چرا شما باید با احتیاط از این overhyped استراتژی های مالی

Category: لاس واگاس

یک قاعده ی و خوب زمانی که شما در حال تلاش برای غذا خوردن سالم است که به برحذر بودن از هر گونه مواد غذایی شما دیدن آگهی. مفید ترین کرایه — غلات سبوس دار و میوه ها و سبزیجات — تمایل به بودجه بازاریابی است.

به طور مشابه سرمایه گذاری است که با شوق و ذوق تحت فشار قرار دادند توسط کمیسیون درآمد فروشندگان ممکن است بهترین برای سلامت مالی خود را. قبل از اینکه شما خرید هر یک از موارد زیر شما می شود هوشمند به بررسی هزینه های پایین تر جایگزین و به مشورت هدف آگاه شخص ثالث مانند تنها هزینه مالی برنامه ریز.

سهام فهرست مقرری

سهام فهرست مقرری بیمه محصولات است که پایگاه خود را در بازده سهام بازار معیار. آنها اغلب به ترویج به عنوان یک راه برای بهره مندی از بازار سهام سود در حالی که محافظت از ضرر و زیان است.

اما این قرارداد به طور معمول محدود چقدر سرمایه گذاران زمانی که بازار سهام افزایش می یابد و می گوید: گواهی برنامه ریز مالی آنتونی جونز از grover hill, Ohio. دو مشتری که تا به حال خریداری سهام فهرست مقرری قبل از پیوستن به شرکت خود دریافت تنها کسری از سال گذشته 30 درصد افزایش می دهد (به عنوان اندازه گیری توسط استاندارد & ضعیف است 500 معیار).

“آنها انتظار می رود بزرگتر بازده در سال 2019 و بسیار نا امید بودند” جونز می گوید. “آنها در هر حال کمتر از 3 درصد بازگشت.”

سهام فهرست مقرری به طور معمول با کمیسیون بالا و هزینه تسلیم است که می توانید آن را گران به دریافت پول خود می گوید CFP اسکات اسقف هوستون. این قرارداد می تواند بسیار پیچیده و بسیاری از خریداران را درک نمی کنند آنچه که آنها در حال گرفتن او می گوید.

“آنها لزوما بد محصولات, اما آنها واقعا بیشتر شبیه به پیوند جایگزین از سهام جایگزین” اسقف می گوید.

وام مسکن معکوس

وام مسکن معکوس اجازه می دهد تا صاحب خانه 62 ساله و مسن تر به تبدیل برخی از سهام خانه خود را به یکجا در یک سری از چک های ماهانه و یا یک خط اعتباری. وام لازم نیست که به پرداخت وام که نمی مجبور به پرداخت می شود تا زمانی که آنها می میرند و یا فروش حرکت می کند.

اما وام گیرندگان نمی همیشه می دانم که بدهی خود را که حاصل سود ماهانه. مقدار آنها مدیون ممکن است رشد بسیار بالا آنها دیگر هیچ گونه حقوق صاحبان سهام در خانه های خود می گوید: باربارا جونز, وکیل AARP پایه و اساس است.

معکوس وام های مسکن به طور معمول نمی مناسب برای افرادی که ممکن است نیاز به تکیه بر روی سهام خود را برای هزینه های آینده مانند صورتحساب های پزشکی و یا پرستاری مراقبت در منزل. وام مسکن معکوس می تواند یک راه برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی اگر صاحب خانه نمی تواند استطاعت به پرداخت وام عادی جونز می گوید. ممکن است هیچ حقوق صاحبان سهام در سمت چپ برای وارثان خود “اما حداقل این فرد به سن در محل” جونز می گوید.

غیر قابل معامله در املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست

املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست اجازه می دهد مردم را به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بدون نیاز به خرید و مدیریت خواص خود را دارند. اکثر REITs در حال داد و ستد عمومی پس از آن آسان برای خرید و فروش آنها را.

غیر معامله REITs همچنین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اما طراحی شده به منظور کاهش یا حذف مالیات است. تجارت کردن است که پول خود را می تواند قفل شده است برای سال ها. همچنین عدم معامله REITS تمایل به بالا هزینه در صف مقابل که باعث کاهش بازگشت سرمایه گذاری خود را.

“غیر معامله REITs را قلب من غرق وقتی که من آنها را در یک مشتری جدید نمونه کارها” می گوید CFP Jonathan P. Bednar Knoxville, Tennessee. “این بسیار پیچیده محصولات با هزینه های بالا و بعضی اوقات نه بزرگترین-کیفیت اساسی برگزاری است.”

Bednar ترجیح میدهد که مشتریان خود سرمایه گذاری آنها به راحتی می توانید فروش در صورت نیاز مانند یک صندوق ارز داد و ستد است که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات.

نقدی-ارزش بیمه عمر

نقدی-ارزش بیمه عمر ترکیبی از یک مرگ سود با سرمایه گذاری بخش است. (تمام عمر زندگی جهانی و متغیر زندگی و سیاست های انواع نقدی-ارزش بیمه عمر است.) گاهی اوقات سیاست های ترویج به عنوان یک مالیات کارآمد راه برای سرمایه گذاری برای بالا بگیر که اشباع شده دیگر خود را پس انداز بازنشستگی و گزینه های می گوید CFP الکس Caswell از سان فرانسیسکو.

اما حق ندارد معافیت و سیاست تمایل به بالا هزینه Caswell می گوید. بسیاری از سرمایه گذاران را بهتر جایگزین مانند استفاده از مالیاتی کارآمد استراتژی های سرمایه گذاری به طور منظم در یک حساب کارگزاری ،

همچنین حق بیمه به صورت نقدی-ارزش سیاست تمایل به بسیار بالاتر از حق بیمه برای همان مقدار از مدت بیمه که به نفع مرگ اما هیچ جزء سرمایه گذاری. بالاتر حق بیمه می تواند منجر به خریداران کم در پوشش و یا رها کردن سیاست به دلیل آن را بیش از حد گران است. و گاهی اوقات سیاست های فروخته شده به مردم که لازم نیست بیمه عمر در همه مانند تک مردم با هیچ مالی وابستگان می گوید CFP تس Zigo از Lisle, Illinois.

Zigo می گوید: بالاتر کمیسیون پرداخت نقدی-ارزش سیاست می تواند منجر نمایندگی بیمه به آنها توصیه می شود حتی زمانی که وجود دارد بهتر جایگزین.

“اگر همه شما باید یک چکش همه چیز به نظر می رسد مانند یک ناخن” Zigo می گوید.

این ستون ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط امور مالی شخصی سایت NerdWallet. لیز وستون یک مقاله نویس در NerdWallet یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده “نمره اعتباری خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im