وحشی سقوط به بلوز در آستانه GM لایحه Guerin اول تجارت مهلت

Category: توین سیتی

وجود دارد قابل لمس تنش در اکسل انرژی مرکز فشار جعبه در روز یکشنبه شب به عنوان وحشی مدیر کل لایحه Guerin تماشای بازی برابر St. Louis Blues احاطه شده توسط اعضاء مختلف ،

اگر Guerin ثابت شده هر چیزی بیش از چند هفته گذشته — که آیا آن معامله شد veteran جناح Jason Zucker یا ناگهان شلیک مربی بروس Boudreau — این است که او نمی ترسم برای ایجاد تغییرات گسترده به عنوان او می بیند مناسب است.

به همین دلیل این بازی خاص خیلی مهم است ، آن را آخرین شانس خود را برای اثبات به Guerin که این گروه به ارزش نگه داشتن همراه با تجارت مهلت بلندی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

به جای این وحشی سقوط تخت در چهره خود را در یک 4-1 از دست دادن به قهرمان جام استنلی بلوز.

آن را نه چندان ظریف یادآور چقدر وحشی اند برای رفتن به تبدیل شدن به یک مشروع جام استنلی مدعی عنوان Blues اعمال تسلط خود را از زمان شروع و فرار با یک پیروزی آسان.

“که فقط یک تیم است که نقش راه حق” جناح مارکوس فولینو گفت. “آنها واقعا فقط سازگار است. به همین دلیل آنها استنلی جام قهرمانان سال گذشته است. آنها فقط بازی سازگار هاکی و به نظر می رسد مانند آنها فقط چهار خط سازگار است که می تواند هوشمند بازی می کند.”

که بسیار مشهود بود به عنوان Blues در زمان کنترل میدوی را از طریق دوره اول زمانی که جناح اردن Kyrou به ثمر رساند از یک زاویه و افزایش منجر شود که جناح Brayden Schenn انداخته لیزر از دایره در سمت راست.

در حالی که وحشی موفق به قطع به کسری بودجه با هدف از فولینو در اوایل دوره دوم این بلوز به دست آورد کنترل زمانی که مرکز اسکار Sundqvist در زمان استفاده از یک فاحش گردش مالی در مقابل goaltender Devan Dubnyk.

“من فکر می کردم ما انجام یک کار خوب از هل دادن” Dubnyk گفت. “این خطر است. شما فشار, فشار, فشار, و آن را فقط طول می کشد یک جهش به ایجاد عجیب و غریب-مرد سراسیمه و فلان چیز. این بازی که آن را به پایان رسید تا بودن.”

که تنظیم صحنه برای دوره سوم که در آن وحشی نبودند رقابتی اجازه می دهد مرکز ایوان Barbashev به نمره shorthanded قبل از پیچش یا حلقه زنی به موقعیت جنین و انتظار برای این بازی به پایان رسیده است.

به عنوان بازی زخم به Guerin تماشا مانند شاهین از قرار گرفتن در جعبه مطبوعات شاید بیشتر مایل به ایجاد یک حرکت از او چند ساعت پیش از آن.

“ما نمی توانیم کنترل هر چیزی که می رود,” مربی دین Evason گفت. “ما را از رفتن در مورد کسب و کار ما به عنوان یک تیم ما را ببینید که در آن ما نشستن پس از مهلت تجارت.”

هنوز هم با توجه به veteran مرکز اریک Staal شده است که از طریق بیش از یک دوجین تجارت مهلت در حرفه خود آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از همه چیز.

“این هرگز خوب زمان از سال به طور کامل صادق” Staal گفت. “در بسیاری از احساسات درگیر و وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که همراه با آن است که خارج از کنترل ما هستند. ما به کار خواهد آمد (روز دوشنبه) و انجام بهترین های ما برای یادگیری از این بازی را دریافت کنید بهتر است. و هر چه اتفاق می افتد, ما مقابله با آن را از وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im