برای سومین بار در ماه گذشته, وحشی تسلیم سرب در فینال 20 دقیقه از قوانین و مقررات.

و پنج شنبه شب در اکسل انرژی آن مرکز هزینه آنها را به عنوان نیویورک رنجرز آمد طوفان به عقب برای یک 4-3 در ضربات پنالتی پیروز شود.

پس از محوری از یک 3-1 کسری در دوره سوم به زور اضافه کاری رنجرز رو ضربات اهداف از مرکز Mika Zibanejad و تیرانداز از خفا Artemi Panarin در حالی که هیچ کس در طبیعت می تواند به حل goaltender Alexandar Georgiev.

وحشی هنوز هم امن حداقل یک نقطه در جدول رده بندی, اما آنها نیز با سرفه تا یک نقطه بسیار مهم است که آنها احتمالا باید داشته اند.

به خصوص با توجه به وحشی کنترل سرعت برای بسیاری از بازی.

پس از عقب و جلو شروع رایان Donato به وحشی سرب میدوی را از طریق اولین دوره تقسیم یک جفت از مدافعان قبل از تبدیل با backhander از دایره در سمت راست.

که منجر کوتاه بود به عنوان Panarin پرت جن به خمیازه کشیدن یک قفس چند دقیقه بعد برای مساوی کردن بازی.

هنوز وحشی ادامه داد: به فشار و با اولین دوره های پیچ در پیچ به جوناس Brodin کمک کرده و آنها را دوباره با یک تایمر از دایره سمت چپ.

در حالی که هر دو تیم موفق به سرمایه گذاری در برخی از نخست به ثمر رساند شانس در دوره دوم اردن Greenway در نهایت کمک های وحشی افزایش سرب منحرف یک شات از نقطه.

که مجموعه صحنه را برای سومین دوره, و وحشی عقب نشسته کمی بیش از حد اجازه می دهد رنجرز آمده شارژ دوباره.

آن آغاز شده با هدف جناح پاول Buchnevich به رنجرز برخی از زندگی و ادامه داد: زمانی که مرکز Mika Zibanejad به ثمر رساند با 66 ثانیه های باقی مانده به کراوات نمره.

در جلسه فوق العاده کوین Fiala استفاده می شود سرعت خود را به ایجاد یک زن و شوهر از شانس به ثمر پایین کشش اما Georgiev شد تا به وظیفه در هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su