دیگر از کارگزاران.” Redfin همچنین ایجاد یک ابزار جدید اجازه می دهد صفحه اصلی خریداران به درخواست خانه تور از طریق چت تصویری و نه در فرد.

Homebuilder سهام نیز تحت تاثیر قرار. بانک مرکزی آمریکا کاهش داد سهام توصیه ها و هدف قیمت در چند homebuilders به دلیل شیوع را “اجتناب ناپذیر” تاثیر بر بازار مسکن ایالات متحده بلومبرگ گزارش شده است.

“ما اعتقاد داریم به طور کلی تقاضا است به احتمال زیاد به حداقل مکث داده COVID-19 قطعیت” بلومبرگ به نقل از BofA تحلیلگران عنوان کرد و گفت.

تاثیر کمی تا کنون

تا کنون اطلاعات در مورد چگونه بازار مسکن را تحت تاثیر قرار شده است شیوع حدیثی باقی مانده. ماشین و CoreLogic مسکن داده نمی با توجه به مدت حداقل یک یا دو هفته.

اما مصاحبه با نزدیک به دو ده متخصصان صنعت نشان می دهد در بیشتر قسمت ها این سال را به بهار homebuying فصل نشده است به شدت تحت تاثیر قرار.

به غیر از کمتر دست دادن بزرگترین واکنش شده و به پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن گفت: Tanner قهوه ای یک عامل برای تلفن های موبایل و صندلی لس آنجلس مسکن انجمن روابط عمومی کمیته.

“با نرخ بهره بسیار پایین ما از دیدن مردم و پریدن از روی آن” براون گفت. “دیروز ما یک کارگزار خانه باز شد و پر از عوامل در تمام طول روز.”

Traci Sadler, یک عامل برای HomeSmart حرفه ای در Coachella Valley, حال مشاهده مشابه. بازار “است که هنوز رفتن قوی,” او گفت:. برای مثال یک خریدار پرواز از واشنگتن بررسی خانه او فروش ساخته شده یک پیشنهاد و سپس پرواز به واشنگتن است.

کاهش نرخ وام مسکن در حال رونق خریداران قدرت خرید تحلیلگر بازار استیو توماس نوشت: این هفته است. برای مثال پرداخت متوسط قیمت کالیفرنیای جنوبی خانه در حال پایین 231 دلار در یک ماه یا تقریبا $2,800 یک سال از مارس 2019.

“تاثیر بر قیمت حیرت انگیز است” توماس نوشت.

تغییر تاکتیک

در ضمن بیشتر خریداران در حال رقابت برای کمتر از خانه. چهار-شهرستان L. A.-اورنج کانتی-Inland Empire منطقه تا به حال فقط 27,031 خانه برای فروش در هفته اول ماه مارس یا 29 درصد کمتر از یک سال پیش با توجه به Redfin.

در حالی که همه که خریدار رقابت به احتمال زیاد منجر به افزایش قیمت خانه یک تعداد انگشت شماری از متخصصان صنعت شاهد تغییر در رفتار مشتری. در برخی از موارد فروشندگان در حال کشیدن خانه های خود را از بازار و خریداران قرار دادن خرید یک خانه به دلیل عدم اطمینان اقتصادی.

یک وهیتیر عامل گفت: یک عنوان شرکت کاهش یافته ماسک صورت در دفتر خود برای فروشندگان برای توزیع در خانه باز. یک مرحله بندی شرکت گفت: آن را ارائه ضد عفونی کننده دست و حوله کاغذی در آن خانه باز و انجام کار اضافی شستشو.

“حتی اگر هیچ حضور این ویروس در خانه های خریدار امروز حساس به تمیزی گفت:” مت نولان, مدیر مشتری خدمات با LagunaStaging که مراحل خانه در سراسر جنوب کالیفرنیا.

“ما مطمئن شوید (خانه ما) هر دو از نظر جسمی پاک و به عنوان جوانه-رایگان به عنوان ممکن است,” او گفت:. “آنها پروتکل های زیر از شما ممکن است در یک بیمارستان است. … آنها در حال پاک کردن دستگیره های درب, نور, سوئیچ کشویی, درب شیشه ای, هر چیزی که مردم لمس هستند.”

عوامل و مشتریان در حال حاضر در حال اجتناب از دست دادن و نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر نولان گفت. حضور در این شرکت طراحی سمینارها پایین 50 درصد و سپس به شرکت لیست آنلاین و تورهای مجازی تا حدود 10% از یک ماه پیش.

“این نشانه ای برای ما است که رفتار خریدار تبدیل شده است بیشتر به آنلاین” نولان گفت. “شاید آنها که بیشتر خاص در مورد خانه های آنها را شخصا. آنها غربالگری خانه های خود را بیش از آنها در گذشته است.”

Corona del Mar عامل پاملا هاولند گفت: یک زن و شوهر او کار خود را با تصمیم به اجاره یک خانه به جای خرید به دلیل لغو هستند تا برای Airbnb اجاره آنها را مدیریت.

“آنها تا به حال به بازپرداخت $20,000 چرا که آنها تا به حال بسیاری از لغو” هاولند گفت.

یکی دیگر از مشتری او گفت: لغو دوم خانه باز در ماه ژانویه به دلیل آنها نمی خواهند هیچ بیشتر مردم از آمدن به خانه خود را. یک سوم مشتری برنامه ریزی برای نقد کردن سهام در ماه ژوئن به افزایش قیمت خرید.

“من نمی دانم اگر این اتفاق می افتد در حال حاضر. او احتمالا از دست رفته پول خود را در سهام” هاولند گفت.

املاک و مستغلات افسانه عامل پتی گرگوری گفت یک مشتری کشیده خود را به چهار اتاق خواب خانه در ارواین کردن بازار پس از هشت خریداران نشان داد تا به خانه باز آخر هفته گذشته.

“ما تا به حال وحشتناک نشان دادن و هیچ کس نمی خواست به ثبت نام در. آنها نمی خواهید به لمس قلم” گرگوری گفت. “من فروشنده تصمیم به نگه کردن برای حداقل یک ماه تا زمانی که همه چیز مردن است.”

Roula Fawaz یک Surterre عامل که خودش یک “درهم” گفت: او هنوز به دیدن هر گونه تغییر در رفتار مشتری. اما او بازاندیشی عمل او از استقبال مشتریان.

“من می خواهم به احتیاط باشد. من نمی خواهم برای قرار دادن افراد در یک موقعیت احساس نمی راحت” Fawaz گفت. “دو هفته پیش از آن بود ‘coronavirus? آنچه در آن است ؟ چه کسی مراقبت کنید؟’ در حال حاضر همه خرید کاغذ توالت در Costco.”

Marcyan شمالی Tustin عامل گفت: دو نفر از مشتریان خود را که نمی خواهید باز خانه های سالمندان. اما یک خانواده جوان در یوربا لیندا نیز گفت: آنها نیز نمی خواهید خانه باز برای جلوگیری از بدون هیچ زحمتی از اینکه قرنطینه و کار از دست رفته.

یک زن و شوهر از فروش پنج خوابه Laguna Niguel خانه برای $1.2 میلیون حتی خواسته Marcyan به prequalify خریداران بالقوه به منظور محدود کردن تعدادی از آمدن به صورت خصوصی نمایش.

“من مانند قرار گرفتن در معرض از خانه ها باز است اما من اعتقاد ندارم خانه های باز در واقع فروش خانه” Marcyan گفت. “آن را در فهرست خود آنها مسئول هستید پس من چه راحت ترین (برای آنها).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de