وحشی ستاره Ryan Suter حاضر به بازی در داکوتای شمالی اگر NHL است

رایان Suter مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد را به پایان برساند کردن 2019-20 NHL فصل در برخی از ظرفیت. حتی اگر این بدان معناست که انجام آن در داکوتای شمالی.

با توجه به گزارش Sportsnet را Elliotte فریدمن در هفته گذشته NHL نگاه به امکان بازی کردن بازی ها بدون طرفداران در داکوتای شمالی در برخی از نقطه در این تابستان.

در حالی که این طولانی ترین طولانی عکس در واقع اتفاق می افتد این واقعیت است که آن را در حال صحبت کردن در مورد به عنوان یک گزینه piqued بهره از برخی از بازیکنان.

“شما از شنیدن بسیاری از ایده” Suter گفت. “ما در حال حاضر به انجام هر کاری. ما می خواهم به بازی. تیم ما واقعا خوب بازی کردن و کشش در اینجا ما می خواهم برای دیدن اگر ما می تواند ادامه یابد.”

اگر NHL تصمیم می گیرد به سر بازی با پلی آف نتیجه نمی پايان بقیه فصل به طور منظم وحشی خواهد بود ، آنها یک نقطه از فینال حذفی نقطه در کنفرانس غرب زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در عملیات ماه گذشته.

“ما با کلیک کردن به عنوان یک تیم و بچه ها از نوع re-انرژی” Suter گفت. “ما ساخته شده آن را به نوعی از طریق این سگ روز از فصل و ما آماده برای فشار ما به پلی آف.”

مهم نیست که چه اتفاقی می افتد اگر این 2019-20 فصل رزومه در هر ظرفیت بازیکنان را نیاز به برخی از زمان به عقب بر گردیم به شکل.

چقدر زمان ؟ که پاسخ های متفاوت از بازیکن به بازیکن.

“اگر ما تا به حال یک هفته به شکل گرفتن و پس از آن من فکر می کنم که خواهد بود مناسب برای من” Suter گفت: به رسمیت شناختن است که برخی از بازیکنان ممکن است نیاز دیگر. “وجود دارد فقط در حال رفتن به بسیار می رود که به این.”

در ضمن Suter است که در خانه اش در ادینا تلاش خود را برای ماندن در شکل. او رفته است, بازگشت به اصول اولیه — pushups situps squats — به این واقعیت است که او نمی تواند اسکیت بازی در حال حاضر. او نیز شده است گذراندن وقت با خانواده خود را در تلاش خود را برای بازی در نقش معلم برای بچه ها که در حال حاضر یادگیری از خانه.

“شما را به دیدن این تکالیف و واقعا قدردانی از معلمان” Suter گفت. “من نمی دانم که چگونه آنها را به صبر و شکیبایی برای مقابله با آن است.”

او اذعان می کند او هرگز تصور COVID-19 بحران می کنید در این کار جدی و اضافه کرد که آن را قرار داده و بسیاری از چیزهای در چشم انداز زمانی که می آید به زندگی روزمره خود را.

“این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت آن رفته و چقدر خطرناک و جدی آن را بدست,” Suter گفت. “امیدوارم ما در حال گرفتن به سوی پایان آن به زودی و مردم می توانند به زندگی عادی خود.”

همانطور که برای بازی در داکوتای شمالی و تدارکات که Suter گفت این عجیب ترین چیزی که می تواند بازی در خالی آرنا.

“آن متفاوت خواهد بود.من نمی دانم چگونه آن را احساس می کنید. من هرگز آن را تجربه کرده است.” “این قطعا یک متفاوت پرنیان. اما هر دو تیم باید برای مقابله با آن و پس از اولین زن و شوهر از بازی من مطمئن هستم که بچه ها را از آن آویزان کنید و فقط بیرون رفتن وجود دارد و بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de