2019 Las Vegas Sun High School Basketball Media Day

کریستوفر DeVargas

بازیکنان Bishop Gorman بالا بسکتبال تیم از سمت چپ Zaon کالینز نوح Taitz, Mwani ویلکینسون خواهد McClendon و برادن Lamar یک پرتره در لاس وگاس خورشید دبیرستان بسکتبال روز رسانه در سنگ قرمز توچال و کازینو Oct. 28 سال 2019.

The Bishop Gorman تیم بسکتبال موفق به کسب هشت, نوادا, مدرسه بسکتبال مسابقات قهرمانی کشور. اما وجود داشته اند مقدار زیادی از تماس های نزدیک در طول راه.

این روند ادامه داشت روز سه شنبه در بیابان منطقه ای نیمه نهایی به عنوان گورمن نیاز به یک Mwani Wilkinson سبد خرید در زنگ برای 61-59 پیروزی در برابر آزادی و یک نقطه در هفته دولت مسابقات است.

ویلکینسون تفاوت بود-ساز برای Gaels با به ثمر رساندن یک تیم بالا 23 امتیاز به همراه 11 پرتاب ریباند و هشت بلوک. و یا به عنوان گورمن مربی اعطای برنج می گوید: “Mwani بود به طوری که غالب آن را مسخره بود.”

گورمن led 59-52 با حدود دو دقیقه به بازی اما تلاش برای قرار دادن بازی دور با از دست رفته رایگان می اندازد و درهم و برهم بازی.

“ما تا به حال یک زن و شوهر از بد گردش و آزادی انجام یک کار خوب” برنج گفت.

دانشجوی سال دوم Ryan Abelman آمار یک جفت از 3-اشاره گر برای Gaels در پایان با هشت امتیاز Zaon Collins تا به حال 13 امتیاز پنج کمک و چهار دزد و تاریخ را McClendon تا به حال 14 امتیاز و شش ریباند.

جولیان Strawther ارشد که در دانشگاه در گنزگا چراغ آزادی با 23 امتیاز و 11 پرتاب ریباند. خود را پرتاب آزاد در ثانیه های پایانی تساوی نمره در 59 اما گورمن دوباره نمی توان انکار کرد در زنگ هنگام Abelman برداشت توهین آمیز دوباره بجای اول برگشتن و گود به ویلکینسون برای برنده شدن امتیاز با 1.8 ثانیه باقی مانده است.

“Abelman عالی بود” برنج گفت.

در سال گذشته نوح Taitz آمار زنگ شخص برتر از اقران در منطقه ای دور نیمه نهایی به گسترش گورمن فصل است. چند سال قبل در صدمین سالگرد از دست رفته از یک شوت زیبا در زنگ که می توانست به پایان رسید گورمن اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im