چرا نیویورک راست به قرنطینه واشنگتن مسافران

Category: سیاتل No comments

No JFK for Seattle...

این محدود بود به اتفاق می افتد. نیویورک فرماندار اندرو کومو شامل واشنگتن در آخرین دور از آن ممنوع متحده است. (بله, نه, ممنوع, ممنوع اما منظور برای مسافران به خود قرنطینه به مدت دو هفته در هنگام بازدید از نیویورک به مقدار بان).

حمایت

چرا واشنگتن ریخته به همان زشت سوراخ فلوریدا به عنوان یک دولت است که یک ویروس مانند کسب و کار هیچ کس? ما می تواند یک کمی ميانگين و می گویند که در حقیقت Inslee است یک کار خوب انجام داده اما هیچ چیز مانند یک کار بزرگ است. واشنگتن می تواند به راحتی در مجموع کنترل ویروس تحت Inslee دولت برای حل و فصل commonsensical مدیریت بیماری همه گیر با به خطر انداختن با منافع کسب و کار به جای از بین بردن این ویروس به طور کامل درگیر شدن با آن به عنوان یک روشن و در حال حاضر خطر است.

برای اینکه عادلانه کومو است در همان وضعیت است. او مانند Inslee تحت فشار از راست و از جامعه کسب و کار است که حق 100% نشان دهنده—کاملا بازگشایی دولت خود را عظیم اقتصاد است. اما اینجا جایی است که کومو پیشی ما خوب است-اما-نه-استثنایی Inslee: او می داند که ممنوعیت واشنگتن است که در مورد صدمه زدن به دولت و احساسات. آن را در مورد چیزی بزرگتر از آن چیزی Inslee اتحاد دوباره و دوباره موفق به درک.

کومو آوردن برخی از واقعیت به مسافرت هوایی در ایالات متحده است. این واقعیت می گوید: به آمریکایی ها بسیاری از آنها آهسته می شود تا بر روی همه چیز: آنچه شما انجام می دهند در هواپیما در وهله اول ؟ که در آن بچه ها می رفتن رفیق ؟ وجود یک بیماری همه گیر. این حماقت است. دور ماندن از هواپیما و فرودگاه ها. اقامت خود را, کون, صفحه اصلی.

Inslee و مردم خود شده اند به هسته متزلزل توسط کومو تصمیم. آنها در یک دولت که کاملا شرح داده شده در گروه کر از یک لحن “زمزمه در اعماق” به افسانه ای آفریقای جنوبی blues band Stimela: “من آن را از دست رفته من نمی توانم آن را درک کنند.”

دولت سلامت افسر دکتر کتی Lofy اولین پاسخ به نیویورک بان کی مون:

من دقیقا مطمئن نیستید که چگونه نیویورک در حال انجام خود را محاسبه است.

ما 7 روز نورد متوسط از موارد زمان 627 موارد / روز.

این ترجمه به 8.36 موارد/100K جمعیت.
بنابراین ما اعداد پایین تر از نیویورک است. ما اعتقاد آنها پایگاه خود را از تصمیم نادرست یا ناقص.

و سپس بعد از آن نیز از دکتر Lofy:

پشتیبانی غریبه

معیار قرار می گیرد در این سفر مشورتی لیست تا حدودی متفاوت از چگونه واشنگتن ارزیابی این روند. این دولت [یعنی 31 که برای نیویورک است صدور این سفر مشاوره] به نظر می رسد به دنبال در مجموع مثبت نتایج آزمایشگاهی در هر 100000 نفر جمعیت گزارش شده بیش از 7 روز در حالی که واشنگتن ارزیابی های جدید ما در مورد بروز با اختصاص موارد جدید به تاریخ نشانه های شروع. واشنگتن در حال تجربه رشد قابل توجهی در COVID انتقال و این اطلاعیه تأکید این واقعیت است.

ببینید برای آنها هواپیما سفر است فقط خوب است. آن را هنوز هم می تواند به عنوان اگر همه چیز همان است که آنها همیشه بوده است. ما باید یک رویکرد متعادل. این نوع از فریب.

اما هواپیما نباید حمل و نقل مردم از یک کشور (در آتش یا نه) به دیگری (در آتش یا نه). همچنین مردم باید در خانه بمانند. و دولت و دولت فدرال باید از نظر مالی حمایت از کارگران در عمومی اورژانس. و مردم باید از ماسک در مکان های عمومی می شود آن را خارج از منزل و یا داخل خانه. هیچ چیز دیگری کار می کند. هیچ راه دیگری برای جلوگیری از آمریکایی ها از اینکه به استفاده از کلمات Stimela یک بار دیگر شاخه های فرعی “به این رودخانه از درد است.”

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>