چرا بوئینگ باز است اما آرایشگاه خود را بسته است

Inslee pointing out essential businesses.

Inslee اشاره به ضروری کسب و کار. جان مور / گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر امروز رژیم صهیونیستی. Inslee بدحجابی احمقها او بدحجابی پیش از آن در روز برای به خطر انداختن زندگی واشنگتن با موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول تظاهرات به دلیل خودداری از اجرای قوانین و رای گیری برای بازگشایی کسب و کار در تخلف دولت “در خانه بمانند سالم” سفارش.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق واشنگتن باید با پیروی از این معقول اما دردناک محدودیت برای جلوگیری از جرم مرگ و بیماریهای حزب جمهوری خواه است و هم زده تا تعداد کمی از سلف صالح تنهایی خودکشی insurrectionist که مت شیا جذاب در جهت پیشبرد هدف خود از برش حیاتی برنامه های در لحظه دقیق زمانی که ما نیاز به آنها را گسترش دهد. Inslee در زمان این فرصت را به یاد Franklin County کمیسیون یک Snohomish County sheriff و مختلف به احتمال زیاد astroturfed جناح راست سازمان است که دادستان کل و گشت دولت را اجرای قانون اگر آنها نمی.

اما مسواک زدن همه بسیار خطرناک سیاسی تئاتر کنار برای یک لحظه فرماندار جواب نداد و یکی از واقعی سوالات اتهام رانندگی برخی از این اقدامات: چرا می بوئینگ کارکنان رفتن به کار می کنند اما نه من آرایشگر ؟

این سوال خوبی است به ویژه هنگامی که شما در نظر واقعیت است که هوافضا غول تعطیل در ماه مارس پس از یکی از کارکنان آن کشته ویروس. مطمئنا قرار دادن 27,000 کارگران در پشت خط انجام نمی دهد بسیار به سرعت گسترش مهم نیست که چگونه بسیاری از مقالات از تجهیزات حفاظتی آنها برنامه ریزی برای توزیع در تازه spruced امکانات.

پشتیبانی غریبه

فرماندار جواب اساسا شد که بوئینگ (و پشتیبانان آن) بیش از حد بزرگ به شکست است. Inslee گفت: دفتر خود را به “تلاش برای بهترین تصمیم و منصفانه تصمیم گیری های ما می تواند احتمالا به مطمئن شوید که مردم در غذا و لباس و دارو و کل اقتصاد ایالت واشنگتن نمی خواهد سقوط.” پس بوئینگ یک “رکن اساسی در ایالت واشنگتن اقتصاد” و پس از آن خواهد بود “بسیار دشوار است برای ایستادن دوباره پس از آن سقوط” او را اجازه می دهد این شرکت برای بازگشت به کسب و کار ساختمان 737 MAX و دیگر بسیار کاربردی هواپیمایی تجاری محصولات.

مردم با مناسب و معقول خاطرات به احتمال زیاد خواهد شد به یاد بیاورید Inslee با تکیه بر یک شبیه منطق زمانی که او به بوئینگ “بزرگترین دولت فرار مالیاتی اعطا شده به یک شرکت در تاریخ ایالات متحده” است که این شرکت پس از آن “سرمایه گذاری” در سهام buybacks به جای شما می دانید, استخدام بازرسان بیشتر. او در مقایسه با مذاکرات با بوئینگ به mugging در نمایش روزانه و گفت: “…این شرکت قرار دادن تفنگ به دنده خود را و می گویند شما در حال رفتن به از دست دادن 20,000 مشاغل مگر اینکه شما [آنها را] فرار مالیاتی.” اما به جای وزن به شدت مورد نیاز بودجه در برابر کار بالقوه زیان این زمان Inslee وزن سلامت واشنگتن علیه برخی بیشتر دیده شده است. در حالی که برخی از کسانی که در واشنگتن از ذهن نیست رفتن به خط دیگران نیست خیلی خوشحال در مورد آن با وجود جدید شرکت اقدامات ایمنی.

در حالی که آرایشگری ضروری برای دولت نگرانی در مورد انفجار ظهر مردم می توانند با خرید قیچی و تیغ در فروشگاه مواد غذایی. آنها نمی توانند خرید هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru