وایلدر می گوید: قبل از مبارزه با لباس محلی به تن او را قبل از اینکه خشم را

Category: لاس واگاس

Wilder

اسحاق Brekken / AP

دئوتای وایلدر می رسد در حلقه برای یک WBC سنگین وزن بوکس قهرمانی مسابقه در برابر تایسون خشم انگلستان روز شنبه, فوریه. 22, 2020, در لاس وگاس.

دئوتای وایلدر می گوید استادانه درست شده لباس میپوشید در حلقه پیاده روی عینک او را به طوری که او نمی باید پاها را به مقاومت در برابر تایسون خشم خود عنوان سنگین وزن مبارزه شنبه شب.

وایلدر همچنین گفت که اجرای یک بند در قرارداد خود را برای یک سوم مبارزه با خشم امیدوارم زمانی این تابستان.

“این تابستان با هیچ دعوا در بین” وایلدر گفته آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه. “من یک جنگجو هستم و آماده رفتن شد اما ما در حال رفتن به تغییر بسیاری از چیزها در اردوگاه.”

وایلدر گفت: ساز و برگ — که او گفت: یک ادای احترام به ماه تاریخ سیاه — او را به وزن پایین و پاهای خود نیست حق با زمان مبارزه آغاز شده است. وایلدر گفت: کل getup از جمله ماسک وزن حدود 40 پوند, و او می دانست که در پایان دور دوم که پاهای خود رفته بودند.

وایلدر نیز گفت: دستیار مربی, علامت Breland شد اقدام علیه قبلا توافق دستورالعمل هنگامی که او را در حوله انداخت به پایان مبارزه در 1:39 هفتمین دور خواهد بود و به احتمال زیاد نمی تواند در گوشه ای در یک سوم مبارزه کنند.

“ما تا به حال بحث های بسیاری برای سال در مورد این وضعیت و برای او هنوز هم آن را انجام دهد پس از جی (خوب وایلدر اصلی مربی) گفت: او را به انجام آن را واقعا به من صدمه دیده است. و سپس من شنیده ام او را تحت تاثیر قرار بود توسط جنگنده دیگر در مخاطبان و این باعث می شود بسیاری از تئوری های توطئه در سر خود را که چرا او آن را انجام داد. آن حس را ندارد.”

سابق سنگین وزن قهرمان شد زدم دو بار با خشم در مبارزه قبل از خود را گوشه ای پرتاب در حوله در دور هفتم. این بود که اول خود را از دست دادن در 44 دعوا و آمد پس از 10 موفق عنوان دفاع.

وایلدر که همیشه پوشیده لباس های استادانه درست شده به حلقه گفت: او سعی کرد در یکی از او استفاده در مبارزه را از شب قبل در اتاق هتل خود را به مطمئن شوید که او می تواند آن را روشن و خاموش کنید. او گفت: آن وزن با sequins و تزئینات و همچنین شامل باتری برای ماسک خود را به نور تا زمانی که او در حلقه.

“بالا رفتن از پله ها (به حلقه) من می دانستم که بلافاصله آن را متفاوت تغییر در وضعیت بدن” او گفت:. “پس از دور دوم من تا به حال هیچ پاهای دوره است.”

وایلدر گفت: او در حال شکل گرفتن است که قبلا برنامه ریزی شده سفر به آفریقا, اما به از سرگیری برنامه های آموزش و هنگامی که او بازگشت می شود. او 30 روز به طور رسمی قبول سومین مبارزه خواهد بود که یک 60-40 کیف پول تقسیم در خشم به نفع.

خشم و وایلدر همراه برای فروش بزرگترین دروازه زنده ($16.9 میلیون) در نوادا مبارزه سنگین وزن تاریخ و هر چند نتایج اعلام نشده است, مبارزه بود و انتظار می رود به خوبی انجام در pay-per-view. هر دو مبارزان شد و انتظار می رود به 30 میلیون دلار یا بیشتر زمانی که رسید همه اضافه شده است.

وایلدر گفت: او بدست یک فوران عشق از مردم در پی از دست دادن خود را برای اولین بار در 12 سال کار حرفه ای. او گفت: بدترین چیزی که در مورد مبارزه بود که او اجازه نداشتم به خاطر مبارزه با گذشته هفتمین دور زمانی که او بسیاری از مشت به سر و بدون پرتاب بسیاری از عقب.

“من قصد دارم بر من سپر. من یک جنگجو” وایلدر گفت. “اگر من می گویند من حاضر به کشتن یک مرد در حلقه پس من مایل به رعایت همین اصل به عنوان یک جنگجو به مرگ در حلقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im