وحشی ضرب و شتم آناهایم در وقت اضافه, حرکت به عقب به حذفی موقعیت

آناهایم, کالیفرنیا.— با هر بازی بزرگ به دلیل حذفی, فشار, وحشی آمد دور با چهار از یک ممکن است شش امتیاز در برابر سه بدترین تیم ها در غرب با تشکر از 5-4 اضافه کاری پیروزی بر Anaheim Ducks در هوندا مرکز در روز یکشنبه.

آنها تا به حال مورد ضرب و شتم سن خوزه 3-2 روز شنبه از دست داده و به لس آنجلس 7-3 روز شنبه در این سه بازی سفر جاده ای. وحشی بازی بعدی در روز پنج شنبه میزبانی وگاس. آنها را نقل مکان کرد به حذفی و موقعیت برگزاری یک نقطه منجر نشویل شکارچیان, Winnipeg Jets و ونکوور کناکز

“این چنین سخت لیگ. اگر شما یک بازی بد شما را مجبور به رها کردن آن” جناح راست کوین Fiala. “بدیهی است که شب گذشته صدمه دیده است اما من فکر می کنم ما یک کار خوب به رها کردن آن و رفتن برای این یکی.”

Fiala بازگشت به سوزان-داغ فرم به عنوان او مشبک دو گل از جمله بازی برنده است. جناح راست تشک Zuccarello کمک یک گل وحشی به عنوان مراکز ویکتور Rask و الکس Galchenyuk.

جناح راست یاکوب Silfverberg شمارش دو بار و یک کمک برای آناهایم. جناح راست Danton Heinen و defenseman مسیحی Djoos هر اضافه شده یک هدف در حالی که جناح چپ ریکارد Rakell رنده در سه کمک می کند.

در هدف آن نبرد پشتیبان گیری با Devan Dubnyk دفع 22 از 26 عکس در شبکه و آناهایم دروازه بان رایان میلر ضرب و شتم به عقب 25 30. Dubnyk بستری او احساس زنگ با تشکر پراکنده شروع می شود و کمبود زمان تمرین از اواخر.

“در نیمه راه از طریق بازی آن را هنوز هم احساس می کردم که من تا به حال در دو هفته” Dubnyk گفت.

نزدیک به چهار ساعت از اضافه کاری این جمعیت را نفس دست نخورده اما Fiala بافته راه خود را از طریق توهین آمیز در منطقه پشت خالص و به طرف مقابل که در آن او را به خود جلب کرد به دام مجازات است.

وحشی برنده بعدی حمله-منطقه رسم و defenseman Ryan Suter یافت Fiala در جناح راست جایی که او با زیپ مچ شات گذشته میلر برای این بازی برنده. آن Fiala را 23rd, هدف از این فصل و 14 در 19 بازی گذشته خود.

“من هرگز به عنوان اعتماد به نفس یک مرد تیراندازی جن که” Dubnyk گفت. “او که جن در وقت اضافه بود در نیمه راه به خط آبی قبل از آن رفتن.”

کمتر از دو دقیقه به سومین دوره Rask تبدیل سرقت در مرکز یخ را به یک تنهاست اکولایزر بافی در به تفنگ مچ شات گذشته میلر در یک خیره کننده تلاش فردی.

به زودی پس از جناح چپ ژاک Parise نیز تبدیل به یک غذای آماده به مبارکه اما او مانع توسط میلر چپ پد.

فقط گذشته هفت دقیقهی سوم دوره, مرکز Mikko Koivu و جناح چپ Ryan Donato فلفلی یک تکاپوی میلر با سه شات تلاش در به عنوان بسیاری از ثانیه که هیچ کدام می تواند شکستن 3-3 کراوات.

Galchenyuk هدف آمد با 5:40 چپ در این بازی پس از یک درهم و برهم سادگی توسط جناح چپ نیکلاس Deslauriers که در برابر فشار defenseman گرگ Pateryn, heaved جن بین faceoff محافل که در آن Galchenyuk scooped تا جن و اخراج از آن گذشته میلر.

Djoos برداشت یک زمان مناسب برای اولین هدف از این فصل به تساوی بازی با 1:42 باقی مانده است.

وحشی کنترل جن را از طریق بسیاری از دوره دوم خود را در بر داشت تسلیم قاب تنها دو گل. یک جفت تجارت-مهلت وانت متصل در آناهایم نشانگر به عنوان جناح چپ پسرم, میلان راه اندازی Heinen 11:52 به بند دوم.

Silfverberg دریافت پاک کردن راش حل و فصل آن منتظر یک لغزش Jared Spurgeon. او به ضرب گلوله جن همراه یخ برای هدف دوم خود را از بازی و 20 از فصل 5:05 چپ در این دوره است. آن مشخص شده چهارم 20-هدف این کمپین در پنج سال گذشته است.

“فقط باور نکردنی رهبر او چنین پخش هوشمند. آن را هر گونه تعجب به من که یک مرد می خواهم که یک مرد می خواهم که به این نوع از موفقیت سال پس از سال” آناهایم مربی تیم دالاس Eakins گفت.

در طول 44-دوم کشش بين 11:18 و 12:02 علائم دوره اول هر دو تیم خود را برای اولین بار هدف.

اولین گردش مالی توسط Pateryn بلعیده شد تا آناهایم forecheck اوج خود رسید در یک توالی که در آن Rakell یافت Silfverberg برای یک ضربه محکم و ناگهانی شات هدف از دایره سمت چپ. وحشی پشت افتاد 1-0 به عنوان آنها را روز شنبه در لس آنجلس, اما آنها نبودند تعقیب بازی برای مدت طولانی.

آنها در پاسخ با یک هدف و یک دو-در-یک راش. Zuccarello تلاش برای به دست آوردن جن به مرکز الکس Galchenyuk به عنوان او سقوط کرد اما او عبور مسدود شده بود به او. Zuccarello بی درنگ wristed جن گذشته میلر که به تضعیف به سمت دور و تبدیل شده بود گرفتار با Galchenyuk.

آناهایم به چالش کشیده هدف این ادعا دروازه بان دخالت Galchenyuk اما آن را تایید کرد. شکست خورده مربی را به چالش منجر به جزئی مجازات است.

در متعاقب آن قدرت-بازی Fiala به طبیعت منجر شود. Parise تبدیل جن به Fiala که تا به حال بزرگنمایی از خط آبی به سمت راست faceoff نقطه. او کشیده جن در فورهند برای ایجاد یک زاویه عکسبرداری قبل از زیپ مچ شات راست به سمت کوتاه.

با 4:06 باقی مانده در دوره یک جلسه سنگین وزن را شکست. آناهایم مرکز رایان Getzlaf کردم بدترین نبرد خود را در برابر یکی دیگر از 225-کوبنده چپ اردن Greenway که فرود آمد برخی حقوق و عضلانی Getzlaf به یخ.

به طور خلاصه
— مرکز ویکتور Rask کشید برای جرالد Mayhew در خط سوم.
— مرکز اریک Staal (سوگ) از دست رفته بازی و نه سفر با این تیم در سه بازی سفر جاده ای.
— وحشی بهبود یافته به 31-30-2-5 در برابر آناهایم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im