هیچ چیز می تواند آماده کرده ایم مربی موقت Dean Evason برای گردباد 36 ساعت است که او را به دنبال دستیابی به رویای مادام العمر خود را از تبدیل شدن به یک NHL سر مربی.

آن آغاز شده و در صبح روز جمعه زمانی که سرمربی سابق بروس Boudreau بود ناگهان از کار اخراج شده توسط general آخور لایحه Guerin ادامه داد: بعد از ظهر روز جمعه زمانی که Evason تا به حال به عجله برنامه بازی برای اولین بازی او و متحدانش در شنبه شب با درد و رنج 2-0 دست دادن به سن خوزه کوسه ها در اکسل انرژی مرکز.

در حالی که آن را قطعا نبود نتیجه Evason می خواستم او ضامندار بر روی این واقعیت است که او یک بار دیگر در خانه احساس در پشت نیمکت.

“این فقط احساس می کند خیلی خوب” Evason گفت. “این بسیار سرگرم کننده به تماشای بچه ها کار می کنند. آن را هیجان انگیز برای من است. امیدوارم چیزی که ما در عمل (ترجمه) به بقیه بازی های ما است.”

در آن حس Evason بود بسیار سپاسگزار به چند روز قبل از بازی مقابل ونکوور کناکز چهارشنبه شب در راجرز آرنا.

نه تنها آن را به Evason یک شانس برای گرفتن نفس خود را, آن را به او می دهد برخی از زمان اضافی برای بیشتر ایجاد پیام خود را که مبتنی بر پاسخگویی و ارتباطات است.

“کسانی هستند که دو کلمه ما متمرکز بر” Evason گفت. “این چیزی است که ما در حال درخواست از گروه ما. به عنوان یک بازیکن سابق و پس از آن به عنوان یک مربی من فکر می کنم بازیکنان می خواهم که. آنها می خواهند به ابلاغ حتی اگر آن منفی است. آنها آن را می خواهم ، آنها همچنین می خواهید پاسخگو باشد و می خواهید به نگه داشتن هم تیمی های خود را پاسخگو باشد.”

این چیزی است که جناح مارکوس فولینو متوجه حق دور در حال حاضر که Evason صدای شایع تر است.

“فقط با شنیدن صدای او کمی بیشتر و گرفتن جهت از او بوده است,” فولینو گفت. “او مثبت بوده است و در اینجا با یک نگرش است. من فکر می کنم بچه ها واقعا پاسخ به آنچه او برای گفتن دارد. من فکر می کنم بزرگترین چیزی که او را موعظه پاسخگویی است و این چیزی است که آن را به به بیش از قوز کردن است.”

وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند بسیاری از تغییرات سبک نگارش. این راه بیش از حد در اواخر فصل به نصب سیستم های جدید.

گفت: با توجه به جناح تشک Zuccarello وحشی ممکن است بهره مندی از صدای مختلف در حال حرکت به جلو است.

“بدیهی است که این هیچ سرگرم کننده هنگامی که کسی از دست می دهد کار خود را” Zuccarello گفت. “این درست است که گاهی تغییر می تواند سالم باشد. من فکر می کنم آن را خیلی خوب و پسران در پاسخ خوبی به او. ما فقط نیاز به پیروزی در بازی.”

این نوع از فشار وحشی هستند و احساس در میان حذفی فشار در قفل کنفرانس غرب. هیچ وقت برای هر قطره با تنها 24 بازی در سمت چپ.

نه این که Evason می خواهد بازیکنان خود فشار بیش از حد بر خود.

“ما قادر به انجام برخی از مسائل در تمرین امروز و پس از آن به روز کردن فردا” Evason گفت. “این یک چیز خوب به دور از میدان یخ بازی. وجود دارد بسیاری از اوقات آن را مانند هاکی, هاکی, هاکی. گاهی اوقات آن را خوب به دریافت هک به دور از هاکی به صورت کمی است.”

به طور خلاصه

اریک Staal شرکت نکرد در روز یکشنبه تمرین پس از سقوط ناشیانه در بازی روز شنبه در برابر San Jose Sharks.

“این هیچ چیز جدی” Evason گفت. “فقط یک تعمیر و نگهداری بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net