Macys lost their jobs and getting shafted by management at the same time.

کارگران در macy’s نه تنها شغل خود را از دست اما در حال گرفتن رول شده توسط مدیریت در همان زمان. چارلز Mudede

ما در قرن 21 است. ما در یکی از غنی ترین شهرهای روی زمین است. و هنوز جنگ بین کسانی که در استخدام نیروی کار و کسانی که خود را به فروش نیروی کار است که هنوز هم بسیار با ما. شما فکر می کنم که زمان ما را با بسیار به کرات از دموکراسی از تکنولوژی و گسترش طبقه متوسط است که این پیر خسته کننده و اولیه کسب و کار ساخت یک کارگر کار بیشتر و پول کمتر خواهد بود. این بود و نه وعده از سرمایه داری ؟ که بهره برداری با دستمزد سرکوب خواهد در دراز مدت تبدیل به یک چیزی از گذشته است ؟ منقرض مانند دایناسورها و یا یک یادگاری از یک دوره که تا به حال به استثمار شریف با هدف جمع آوری سرمایه (دفعات بازدید: Kuznet منحنی)? و در عین حال در اینجا ما هستند.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

وجود دارد یک اعتصاب در سوئد بیمارستان بیش از دستمزد را افزایش می دهد. کارکنان در macy’s که در مورد از دست دادن شغل خود اعتراض هفته گذشته به دلیل “قطع بسته بندی شرکت… ارائه شده[,] یک هفته از پرداخت پستها در طول سال از خدمات [بود] در پوش 26 سال.” برخی از کارگران مشغول به کار شده اند وجود دارد برای بیش از 30 سال است و بنابراین در حال حاضر پخته شده که پول به بودجه خانواده خود. و این هفته کارکنان که Cinerama شغل خود را از دست بدون هیچ گونه هشدار است. لطفا در مورد این فکر می کنم برای یک لحظه. آن شگفت آور است. یک شرکت (Vulcan) متعلق به یکی از ثروتمندترین مردان در 400 سال تاریخ سرمایهداری اواخر پل آلن تصمیم به صرفه جویی در پول توسط ناگهان محروم کردن کارکنان خود را در Cinerama اولیه خود به معنی بقا و دستمزد. این شرکت این بود که اگر بسیاری از کارگران آن زندگی می کنند تنها اکسیژن و آب است. این شرکت این کار را برای کاهش هزینه ها. هزینه های برش به معنی پول بیشتر حرکت می کند تا به بالای کسب و کار. در جنگ طبقاتی به مراتب بیش از.

به وضوح شهرستان ما و جامعه به عنوان یک کل است که مازاد سرمایه و در عین حال خام بهره برداری از نیروی کار همچنان ادامه دارد. چرا ؟

وجود دارد برخی از اقتصاددانان عمدتا در ارتباط با گمراه مارکسیسم که اصرار دارند که بازی اصلی سرمایهداری است و نه تغییر یک بیت به این دلیل که منبع ثروت بوده است و همچنان به کار است. اما آنچه که دقیقا این کار چیست ؟ کار منبع ثروت ؟

آن را تقریبا برای تلفن های موبایل مانند این واقعیت است: پادشاهی گیاه اولیه تولید. معنی اگر شما حذف گیاهان از جهان ما, شما باید بدون, حیوانات, اما همان درست است و نه راه دیگری در اطراف. حیوانات (heterotrophs) نمی تواند وجود داشته باشد بدون گیاهانی که مواد غذایی خود را (autotrophs). این کار را در شکل فعلی واقعا ؟ اولیه تولید ثروت ملت ؟ می توانید کار واقعا وجود دارد بدون سرمایهداران? اساس کمونیسم است که می تواند و باید آن را و از آن خواهد شد. تعیین کننده مفهوم کمونیسم پس از آن است که این آزاد کار از انگلی سرمایه داران در بسیار به همان شیوه به عنوان انقراض حیوانات را آزاد گیاهان شکوفا مانند قبل از هرگز.

مشکل من با این مفهوم است که آن را می سازد پول به نظر می رسد دقیقا همان ATP (مولکول است که دانشمندان اغلب توصیف به عنوان ارز از زندگی). ما نباید به این توهم که داری رئالیسم به عنوان پروژکتور.

خام بهره کشی از کارگران در macy’s و Cinerama و کرون مواد است—آن است, بله, مواد عواقب (یک فرد نیاز به پول برای زندگی در یک خانه برای خوردن, برای خرید لباس به مدرسه بروند و مانند آن). اما هیچ چیز وجود دارد مواد در ماهیت آنچه که به نام مازاد ارزش پول یک کارآفرین را می سازد بیش از یک دستمزد است که پس از آن تبدیل به سود. (ارزش و سود یکسان نیست—این است که روشن شده توسط این واقعیت است که بهره برداری هنوز هم می تواند رخ دهد بدون تحقق سود.) کار است نه منبع ثروت به دلیل “انسان عضله و عصب مغز” در راه است که ATP محصول فتوسنتز فرآیندهای در organelles به نام کلروپلاست. چیزی که همیشه نگه داشتن در ذهن است که پول یک چیز نیست بلکه یک رابطه اجتماعی. این نقطه است که البته جدید نیست به هر خواننده مارکس به کار می کند. اما مارکس را شناسایی نمی کند رسانه از این روابط اجتماعی. این است فرهنگ است.

و به این ترتیب کسب و کار از سرکوب دستمزدها اول از همه باید درک در از نظر فرهنگی. این رود با بی خانمانی و اشکال دیگر از اعمال محدوديت (در مورد مبارزه طبقاتی را تحمیل کمبود سرمایه). و بنابراین به همین دلیل هسته تمام کلاس جنگ است هنوز با ما (تقاضا برای دستمزد بالاتر/سرکوب دستمزدها) است به دلیل آن است که از نظر فرهنگی لازم برای تحقق سود.

اگر این برای تلفن های موبایل باور نکردنی به شما, لطفا در نظر بگیرید که ثروت مانند (به عنوان مواد) است که واقعا کمیاب در جامعه ما است. آن است که وجود دارد عدم چیزهایی که برای خرید اما این به معنی از خرید این چیزهایی است که برای اکثر آمریکایی ها bizarrely سخت برای به دست آوردن. یکی همیشه نیاز به پول بیشتر همیشه در حال سقوط کوتاه از هزینه های همیشه استقراض بیشتر و بیشتر به طور موقت کاهش دنیای واقعی مشکلات که در نتیجه از همه دور کمبود سرمایه است. و پس از آن است که ثروت مادی است که مشکل است. مسائل نیروی کار برای کار (و اغلب تولید) وجود دارد و در همه جا. هیچ مشکل این است که طرف دیگر از ثروت خود را ارزیابی. کلاس جنگ را حس خواهد ساخت تا ارزش (که فرهنگ به عنوان آن متوسط و در نتیجه غیر مادی است) قابل قدردانی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در اوایل کار خود را در اواخر قرن 20 فیلسوف فرانسوی Jean Baudrillard نوشت: یک سری از مهم کتاب است. یک آینه از تولید (Le Miroir de la تولید). آن نوشته شده بود در سال 1973 و در نظر گرفته شده است توسط دانشمندان از بدن خود را از کار را به نمایندگی خود را قطعی شکستن با مارکسیسم و به ویژه نیروی کار تئوری ارزش (LTOV) که به من گفت: قبلا ادعا می کند که ثروت آغاز می شود و استخراج از این زندگی دست و قلب و سر کارگران است. Baudrillard به چالش کشیده LTOV دلیل آن مکان تقدم در استفاده از ارزش (ثروت) به عنوان راهی برای خروج از اولویت ارز ارزش (ارزش به عنوان ارزش یا غیر مادی). برای جوان Baudrillard وجود دارد به همان اندازه تخیلی یا در زبان من فکر رسانه و فرهنگ در استفاده از ارزش را به عنوان ارزش مبادله. نقطه خود را حس می کند کامل. استفاده از ارزش یا ثروت مادی است صادق یا جناب سمت سرمایهداری و نه واقعی است که مانند کار است parasitized توسط سرمایه است. استفاده از ارزش شامل حد خرافات به عنوان ارزش. (این بینش باید برای یک پست دیگر.)

و به این ترتیب این واقعیت است که حقوق و دستمزد در حال برش و یا سرکوب ربطی به طبیعت است. آن فرهنگی است. این خرافات.

به عنوان یک پسر بچه بودم چیزی از افاده. من بزرگ شده در یک خانواده از حرفه ای. من فکر کردم که روستایی جادوگر پزشکان از زیمبابوه شد خجالت. این کسب و کار از پرتاب استخوان و سنگ زنی گیاهان بود بی حد و حصر از مزخرف. آن را خرافات. و در عین حال من عینک نایک کفش (که عمدتا شامل بازاریابی). و با این حال من معتقد بودند که ماده از حضور در کالج بود برای بهبود موقعیت خود در بازار کار. و در عین حال من بر این باور تابع پول بود برای غلبه بر محدودیت های دادوستد. به دنبال بازگشت به این مغرور پسر در هراره, من در حال حاضر می توانید ببینید که او بهتر از جادوگر ، سرمایه داری ارزش است که به عنوان فرهنگی به عنوان کسانی که استخوان رولینگ در کف کلبه. چه چیزی می تواند بیشتر خرافات از این به ظاهر عملی کسب و کار برش دستمزد تخمگذار کردن کارگران و یا به طور خاص حذف پاداش برای بوئینگ کارگران در طول کریسمس در یک منطقه شهری با 4 میلیون نفر است که مولد ارزش 300 میلیارد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net