را امریکا رای کیف بغلی خود را در سال 2020?

وجود دارد چند ثابت در زندگی آمریکایی است که موفق به زنده ماندن از یک نسل به نسل دیگر.

برای مثال “اگر من می دانستم که پس از آن چه من می دانم که در حال حاضر” همواره محبوب خودداری از نسل های قدیمی تر به عنوان آنها سعی کنید به توضیح برخی از تکرار پدیده به یک جوان آمریکایی است.

من فکر کردم در مورد این پس از شاهد حملات بی امان بر شهردار سابق مایک بلومبرگ برای “توقف-و-frisk” سیاست هنگامی که او در نیویورک شهردار تقریبا 20 سال پیش و یا دیگر سیاستمداران که در یک زمان رای برای جنگ عراق که همه آنها شنیده بود که “سلاح کشتار جمعی” با استدلال به خلاف.

البته ادراک یک لنز که از طریق آن به دیدن اشتباهات ما.

پاسخ مناسب در هر دو مورد باید “اگر من می دانستم که پس از آن چه من می دانم که در حال حاضر” از آنجا که این چیزی است که بزرگسالان انجام دهد. ما یاد بگیرند.

چه نوع از جهان خواهد ما اگر بزرگسالان در جامعه ما حاضر به یادگیری از اشتباهات و یا قادر به رشد و یا حتی تلاش برای یادگیری از طریق کسب علم و دانش ، چه نوع از جهان خواهد ما اگر رهبران ما نیست و یا نمی تواند درک آنچه در دموکراسی ما تمام شد چرا که آنها نمی خواهد حتی خواندن یک کتاب در مورد چنین چیزهایی ؟ (سعی کنید برای پاسخ به است که بدون فکر کردن در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!)

وجود دارد یکی دیگر از بدیهیات در سیاست آمریکا است که ممکن است به بازی آمد در طول سال 2020 انتخابات: “آمریکایی ها رای خود را pocketbooks (برای مردان آن خواهد بود خود را در کیف پول).”

آن را به من زده روز دیگر هنگامی که من در بازی چه اگر بازی با برخی از دوستان من — این دوستان بودند از انتهای بالایی مقیاس اقتصادی و نگران بودند در مورد امور مالی خود را (بله حتی من چند مانند آن). سوال این بود که ما برای رای دادن اگر انتخاب شد برنی ساندرز یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پاسخ من ساده بود و آنی است.

ایشان اما کمی متنوع تر. آنها استناد همه آمریکایی که پر واضح است که مردم رای خود را pocketbooks مهم نیست که چقدر آنها ممکن است باور رئیس جمهور این است که یک خطر برای دموکراسی ما و آمریکا راه زندگی است. ساندرز معتقد بودند می تواند باعث بدتر آسیب به موقعیت مالی خود را.

که زمانی که من تلاش برای کشف کردن آنچه که بسیار قانع کننده در مورد کیف پول یا کیف پول خود را و یا همه ما pocketbooks است که محتویات آن که درایو ما رای مخالف عقل سلیم مشترک نجابت و یک باور رایج در حقیقت و عدالت و راهی آمریکا شد.

برای تحقیقات من, همه من تا به حال انجام بود من کیف پول را از جیب پشت من. که عمل ساده به من درک من وجود نداشت و در همان زمان اعتماد به نفس من نیاز به این باور است که رای دهندگان در نهایت انجام کار درست در ماه نوامبر سال 2020 است.

کیف پول من به عنوان ترین کیف پول دارای چند محفظه. یکی از آنها دارای پول نقد و کارت های اعتباری و است که بخش بسیاری از مردم به نظر آنها “pocketbooks.” هیچ استدلال وجود دارد.

اما به دنبال حفظ و شما را در درک آنچه که من در مورد آنچه در آن است که باعث می شود اکثر آمریکایی ها به رای دادن به آنها انجام دهد.

محفظه های دیگر در کیف پول ما نگه nonmonetary چیز است. چیزهایی که من می خواهم استدلال می کنند چه درایو بسیاری از ما آگاهانه تصمیم گیری.

چگونه در مورد تصاویر از خانواده های ما ؟ به من بگویید آیا در زندگی با همسر خود و به خصوص فرزندان و نوه ها نمی بزرگ اگر نه تنها عامل, به رای گیری, تصمیم گیری است.

چگونه آنها زندگی می کنند در آینده ؟ آنچه در مورد سیاره ما آنها را ترک دولت از دموکراسی ما است که آنها را اداره و اجتماعی جمع و جور میان شهروندان ما? هر یک از این مسائل نظر مهم است که نمی — در قلب آن— شامل پول ما.

بیشتر به دنبال من در بر داشت یک کارت امنیت اجتماعی. آن پیر شوید اما آن را نمایندگی توافق من با کشور من وقتی که من شروع به کار کرد. بیش از آن است که آن را نشان دهنده یک تعهد از کشور به من و یک شبکه امن است که اجازه می دهد تا من برخی از راحتی که من نمی تواند بی بضاعت در سن. در حالی که شامل پول آن را واقعا مراکز در یک قرارداد بین دولت و مردم است که باید افتخار.

یکی دیگر از چیزی که من پیدا کردم: من کارت بیمه درمانی. در سن و سال من — و با برخی از خوشبختی هر کس به حداقل رسیدن به این نقطه و فراتر از آن — دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب است در نزدیکی بالای اکثر آمریکایی ها’ لیست اولویت است. در حالی که پول قطعا بخش عمده ای از مراقبت های بهداشتی آن است که نه تنها یکی است. این ایده که من و دوستان و همسایگان و همکاران و شهروندان می تواند دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی مهم آمریکا ارزش.

وجود دارد بیشتر در کیف پول من, اما من فکر می کنم من نقطه.

زمانی که کشور ما رای خود را از کیف بغلی آن است که رای دادن به مراتب بیشتر از ما پول که آیا ما آن را درک کنند یا نه. در حالی که ما امیدواریم آن را پر از ارزش ما می دانیم که آن را حاوی چیزی مهم تر است — ما ارزش های آمریکایی.

که در کیف بغلی ما رای می دهند. این انتخابات باید در مورد خیلی بیشتر از ما پول است.

برایان Greenspun سردبیر ناشر و صاحب خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر