چرا اردک’ و پادشاهان ” فصل می تواند بیش از اگر NHL رزومه بازی

اگر NHL انداخت بخانه اما نمی همه را دعوت به جشن ؟

مقدار باقی مانده است به تعیین خواهد شد که از شنبه بعد از ظهر اما به نظر می رسد لیگ بازگشت به بازی پیشنهاد خواهد تنها شامل 24 از آن 31 تیم ترک اردک و پادشاهان از جشن.

ده هفته پس از NHL معلق بازی به دلیل coronavirus وجود دارد گزارش می دهد که یک توافق با اتحادیه بازیکنان بود و در رسیدن به آن را ایجاد کنید 24-تیم حذفی مربوط به بالا 12 تیم در هر یک از این لیگ در دو کنفرانس.

اردک بودند در محل 13th در کنفرانس غرب با 29-33-9 ضبط و 67 امتیاز در زمانی که بازی متوقف شد مارس 12, پنج امتیاز 12-محل Chicago Blackhawks. پادشاهان بودند در 14th با 29-35-6 علامت و 64 امتیاز.

اردک مدیر کل باب موری و پادشاهان همتای Rob Blake برنامه ریزی شده اند و اعدام برخی از, اما نه همه آنها مرسوم postseason جلسات بررسی و تجزیه و تحلیل در طول NHL مکث و گفته بود آماده برای هر چه بود به بعد آمده است.

آماده سازی برای پیش نویس و رایگان آژانس به طور معمول خواهد بود بعد دو تا از مهم ترین موارد در هر تیم offseason لیست اما هر باقی مانده در برزخ است. این پیش نویس در اصل برگزار می شود 26-27 ژوئن بود به تعویق افتاد. رایگان آژانس برای جولای 1, همچنین انتظار می رود که به تعویق افتاد.

اردک و پادشاهان خواهد پیوستن به Detroit Red Wings, Ottawa Senators, San Jose Sharks, New Jersey Devils and Buffalo Sabres در انتظار یک تصمیم در مورد تاریخ و فرمت به تعویق افتاد قرعه کشی برای تعیین پیش نویس. این در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 9.

وجود دارد برخی از حدس و گمان که در قرعه کشی و پیش نویس خود را برگزار خواهد شد قبل از بازی از سر گرفته شد اما مقاومت مواجه شد از به طور کلی بسیاری از مدیران که نمی خواهید برای دیدن یک تیم برنده قرعه کشی برای بالا کلی انتخاب و سپس رفتن به برنده جام استنلی.

وجود برخی از اختلاف نظر ها در مورد از سرگیری بازی بیش از حد.

انتظارات بودند که در لیگ و بازیکنان خود را موافق به عنوان به زودی به عنوان جمعه به یک فرمت است که به چهار تیم برتر در هر کنفرانس یک خداحافظی در حالی که ترک بعد از هشت باشگاه برای بازی بهترین-از-5 حذفی برای پیشبرد به دور بعد.

تیم های برتر خواهد بازی سه بازی round-robin برای کاشت اهداف است.

نهایی 16 تیم خواهد و سپس حل و فصل مسائل مرسوم بهترین-از-7 چهار دور فرمت.

هنگامی که و که در آن بازی برگزار خواهد باقی مانده مشخص نیست.

طرفداران خواهد بود ممنوع از عرصه و میدان عمل.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: هشت یا نه شهرستانها بودند در مشاجره به عنوان میزبان شهرستانها. لیست خواهد بود محدود به چهار یا شاید دو, که در آن تیم خواهد بود مستقر و بازی می تواند در یک محل متمرکز.

ادمونتون و لاس وگاس اعتقاد به نامزدهای میزبان کنفرانس غرب بازی ها تا حد زیادی به دلیل نزدیکی از اتاق های هتل ها, رستوران ها و دیگر امکانات به عرصه خود را. تورنتو کانادا رسانه های پایتخت می تواند یکی از کنفرانس شرق hub شهرستانها.

COVID-19 تست و قرارداد ردیابی خواهد بود ضروری برای هر گونه بازگشت به یخ.

“من فکر نمی کنم کسی ثابت جدول زمانی به خصوص در آمریکای شمالی در حال حاضر,” Bettman گفت: در تماس با رهبران کسب و کار بر اساس یک داستان در NHL.com. “ما کار کرده اند بسیار سخت است پس ما در زمان توقف در مارس 12 تا مطمئن شوید که هر زمان که هر چه ترتیب است که هر چه توانایی های فیزیکی ما را از نظر مکان به بازی که ما در یک موقعیت برای اجرای هر یا همه از این گزینه ها. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de