در حالی که وحشی ثابت کرده اند که قادر به نصب comebacks این فصل ماهرانه جناح کوین Fiala ممکن است قرار داده ایم آن را بهترین در اوایل این هفته.

“ما می خواهیم برای شروع به عنوان یک تیم بهتر و سرب و همیشه دنبال بازی” Fiala. “ما بیش از حد خوب از یک گروه از بازیکنان است. ما لازم نیست که همیشه صبر کنید. ما فقط می توانید حق دور.”

که نشان داد در پنج شنبه شب در اکسل انرژی مرکز به عنوان وحشی شروع سریع و فرار با یک 4-2 برنده بیش از ونکوور کناکز.

آن را قطعا کمک کرد مسائل که Canucks شد بدون ستاره مرکز الیاس Pettersson که از دست رفته بازی با پایین بدن آسیب هر چند وحشی هنوز هم تا به حال به استفاده.

است که دقیقا آنچه که آنها انجام داد.

آن را در آغاز دوره اول زمانی که defenseman براد شکار cashed از محدوده طولانی به عنوان قدرت بازی تمام شده به وحشی اولیه منجر شود.

که تزریق برخی از زندگی به ساختمان و چند دقیقه بعد وینگر Ryan Hartman به خاک سپرده عبور از کاپیتان Mikko Koivu به افزایش منجر شود.

سپس پس از صحبت با بحث در اوایل این هفته Fiala راه می رفت راه رفتن در اواخر دوره اول تقسیم یک جفت از مدافعان در اواخر دوره اول در مسیر به یک اویزان, snipe, celly برای سنین.

که بیش از اندازه کافی برای goaltender الکس Stalock که ساخته شده یک زن و شوهر از سرقت در دوره دوم به پایان رسید و با xx موجب صرفه جویی در ضبط خود دومین پیروزی متوالی.

برای اندازه گیری خوبی ستاره جناح ژاک Parise به ثمر رساند در اواخر دوره سوم آوردن کل این فصل به یک تیم-بالا 20 گل کمتر از 24 ساعت قبل از او میله میله برای رسیدن به 1000-بازی نقطه عطف.

به طور خلاصه

کارسون Soucy از دست رفته بازی مقابل Canucks با یک بیماری است. برای مقاصد بیمه در خط آبی وحشی به یاد می آورد مت Bartkowski از آیووا وحشی آمریکایی لیگ هاکی هر چند او نمی رسم به صف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de